Kontaktid

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Eluslooduse valdkond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Agu Leivits nõunik 510 1175 agu.leivits@keskkonnaamet.ee Eesti

Looduskaitse korraldamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Tarvo Roose juhataja 680 7471 5780 8023 tarvo.roose@keskkonnaamet.ee Eesti
Maris Tamm projektijuht 5332 0513 maris.tamm@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Tuusti projektijuht 511 8445 jaanus.tuusti@keskkonnaamet.ee Eesti
Nele Sõber projektijuht 5770 2225 nele.sober@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Liisa Rennel ekspert 5341 1372 liisa.rennel@keskkonnaamet.ee
Katrin Kaldma ekspert 5919 9186 katrin.kaldma@keskkonnaamet.ee
Kaidi Erik projekti spetsialist 5666 4780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaidi Jakobson projekti peaspetsialist kaidi.jakobson@keskkonnaamet.ee
Meelis Suurkask projekti ekspert 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee
Riina Martverk projektijuht 511 9332 riina.martverk@keskkonnaamet.ee
Tõnu Laasi projektijuht 5818 0755 tonu.laasi@keskkonnaamet.ee
Uudo Timm ekspert 513 1389 uudo.timm@keskkonnaamet.ee

Loodushoiutööde büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Eike Tammekänd juhataja 5699 6334 eike.tammekand@keskkonnaamet.ee Eesti
Maarja Nõmm vanemspetsialist 5682 0722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Rita Miller vanemspetsialist 5301 1496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Katrin Jürgens vanemspetsialist 329 5534 523 8548 katrin.jurgens@keskkonnaamet.ee
Käthlin Rillo spetsialist 5699 5083 kathlin.rillo@keskkonnaamet.ee
Monika Laurits-Arro spetsialist 5302 0849 monika.laurits@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik spetsialist 472 4228 520 1087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus spetsialist 5308 8511 tarmo.evestus@keskkonnaamet.ee
Jarmo Jaanus spetsialist 5696 1888 jarmo.jaanus@keskkonnaamet.ee
Tarmo Niitla spetsialist 5698 9604 tarmo.niitla@keskkonnaamet.ee
Britta Kalgan spetsialist 518 0337 britta.kalgan@keskkonnaamet.ee
Liisu Aulik spetsialist 447 7372 5692 4060 liisu.aulik@keskkonnaamet.ee
Reelika Juuse spetsialist 5646 3909 reelika.juuse@keskkonnaamet.ee

Maahoolduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kaidi Silm juhataja 5690 3361 kaidi.silm@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaie Kattai vanemspetsialist 472 4227 5300 1870 kaie.kattai@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Piret Sepp vanemspetsialist 5334 1577 piret.sepp@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Ragnar Kapaun vanemspetsialist 5668 5898 ragnar.kapaun@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Gunnar Sein peaspetsialist 5331 0358 gunnar.sein@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Viljandimaa
Cätrin Martinson spetsialist 5854 4722 catrin.martinson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kaie Sarv spetsialist 463 6836 503 5918 kaie.sarv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Annaliisa Kaaremaa spetsialist 5688 4341 annaliisa.kaaremaa@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa
Kristiina Jürisoo spetsialist 325 8411 5699 8201 kristiina.jurisoo@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa, Lahemaa RP (Harjumaa ja Lääne-Virumaa)
Urmo Saar spetsialist 5645 5786 urmo.saar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Priit Kukk spetsialist 5308 8935 priit.kukk@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Evelin Loel spetsialist 5688 4341 evelin.loel@keskkonnaamet.ee
Johannes Kõdar spetsialist 5333 8176 johannes.kodar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Kadri Kuusksalu spetsialist 5340 8012 kadri.kuusksalu@keskkonnaamet.ee Valga-, Põlva-, Võrumaa

Jahinduse ja vee-elustiku büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Aimar Rakko juhataja 5306 9104 aimar.rakko@keskkonnaamet.ee Eesti
Jan Siimson peaspetsialist 5346 0774 jan.siimson@keskkonnaamet.ee Eesti
Margo Tannik jahinduse peaspetsialist 786 8364 516 0148 margo.tannik@keskkonnaamet.ee Eesti (sh Põlvamaa)
Ivar Marlen jahinduse spetsialist 463 6821 5304 0354 ivar.marlen@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Mihkel Pastik jahinduse spetsialist 5304 4134 mihkel.pastik@keskkonnaamet.ee Viljandi-, Valga-, Võrumaa
Tõnu Talvi looduskaitse peaspetsialist 453 3916 501 6869 tonu.talvi@keskkonnaamet.ee Eesti
Uno Treier jahinduse spetsialist 484 1181 514 9565 uno.treier@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa
Kerli Pettai vee-elustiku spetsialist 5366 2619 kerli.pettai@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Märt Kesküla vee-elustiku vanemspetsialist 463 6823 523 4410 mart.keskula@keskkonnaamet.ee Lääne regioon, va Rapla
Raivo Sass jahinduse spetsialist 5688 6919 raivo.sass@keskkonnaamet.ee Ida-Viru-, Lääne-Viru-, Jõgeva-, Tartumaa

