Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Andres Onemar peadirektor 6807402 andres.onemar@keskkonnaamet.ee Eesti
Erik Kosenkranius peadirektori asetäitja 6807415 5029524 erik.kosenkranius@keskkonnaamet.ee Eesti
Leelo Kukk peadirektori asetäitja 6807437 55597705 leelo.kukk@keskkonnaamet.ee Eesti
Teet Koitjärv nõunik 6128802 53457268 teet.koitjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaja Lotman nõunik 4724223 5247899 kaja.lotman@keskkonnaamet.ee Eesti
Rainis Uiga kvaliteedi- ja keskkonnajuht 7762412 5129731 rainis.uiga@keskkonnaamet.ee Eesti
Sille Ader pressiesindaja 6807440 57450332 sille.ader@keskkonnaamet.ee Eesti

Looduskaitse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Tarvo Roose juhataja 6807471 57808023 tarvo.roose@keskkonnaamet.ee Eesti
Marko Angerjärv looduskasutuse peaspetsialist 5119932 marko.angerjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Kadri Tamm spetsialist 4527772 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee Eesti
Agu Leivits nõunik 5101175 agu.leivits@keskkonnaamet.ee Eesti
Murel Truu kaitsekorralduse peaspetsialist 6807444 5171291 murel.truu@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Tuusti projektijuht 5118445 jaanus.tuusti@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaili Viilma 5051955 kaili.viilma@keskkonnaamet.ee
Nele Sõber projektikoordinaator 57702225 nele.sober@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Märt Öövel looduskasutuse peaspetsialist 7406819, 53068315 mart.oovel@keskkonnaamet.ee Eesti
Evelin Loel spetsialist 58608169 evelin.loel@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaidi Erik projekti spetsialist 56664780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee
Silvia Pihu projekti spetsialist 56664243 silvia.pihu@keskkonnaamet.ee
Helen Roosimägi kaitsekorralduse peaspetsialist 56804306 helen.roosimagi@keskkonnaamet.ee Eesti
Janne Mölder spetsialist 7868362 janne.molder@keskkonnaamet.ee Eesti

Liigikaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Marju Erit juhataja 56496373 marju.erit@keskkonnaamet.ee Eesti
Selve Pitsal liigikaitse peaspetsialist 4636839 56822051 selve.pitsal@keskkonnaamet.ee Eesti
Tõnu Talvi looduskaitse peaspetsialist 4533916 5016869 tonu.talvi@keskkonnaamet.ee Eesti
Eike Vunk liigikaitse peaspetsialist 56996334 eike.vunk@keskkonnaamet.ee Eesti
Iti Jürjendal liigikaitse peaspetsialist 56878615 iti.jurjendal@keskkonnaamet.ee Eesti
Katrin Kaldma liigikaitse peaspetsialist 59199186 katrin.kaldma@keskkonnaamet.ee Eesti
Kadi-Liis Kesler liigikaitse peaspetsialist 6807454 56943013 kadi-liis.kesler@keskkonnaamet.ee Eesti

Maahoolduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kaidi Silm juhataja 56903361 kaidi.silm@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaie Kattai maahoolduse spetsialist 4724227 53001870 kaie.kattai@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Jan Ruukel maahoolduse spetsialist 7669296 53408012 jan.ruukel@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga-, Võrumaa
Kaie Sarv maahoolduse spetsialist 4636836 5035918 kaie.sarv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Gunnar Sein maahoolduse spetsialist 53310358 gunnar.sein@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Viljandimaa
Piret Sepp maahoolduse spetsialist 4527760 53341577 piret.sepp@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Annaliisa Kaaremaa maahoolduse spetsialist 56884341 annaliisa.kaaremaa@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa
Kristiina Jürisoo maahoolduse spetsialist 3258411 56998201 kristiina.jurisoo@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Urmo Saar maahoolduse spetsialist 4527774 56455786 urmo.saar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Ragnar Kapaun maahoolduse spetsialist 56685898 ragnar.kapaun@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Priit Kukk maahoolduse spetsialist 53088935 priit.kukk@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Johannes Kõdar maahoolduse spetsialist johannes.kodar@keskkonnaamet.ee
Julika Korv maahoolduse spetsialist 53087930 julika.korv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa

