Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Keskkonnaamet

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Riho Kuppart peadirektor 680 7402 512 5220 riho.kuppart@keskkonnaamet.ee Eesti
Erik Kosenkranius peadirektori asetäitja 680 7415 502 9524 erik.kosenkranius@keskkonnaamet.ee Eesti
Leelo Kukk peadirektori asetäitja 680 7437 5559 7705 leelo.kukk@keskkonnaamet.ee Eesti
Andri Küüts avalike suhete nõunik 5745 0332 andri.kuuts@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristina Kurm kommunikatsioonijuht 5331 5313 kristina.kurm@keskkonnaamet.ee Eesti
Piia Tamsalu sisekommunikatsiooni peaspetsialist 5860 8579 piia.tamsalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Siret Kegel kvaliteedijuht 5697 8110 siret.kegel@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Müür projektijuht 5699 3500 jaanus.muur@keskkonnaamet.ee

Teenindusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Terje Tiiman juhataja 5698 1105 terje.tiiman@keskkonnaamet.ee Eesti
Erika Holter-Padjus referent 447 7388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kristi Peterson referent 730 2240 5629 6437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Smõtškov referent 472 4720 507 1086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Kaive Päeva referent 664 4900 5689 3202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Tiina Normak referent 332 4401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Sigrid Timm referent 674 4800 sigrid.timm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Meelika Tamberg klienditeeninduse juht 5698 7171 meelika.tamberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Merle Arupõld klienditeeninduse peaspetsialist 799 0900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Eesti
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 786 8360 5342 9429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Anneli Pennert klienditeeninduse spetsialist 384 8688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 484 1171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Epp Toss klienditeeninduse spetsialist 463 6820 5301 7916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 776 2432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Urve Pruulman personali peaspetsialist 435 5610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Klein personali peaspetsialist 5693 0801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn
Jaanika Reitel personali peaspetsialist 5693 4626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kairi Rikko juhataja 5696 7147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 680 7439 504 9233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 515 6107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Võime peaspetsialist 511 9889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 523 9584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Heli Ojasaar peaspetsialist 5697 5116 heli.ojasaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler peaspetsialist 5326 4864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 680 7442 5699 9699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Ago Treialt spetsialist 523 6455 ago.treialt@keskkonnaamet.ee Eesti
Martti Kirotaja spetsialist 5354 0929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Koit spetsialist 674 4811 502 5230 tiit.koit@keskkonnaamet.ee Eesti
Merle Lepik spetsialist 5309 6404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 329 5537 5330 1620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Signe Lehtme jurist 5694 0995 signe.lehtme@keskkonnaamet.ee Eesti
Johanna Jürima jurist 5699 8712 johanna.jurima@keskkonnaamet.ee
Reelika Metshein jurist 5697 7994 reelika.metshein@keskkonnaamet.ee Eesti
Kelli Varov jurist 5692 1990 kelli.varov@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristjan Kers jurist 5621 9522 kristjan.kers@keskkonnaamet.ee

Metsaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Olav Etverk juhataja 503 2190 olav.etverk@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Kala nõunik 799 0915 514 4510 jaanus.kala@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Avikson metsahoiu spetsialist 5686 7232 margit.avikson@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Lembit Alliksaar metsahoiu spetsialist 510 7985 lembit.alliksaar@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Märt Bratka metsauuenduse peaspetsialist 733 9393 520 7198 mart.bratka@keskkonnaamet.ee Eesti
Andres Hendrikson metsahoiu spetsialist 503 0815 andres.hendrikson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kim Järvpõld metsanduse spetsialist 515 7853 kim.jarvpold@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Jüris metsanduse juhtivspetsialist 510 9316 tiina.juris@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Pille Kaisel metsanduse spetsialist 472 4232 504 9584 pille.kaisel@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Tõnu Kajaste metsanduse spetsialist 528 9691 tonu.kajaste@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Urmas Lambut metsanduse spetsialist 524 8972 urmas.lambut@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Heini Landra metsanduse spetsialist 511 7422 heini.landra@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Mihkel Luige metsanduse spetsialist 503 0814 mihkel.luige@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Leiger Metsalu metsanduse spetsialist 384 8683 510 9733 leiger.metsalu@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Tanel Niklus metsanduse peaspetsialist 776 2414 529 2466 tanel.niklus@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Nilp metsanduse juhtivspetsialist 510 9735 jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Margus Noorkõiv metsanduse spetsialist 524 4467 margus.noorkoiv@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Rando Omler metsauuenduse ja metsakaitse peaspetsialist 528 9687 rando.omler@keskkonnaamet.ee Eesti
Peeter Paunmaa metsanduse spetsialist 5344 8701 peeter.paunmaa@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Ain Pommer metsahoiu spetsialist 5346 5726 ain.pommer@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Kalmer Puusaar metsanduse spetsialist 799 0911 514 4511 kalmer.puusaar@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Peep Põlma metsanduse spetsialist 510 7965 peep.polma@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Priit Pääslane metsahoiu spetsialist 515 7852 priit.paaslane@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Külli Rahu metsahoiu spetsialist 506 9841 kulli.rahu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Toomas Rebassoo metsahoiu peaspetsialist 674 4808 523 4270 toomas.rebassoo@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Marvi Reimann metsanduse spetsialist 514 3673 marvi.reimann@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Mare Rennel metsahoiu spetsialist 5347 0055 mare.rennel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Tõnis Ruber metsahoiu spetsialist 472 4728 514 9148 tonis.ruber@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Ave Sadam metsahoiu peaspetsialist 447 7385 512 4689 ave.sadam@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Arne Sepp metsanduse spetsialist 384 8683 510 9732 arne.sepp@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Teet Tamm metsahoiu spetsialist 501 9274 teet.tamm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Eda Tetlov metsauuenduse peaspetsialist 733 9377 501 4058 eda.tetlov@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiia Tänavsuu metsahoiu spetsialist 463 6837 516 7132 tiia.tanavsuu@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Saaremaa
Meeta Uibo metsanduse spetsialist 510 9321 meeta.uibo@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Uno Vaha metsanduse spetsialist 5347 0143 uno.vaha@keskkonnaamet.ee Valga-, Viljadimaa
Kalvi Tammets metsahoiu spetsialist 435 5614 513 3716 kalvi.tammets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Madis Kullamaa metsahoiu spetsialist 5750 3069 madis.kullamaa@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Liilia Tamm metsanduse juhtivspetsialist 325 8402 5692 8735 liilia.tamm@keskkonnaamet.ee Põhja regioon
Kristjan Ait metsahoiu peaspetsialist 5682 6112 kristjan.ait@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Raul Veerme metsanduse spetsialist 5699 5408 raul.veerme@keskkonnaamet.ee Valga-, Võrumaa
Ene Pae metsahoiu spetsialist 5662 7662 ene.pae@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Grete Alexandra Kendaru metsahoiu spetsialist 5699 4503 grete.kendaru@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Heidi Salujõe metsahoiu spetsialist 5699 3706 heidi.salujoe@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Madis Anton metsahoiu spetsialist 5699 2132 madis.anton@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Raimond Kaev metsahoiu spetsialist 5695 1141 raimond.kaev@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Tõnis Saarmets metsanduse spetsialist 5665 2049 tonis.saarmets@keskkonnaamet.ee Lääne Virumaa