Eluslooduse ja kalanduse järelevalve arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Indrek Ulla juhataja 696 2244 indrek.ulla@keskkonnaamet.ee
Aare Pai peainspektor 786 8659 aare.pai@keskkonnaamet.ee
Aavo Sempelson peainspektor 449 9108 aavo.sempelson@keskkonnaamet.ee
Erik Parts peainspektor 696 2261 erik.parts@keskkonnaamet.ee
Ivo Kask peainspektor ivo.kask@keskkonnaamet.ee
Lea Palmre peainspektor 786 8651 lea.palmre@keskkonnaamet.ee
Liivi Plumer peainspektor liivi.plumer@keskkonnaamet.ee
Piret Reinsalu peainspektor 696 2253 piret.reinsalu@keskkonnaamet.ee
Uno Luht peainspektor 681 4943 uno.luht@keskkonnaamet.ee

Looduskaitse planeerimise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Taavi Tattar juhataja 786 8371 5330 6820 taavi.tattar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Amos vanemspetsialist 5629 6403 triin.amos@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Jana Arula spetsialist 5697 8857 jana.arula@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kadri Kasuk spetsialist 799 0908 kadri.kasuk@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Riina Kotter juhtivspetsialist 503 7128 riina.kotter@keskkonnaamet.ee Põhja regioon
Eleri Laidma juhtivspetsialist 5304 7558 eleri.laidma@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Imbi Mets spetsialist 329 5543 imbi.mets@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Andres Miller vanemspetsialist 5648 0567 503 6455 andres.miller@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Liggi Namm vanemspetsialist 522 6894 liggi.namm@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Kristi Pai vanemspetsialist 384 8681 kristi.pai@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Marica-Maris Paju spetsialist 5336 5805 maris.paju@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Kadri Paomees vanemspetsialist 5343 6313 kadri.paomees@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Elle Puurmann vanemspetsialist 472 9430 517 4811 elle.puurmann@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Gunnar Raun vanemspetsialist 457 6442 5688 7157 gunnar.raun@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Reet Reiman spetsialist 786 8369 reet.reiman@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Nele Saluveer juhtivspetsialist 5693 9110 nele.saluveer@keskkonnaamet.ee
Meelis Suurkask vanemspetsialist 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Sander Laherand vanemspetsialist 5692 7990 sander.laherand@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Kerttu Elm spetsialist 680 7913 kerttu.elm@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Katrin Aavik spetsialist 5688 1147 katrin.aavik@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kirsi Loide spetsialist 447 7375 5682 2032 kirsi.loide@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Tanika Ojasild vanemspetsialist 5699 5307 tanika.ojasild@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Kätlin Kurg spetsialist 447 7379 5750 2105 katlin.kurg@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Geili Pütsepp andmespetsialist 5625 4885 geili.putsepp@keskkonnaamet.ee
Kaidi Erik spetsialist 5666 4780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee
Mirjam Vaan spetsialist 5685 8391 mirjam.vaan@keskkonnaamet.ee Saaremaa

Liigikaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Marju Erit juhataja 5649 6373 marju.erit@keskkonnaamet.ee Eesti
Selve Pitsal peaspetsialist 463 6839 5682 2051 selve.pitsal@keskkonnaamet.ee Eesti
Anni Kurisman peaspetsialist 5300 7063 anni.kurisman@keskkonnaamet.ee Eesti
Raili Lille andmespetsialist 335 0304 raili.lille@keskkonnaamet.ee Eesti
Egle Kons peaspetsialist 5694 3013 egle.kons@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Keis peaspetsialist 5691 9345 marju.keis@keskkonnaamet.ee Tööpiirkonnaks: Eesti