Kaitse planeerimise büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Taavi Tattar juhataja 7868371 53306820 taavi.tattar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Amos kaitse planeerimise spetsialist 56296403 triin.amos@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Kadri Kasuk kaitse planeerimise spetsialist 7990908 kadri.kasuk@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Riina Kotter juhtivspetsialist 5037128 riina.kotter@keskkonnaamet.ee Põhja regioon
Anni Kurisman kaitse planeerimise spetsialist 4724721 53007063 anni.kurisman@keskkonnaamet.ee Lääne- ja Pärnumaa
Eleri Laidma juhtivspetsialist 6807911 53047558 eleri.laidma@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Imbi Mets kaitse planeerimise spetsialist 3295543 imbi.mets@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Andres Miller kaitse planeerimise spetsialist 56480567 5036455 andres.miller@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Liggi Namm kaitse planeerimise spetsialist 5226894 liggi.namm@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Kristi Pai kaitse planeerimise spetsialist 3848681 kristi.pai@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Marica-Maris Paju kaitse planeerimise spetsialist 53365805 maris.paju@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Kadri Paomees kaitse planeerimise spetsialist 4527764 53436313 kadri.paomees@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Elle Puurmann kaitse planeerimise spetsialist 4729430 5174811 elle.puurmann@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Gunnar Raun kaitse planeerimise spetsialist 4576442 56887157 gunnar.raun@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Nele Saluveer juhtivspetsialist 4477386 56939110 nele.saluveer@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Meelis Suurkask kaitse planeerimise spetsialist 5164997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Kristel Tatsi kaitse planeerimise spetsialist 5289690 kristel.tatsi@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Sander Laherand kaitse planeerimise spetsialist 56927990 sander.laherand@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Kerttu Elm kaitse planeerimise spetsialist 6807913 kerttu.elm@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Liis Jääger kaitse planeerimise spetsialist 6744810 56881147 liis.jaager@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kirsi Loide kaitse planeerimise spetsialist 4477375 56822032 kirsi.loide@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Tanika Ojasild kaitse planeerimise spetsialist 56995307 tanika.ojasild@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Maarja Annuk kaitse planeerimise spetsialist 7762424 maarja.annuk@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Kätlin Kurg kaitse planeerimise spetsialist 4477379 57502105 katlin.kurg@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kadri Kuusksalu kaitse planeerimise spetsialist 6807910 kadri.kuusksalu@keskkonnaamet.ee Valgamaa

Metsaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Olav Etverk juhataja 4527771 5032190 olav.etverk@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Avikson metsahoiu spetsialist 56867232 margit.avikson@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Lembit Alliksaar metsanduse spetsialist 5107985 lembit.alliksaar@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Märt Bratka metsauuenduse peaspetsialist 7339393 5207198 mart.bratka@keskkonnaamet.ee Eesti
Andres Hendrikson metsahoiu spetsialist 5030815 andres.hendrikson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kim Järvpõld metsanduse spetsialist 5157853 kim.jarvpold@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Jüris metsanduse juhtivspetsialist 5109316 tiina.juris@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Pille Kaisel metsanduse spetsialist 4724232 5049584 pille.kaisel@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Tõnu Kajaste metsanduse spetsialist 5289691 tonu.kajaste@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Jaanus Kala nõunik 7990915 5144510 jaanus.kala@keskkonnaamet.ee Eesti
Linda Kelu-Toome metsanduse spetsialist 56617355 Linda.Kelu-Toome@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Urmas Lambut metsanduse spetsialist 4527752 urmas.lambut@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Heini Landra metsanduse spetsialist 5117422 heini.landra@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Mihkel Luige metsanduse spetsialist 5030814 mihkel.luige@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Leiger Metsalu metsanduse spetsialist 3848683 5109733 leiger.metsalu@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Liivi Mõniste metsanduse spetsialist 4636838 53056308 liivi.moniste@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Tanel Niklus metsanduse peaspetsialist 7762414 5292466 tanel.niklus@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Nilp metsanduse juhtivspetsialist 5109735 jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Margus Noorkõiv metsanduse spetsialist 5244467 margus.noorkoiv@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Ivar Omler metsanduse juhtivspetsialist 5121679 ivar.omler@keskkonnaamet.ee Põhja regioon
Rando Omler metsauuenduse ja metsakaitse peaspetsialist 5289687 rando.omler@keskkonnaamet.ee Eesti
Peeter Paunmaa metsanduse spetsialist 53448701 peeter.paunmaa@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Ain Pommer metsahoiu spetsialist 53465726 ain.pommer@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Kalmer Puusaar metsanduse spetsialist 7990911 5144511 kalmer.puusaar@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Peep Põlma metsanduse spetsialist 5107965 peep.polma@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Priit Pääslane metsahoiu spetsialist 5157852 priit.paaslane@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Külli Rahu metsahoiu spetsialist 5069841 kulli.rahu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Toomas Rebassoo metsahoiu spetsialist 6744808 5234270 toomas.rebassoo@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Marvi Reimann metsanduse spetsialist 5143673 marvi.reimann@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Mare Rennel metsahoiu spetsialist 53470055 mare.rennel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Tõnis Ruber metsahoiu spetsialist 4724728 5149148 tonis.ruber@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Ave Sadam metsahoiu peaspetsialist 4477385 5124689 ave.sadam@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Arne Sepp metsanduse spetsialist 3848683 5109732 arne.sepp@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Teet Tamm metsanduse spetsialist 5019274 teet.tamm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Eda Tetlov metsauuenduse peaspetsialist 7339377 5014058 eda.tetlov@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiia Tänavsuu metsahoiu spetsialist 4636837 5167132 tiia.tanavsuu@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Saaremaa
Meeta Uibo metsanduse spetsialist 5109321 meeta.uibo@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Uno Vaha metsanduse spetsialist 53470143 uno.vaha@keskkonnaamet.ee Valga-, Viljadimaa
Kalvi Tammets metsahoiu spetsialist 4355614 5133716 kalvi.tammets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Madis Kullamaa metsanduse spetsialist 57503069 madis.kullamaa@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Maret Liekis metsahoiu spetsialist 3258408, 56994419 maret.liekis@keskkonnaamet.ee Lääne- ja Ida-Virumaa
Liilia Tamm metsahoiu peaspetsialist 3258402 56928735 liilia.tamm@keskkonnaamet.ee Põhja regioon
Kristjan Ait metsahoiu peaspetsialist 56826112 kristjan.ait@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Raul Veerme metsanduse spetsialist 56995408 raul.veerme@keskkonnaamet.ee Valga-, Võrumaa
Ene Pae metsahoiu spetsialist 56627662 ene.pae@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Madis Anton metsahoiu spetsialist 56992132 madis.anton@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Tõnis Saarmets metsanduse spetsialist 56652049 tonis.saarmets@keskkonnaamet.ee Lääne Virumaa

Jahinduse ja vee-elustiku büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Aimar Rakko juhataja 53069104 aimar.rakko@keskkonnaamet.ee Eesti
Märt Kesküla vee-elustiku spetsialist 4636823 5234410 mart.keskula@keskkonnaamet.ee Lääne regioon, va Rapla
Ivar Marlen jahinduse spetsialist 4636821 53040354 ivar.marlen@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Mihkel Pastik jahinduse spetsialist 53044134 mihkel.pastik@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Arno Sildos vee-elustiku spetsialist 6744813 53004038 arno.sildos@keskkonnaamet.ee Põhja regioon, ka Rapla
Margo Tannik jahinduse peaspetsialist 7868364 5160148 margo.tannik@keskkonnaamet.ee Eesti
Uno Treier jahinduse spetsialist 4841181 5149565 uno.treier@keskkonnaamet.ee Põhja regioon, ka Rapla
Heete Ausmeel jahinduse spetsialist 56886919 heete.ausmeel@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon, va Viljandimaa
Kerli Pettai vee-elustiku spetsialist 53662619 kerli.pettai@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon

Keskkonnahariduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Maris Kivistik juhataja 7821841 5183249 maris.kivistik@keskkonnaamet.ee Eesti
Piret Eensoo keskkonnahariduse peaspetsialist 3848687 53065044 piret.eensoo@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Anne-Ly Feršel keskkonnahariduse spetsialist 3350200 53328287 anneli.fersel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Mari Kala keskkonnahariduse spetsialist 7990914 53047565 mari.kala@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Krista Kingumets keskkonnahariduse spetsialist 55624391 Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Reet Kristian keskkonnahariduse spetsialist 6744812 55900650 reet.kristian@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Kerli Kõue keskkonnahariduse spetsialist 56890442 kerli.koue@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Merike Palginõmm keskkonnahariduse spetsialist 53404486 merike.palginomm@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Diana Pungar keskkonnahariduse spetsialist 7821841 53006696 diana.pungar@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Elo Raspel keskkonnahariduse spetsialist 53419205 elo.raspel@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Maris Sepp keskkonnahariduse spetsialist 4527766 53047882 maris.sepp@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Margit Turb keskkonnahariduse spetsialist 7669293 5186747 margit.turb@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Piret Valge keskkonnahariduse spetsialist 5273340 piret.valge@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Helen Kivisild keskkonnahariduse spetsialist 7828353 5251552 helen.kivisild@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Maarika Männil keskkonnahariduse spetsialist 53285846 maarika.mannil@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Liisi Mäeumbaed keskkonnahariduse spetsialist 4636834 56945943 liisi.maeumbaed@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Lia Rosenberg biosfääri programmiala spetsialist 56906205 lia.rosenberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Enri Uusna keskkonnahariduse spetsialist 53047344 enri.uusna@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Kalle Kõllamaa keskkonnahariduse spetsialist 5047219 kalle.kollamaa@keskkonnaamet.ee Läänemaa

Teenindusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Triin Roostfeldt juhataja 4355613 triin.roostfeldt@keskkonnaamet.ee Eesti
Sigrit Meister personali peaspetsialist 56934626 sigrit.meister@keskkonnaamet.ee Eesti
Erika Holter-Padjus referent 4477388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Ellen Kevvai referent 7868360 53429429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Sirje Kukk referent 3258401 sirje.kukk@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Anneli Pennert referent 3848688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Kristi Peterson referent 7302240 56296437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Urve Pruulman referent 4355610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 4841171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 7762432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiina Smõtškov referent 4724720 5071086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Epp Toss referent 4636820 53017916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kaive Päeva referent 6644900 56893202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Tiina Normak referent 3324401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Inge Kiisler arhivaar 53264864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Marge Pezonen referent 6807901 marge.pezonen@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Margit Klein referent 6807402 56930801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn (juhtkond)
Merle Arupõld referent 7990900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Jaanika Niklas referent 4527777 jaanika.niklas@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Sigrid Timm referent 6744800 sigrid.timm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Jaanika Reitel personaliarvestuse peaspetsialist 4355616 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Indrek Tuulik juhataja 5227002 indrek.tuulik@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 5156107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Lüüli Junti peajurist 6807435 5068117 luuli.junti@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 6807439 5049233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Koit spetsialist 6744811 5025230 tiit.koit@keskkonnaamet.ee Eesti
Merle Lepik spetsialist 53096404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 3295537/329393 53301620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 6807442 56999699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Paloots jurist 53494399 maiu.paloots@keskkonnaamet.ee Eesti
Kadi Piigli spetsialist 56878604 kadi.piigli@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Säkk spetsialist 56975068 kristi.sakk@keskkonnaamet.ee Eesti
Ago Treialt spetsialist 5236455 ago.treialt@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Võime spetsialist 5119889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Martti Kirotaja spetsialist 53540929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristiin Jääger jurist 6807424 53264744 kristiin.jaager@keskkonnaamet.ee Eesti
Jane Adler-Potisepp jurist 6807406 56921990 jane.adler-potisepp@keskkonnaamet.ee Eesti
Signe Lehtme jurist 56940995 signe.lehtme@keskkonnaamet.ee Eesti
Andi Liblikman jurist 680 7480 58650009 andi.liblikman@keskkonnaamet.ee Eesti

Keskkonnaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Rein Kalle juhataja 5063384 rein.kalle@keskkonnaamet.ee Eesti
Dagmar Undrits välisõhu peaspetsialist 6807423 56930553 dagmar.undrits@keskkonnaamet.ee Eesti
Vivian Uibo nõunik 5052687 vivian.uibo@keskkonnaamet.ee Eesti
Milvi Aun vee peaspetsialist 3848686 5054935 milvi.aun@keskkonnaamet.ee Eesti
Rebeka Hansen-Vera vee peaspetsialist 56722024 rebeka.hansen-vera@keskkonnaamet.ee Eesti
Elina Leiner vee peaspetsialist 4477387 56898533 elina.leiner@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Merisalu keskkonnakorralduse peaspetsialist 6807477 56674574 maiu.merisalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Mägi vee juhtivspetsialist 56916554 triin.magi@keskkonnaamet.ee Eesti
Irma Pakkonen keskkonnakorralduse peaspetsialist 6807403 irma.pakkonen@keskkonnaamet.ee Eesti
Kätlin Juuram vee peaspetsialist 7500450 katlin.juuram@keskkonnaamet.ee Eesti
Monika Tischler kliima peaspetsialist 4355620, 59117770 monika.tischler@keskkonnaamet.ee Eesti
Sigrid Turja projektijuht 6744825 56980180 sigrid.turja@keskkonnaamet.ee Eesti
Aly Valvas infosüsteemide peakasutaja 56951677 aly.valvas@keskkonnaamet.ee Eesti
Annika Konovalov kliima peaspetsialist 56944935 annika.konovalov@keskkonnaamet.ee Eesti
Kai Ginter vee peaspetsialist 56994373 kai.ginter@keskkonnaamet.ee Eesti

Maapõuebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Marju Kuldmaa maapõuespetsialist 7762419 5138740 marju.kuldmaa@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Triinu Lember maapõuespetsialist 4527773 56822097 triinu.lember@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Aulis Saarnits maapõuespetsialist 6807914 5106954 aulis.saarnits@keskkonnaamet.ee Võru-, Põlvamaa
Aare Mark maapõuespetsialist 5064227 aare.mark@keskkonnaamet.ee Valga- ja Viljandimaa
Viktoria Burtin maapõuespetsialist 4841182 56885603 viktoria.burtin@keskkonnaamet.ee Järva-, Raplamaa
Martin Nurme juhataja 56933839 martin.nurme@keskkonnaamet.ee Eesti
Moonika Aunpuu maapõuespetsialist 56980504 moonika.aunpuu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Harry Kuivkaev maapõuespetsialist 6744804 56992224 harry.kuivkaev@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Tiit Rahe maapõue peaspetsialist 56215670 tiit.rahe@keskkonnaamet.ee Eesti
Agnes Kapanen maapõuespetsialist 435 5621 56927090 agnes.kapanen@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Lilli Tamm maapõuespetsialist 674 4803 56992028 lilli.tamm@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa

Kompleksloabüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Emma Krikova juhataja 3324420 5106349 emma.krikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Maikel Daniel kompleksloaspetsialist 6807902 5044312 maikel.daniel@keskkonnaamet.ee Harju-, Lääne-Viru-, Põlva-, Tartu-
Kairi Dräbtsinskaja kompleksloaspetsialist 4355619 kairi.drabtsinskaja@keskkonnaamet.ee Jõgeva- ja Lääne-Virumaa
Alar Valdmann kompleksloa peaspetsialist 4724732 alar.valdmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Ingrid Vinn kompleksloaspetsialist 5101355 ingrid.vinn@keskkonnaamet.ee Eesti
Elar Vulla kompleksloaspetsialist 53468050 elar.vulla@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva- ja Raplamaa
Merike Rosin kompleksloaspetsialist 54553140 merike.rosin@keskkonnaamet.ee
Tatjana Filipjeva kompleksloaspetsialist 3324412 tatjana.filipjeva@keskkonnaamet.ee Eesti
Inna Mihhailova kompleksloaspetsialist 3324416 5060897 inna.mihhailova@keskkonnaamet.ee Eesti
Riina Vaht kompleksloaspetsialist 3324404 riina.vaht@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristiina Tiits kompleksloaspetsialist 56237770 kristiina.tiits@keskkonnaamet.ee Eesti
Diana Enkeli kompleksloaspetsialist 55953181 diana.enkeli@keskkonnaamet.ee Eesti