Jahinduse ja vee-elustiku büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Aimar Rakko juhataja 5306 9104 aimar.rakko@keskkonnaamet.ee Eesti
Jan Siimson peaspetsialist 5346 0774 jan.siimson@keskkonnaamet.ee Eesti
Margo Tannik jahinduse peaspetsialist 786 8364 516 0148 margo.tannik@keskkonnaamet.ee Eesti (sh Põlvamaa)
Ivar Marlen jahinduse spetsialist 463 6821 5304 0354 ivar.marlen@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Mihkel Pastik jahinduse spetsialist 5304 4134 mihkel.pastik@keskkonnaamet.ee Viljandi-, Valga-, Võrumaa
Uno Treier jahinduse spetsialist 484 1181 514 9565 uno.treier@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa
Kerli Pettai vee-elustiku spetsialist 5366 2619 kerli.pettai@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Märt Kesküla vee-elustiku spetsialist 463 6823 523 4410 mart.keskula@keskkonnaamet.ee Lääne regioon, va Rapla
Arno Sildos vee-elustiku spetsialist 674 4813 5300 4038 arno.sildos@keskkonnaamet.ee Põhja regioon, ka Rapla
Raivo Sass jahinduse spetsialist 5688 6919 raivo.sass@keskkonnaamet.ee Ida-Viru-, Lääne-Viru-, Jõgeva-, Tartumaa

Looduskaitse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Tarvo Roose juhataja 680 7471 5780 8023 tarvo.roose@keskkonnaamet.ee Eesti
Marko Angerjärv looduskasutuse peaspetsialist 511 9932 marko.angerjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Agu Leivits nõunik 510 1175 agu.leivits@keskkonnaamet.ee Eesti
Raili Lille spetsialist 335 0304 raili.lille@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaja Lotman nõunik 472 4223 524 7899 kaja.lotman@keskkonnaamet.ee Eesti
Maris Tamm projektijuht 680 7449 5332 0513 maris.tamm@keskkonnaamet.ee Eesti
Anni Saar spetsialist 463 6833 anni.saar@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Tuusti projektijuht 511 8445 jaanus.tuusti@keskkonnaamet.ee Eesti
Nele Sõber projektijuht 5770 2225 nele.sober@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Märt Öövel looduskasutuse peaspetsialist 740 6819 5306 8315 mart.oovel@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaidi Erik projekti spetsialist 5666 4780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee Eesti
Janne Mölder spetsialist 786 8362 janne.molder@keskkonnaamet.ee Eesti

Liigikaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Marju Erit juhataja 5649 6373 marju.erit@keskkonnaamet.ee Eesti
Selve Pitsal liigikaitse peaspetsialist 463 6839 5682 2051 selve.pitsal@keskkonnaamet.ee Eesti
Anni Kurisman liigikaitse peaspetsialist 472 4721 5300 7063 anni.kurisman@keskkonnaamet.ee Eesti
Tõnu Talvi looduskaitse peaspetsialist 453 3916 501 6869 tonu.talvi@keskkonnaamet.ee Eesti
Eike Tammekänd liigikaitse peaspetsialist 5699 6334 eike.tammekand@keskkonnaamet.ee Eesti
Egle Kons liigikaitse peaspetsialist 5694 3013 egle.kons@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Keis liigikaitse peaspetsialist 5691 9345 marju.keis@keskkonnaamet.ee

Maahoolduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kaidi Silm juhataja 5690 3361 kaidi.silm@keskkonnaamet.ee Eesti
Cätrin Martinson maahoolduse spetsialist 447 7389 5854 4722 catrin.martinson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kaie Kattai maahoolduse spetsialist 472 4227 5300 1870 kaie.kattai@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Kaie Sarv maahoolduse spetsialist 463 6836 503 5918 kaie.sarv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Gunnar Sein maahoolduse spetsialist 5331 0358 gunnar.sein@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Viljandimaa
Piret Sepp maahoolduse spetsialist 5334 1577 piret.sepp@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Annaliisa Kaaremaa maahoolduse spetsialist 5688 4341 annaliisa.kaaremaa@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa
Kristiina Jürisoo maahoolduse spetsialist 325 8411 5699 8201 kristiina.jurisoo@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Urmo Saar maahoolduse spetsialist 5645 5786 urmo.saar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Ragnar Kapaun maahoolduse spetsialist 5668 5898 ragnar.kapaun@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Priit Kukk maahoolduse spetsialist 5308 8935 priit.kukk@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Evelin Loel maahoolduse spetsialist 5688 4341 evelin.loel@keskkonnaamet.ee
Johannes Kõdar maahoolduse spetsialist 5333 8176 johannes.kodar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Julika Korv maahoolduse spetsialist 5308 7930 julika.korv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kadri Kuusksalu maahoolduse spetsialist 5340 8012 kadri.kuusksalu@keskkonnaamet.ee Valga-, Põlva-, Võrumaa