Looduskasutuse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kaili Viilma juhataja 505 1955 kaili.viilma@keskkonnaamet.ee
Kaja Lotman nõunik 472 4223 524 7899 kaja.lotman@keskkonnaamet.ee Eesti
Maret Vildak juhtivspetsialist 325 8400 554 4646 maret.vildak@keskkonnaamet.ee
Kadri Hänni juhtivspetsialist 527 7419 kadri.hanni@keskkonnaamet.ee
Märt Holtsmann juhtivspetsialist 513 8171 mart.holtsmann@keskkonnaamet.ee
Marko Angerjärv peaspetsialist 511 9932 marko.angerjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Mareile Michelson vanemspetsialist 325 8409 mareile.michelson@keskkonnaamet.ee
Krista Kallavus kultuuripärandi spetsialist 472 4224 522 6139 krista.kallavus@keskkonnaamet.ee
Kai Kimmel vanemspetsialist 776 2418 528 9685 kai.kimmel@keskkonnaamet.ee
Hille Lapp spetsialist 510 1507 hille.lapp@keskkonnaamet.ee
Allar Liiv vanemspetsialist 5770 2448 allar.liiv@keskkonnaamet.ee
Tiina Napp spetsialist 674 4822 506 1696 tiina.napp@keskkonnaamet.ee
Ave Paulus kultuuripärandi spetsialist 329 5533 5332 7893 ave.paulus@keskkonnaamet.ee
Riina Pomerants vanemspetsialist 325 8405 502 4338 riina.pomerants@keskkonnaamet.ee
Olavi Randver spetsialist 384 8685 525 4935 olavi.randver@keskkonnaamet.ee
Anni Saar andmespetsialist 463 6833 anni.saar@keskkonnaamet.ee Eesti
Anne Sula vanemspetsialist 472 4727 5687 0199 anne.sula@keskkonnaamet.ee
Nele Väits spetsialist 674 4823 nele.vaits@keskkonnaamet.ee
Annika Tuum spetsialist 782 3605 5697 9133 annika.tuum@keskkonnaamet.ee
Märt Öövel peaspetsialist 5306 8315 mart.oovel@keskkonnaamet.ee Eesti
Pille Saarnits vanemspetsialist 523 3848 pille.saarnits@keskkonnaamet.ee
Krista Pukk spetsialist 5699 5021 krista.pukk@keskkonnaamet.ee
Lilian Freiberg kultuuripärandi spetsialist 517 2646 lilian.freiberg@keskkonnaamet.ee
Maiken Lukas spetsialist 524 8907 maiken.lukas@keskkonnaamet.ee
Maris Liiv spetsialist 5694 9226 maris.liiv@keskkonnaamet.ee
Maris Pärn spetsialist 447 7376 5697 7945 maris.parn@keskkonnaamet.ee
Sandra Urvak kultuuripärandi spetsialist 552 7726 sandra.urvak@keskkonnaamet.ee
Triin Ristmets spetsialist 5698 1773 triin.ristmets@keskkonnaamet.ee

Metsaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Olav Etverk juhataja 503 2190 olav.etverk@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Kala nõunik 799 0915 514 4510 jaanus.kala@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Avikson metsahoiu spetsialist 5686 7232 margit.avikson@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Lembit Alliksaar metsahoiu spetsialist 510 7985 lembit.alliksaar@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Märt Bratka peaspetsialist 733 9393 520 7198 mart.bratka@keskkonnaamet.ee Eesti
Andres Hendrikson metsahoiu spetsialist 503 0815 andres.hendrikson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kim Järvpõld spetsialist 515 7853 kim.jarvpold@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Jüris juhtivspetsialist 510 9316 tiina.juris@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Põlva-, Tartu-, Valga-, Viljandi-, Võrumaa
Pille Kaisel spetsialist 472 4232 504 9584 pille.kaisel@keskkonnaamet.ee Regioon Pärnumaa, Läänemaa
Tõnu Kajaste spetsialist 528 9691 tonu.kajaste@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Urmas Lambut spetsialist 452 7752 524 8972 urmas.lambut@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Heini Landra spetsialist 511 7422 heini.landra@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Mihkel Luige spetsialist 503 0814 mihkel.luige@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Leiger Metsalu spetsialist 384 8683 510 9733 leiger.metsalu@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Tanel Niklus peaspetsialist 776 2414 529 2466 tanel.niklus@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Nilp juhtivspetsialist 510 9735 jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saare-, Rapla-, Pärnumaa
Margus Noorkõiv spetsialist 524 4467 margus.noorkoiv@keskkonnaamet.ee Valgamaa, Põlvamaa
Rando Omler peaspetsialist 528 9687 rando.omler@keskkonnaamet.ee Eesti
Peeter Paunmaa spetsialist 5344 8701 peeter.paunmaa@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Ain Pommer metsahoiu spetsialist 5346 5726 ain.pommer@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Kalmer Puusaar spetsialist 514 4511 kalmer.puusaar@keskkonnaamet.ee Põlvamaa, Võrumaa
Peep Põlma spetsialist 510 7965 peep.polma@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Priit Pääslane metsahoiu spetsialist 515 7852 priit.paaslane@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Külli Rahu metsahoiu spetsialist 506 9841 kulli.rahu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Toomas Rebassoo peaspetsialist 674 4808 523 4270 toomas.rebassoo@keskkonnaamet.ee Harju-, Ida-Viru-, Lääne-Viru-, Järvamaa
Marvi Reimann spetsialist 514 3673 marvi.reimann@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Mare Rennel metsahoiu spetsialist 5347 0055 mare.rennel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Tõnis Ruber metsahoiu spetsialist 472 4728 514 9148 tonis.ruber@keskkonnaamet.ee Läänemaa