Kaitse planeerimise büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Taavi Tattar juhataja 786 8371 5330 6820 taavi.tattar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Amos kaitse planeerimise spetsialist 5629 6403 triin.amos@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Jana Arula kaitse planeerimise spetsialist 5697 8857 jana.arula@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kadri Kasuk kaitse planeerimise spetsialist 5664 4509 kadri.kasuk@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Riina Kotter juhtivspetsialist 503 7128 riina.kotter@keskkonnaamet.ee Põhja regioon
Eleri Laidma juhtivspetsialist 5304 7558 eleri.laidma@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Imbi Mets kaitse planeerimise spetsialist 329 5543 imbi.mets@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Andres Miller kaitse planeerimise spetsialist 5648 0567 503 6455 andres.miller@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Liggi Namm kaitse planeerimise spetsialist 522 6894 liggi.namm@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Kristi Pai kaitse planeerimise spetsialist 384 8681 kristi.pai@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Marica-Maris Paju kaitse planeerimise spetsialist 5336 5805 maris.paju@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Kadri Paomees kaitse planeerimise spetsialist 5343 6313 kadri.paomees@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Elle Puurmann kaitse planeerimise spetsialist 472 9430 517 4811 elle.puurmann@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Gunnar Raun kaitse planeerimise spetsialist 457 6442 5688 7157 gunnar.raun@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Reet Reiman kaitse planeerimise spetsialist 786 8369 reet.reiman@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Nele Saluveer juhtivspetsialist 447 7382 5693 9110 nele.saluveer@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Meelis Suurkask kaitse planeerimise spetsialist 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Kristel Tatsi kaitse planeerimise spetsialist 528 9690 kristel.tatsi@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Sander Laherand kaitse planeerimise spetsialist 5692 7990 sander.laherand@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Kerttu Elm kaitse planeerimise spetsialist 680 7913 kerttu.elm@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Katrin Aavik kaitse planeerimise spetsialist 5688 1147 katrin.aavik@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kirsi Loide kaitse planeerimise spetsialist 447 7375 5682 2032 kirsi.loide@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Tanika Ojasild kaitse planeerimise spetsialist 5699 5307 tanika.ojasild@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Kätlin Kurg kaitse planeerimise spetsialist 447 7379 5750 2105 katlin.kurg@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mirjam Vaan kaitse planeerimise spetsialist 5685 8391 mirjam.vaan@keskkonnaamet.ee Saaremaa

Keskkonnahariduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Piret Eensoo juhataja 5306 5044 piret.eensoo@keskkonnaamet.ee Eesti
Anne-Ly Feršel keskkonnahariduse spetsialist 335 0200 5332 8287 anneli.fersel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Mari Kala keskkonnahariduse peaspetsialist 799 0914 5304 7565 mari.kala@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Krista Kingumets keskkonnahariduse spetsialist 5562 4391 Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Reet Kristian keskkonnahariduse spetsialist 674 4812 5590 0650 reet.kristian@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Kerli Kõue keskkonnahariduse spetsialist 5689 0442 kerli.koue@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Elo Raspel keskkonnahariduse spetsialist 5341 9205 elo.raspel@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Margit Turb keskkonnahariduse spetsialist 518 6747 margit.turb@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Piret Valge keskkonnahariduse spetsialist 527 3340 piret.valge@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Helen Kivisild keskkonnahariduse spetsialist 525 1552 helen.kivisild@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Maarika Männil keskkonnahariduse spetsialist 5328 5846 maarika.mannil@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Enri Uusna keskkonnahariduse spetsialist 5304 7344 enri.uusna@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Veronika Plotnikova keskkonnahariduse spetsialist 5664 6031 veronika.plotnikova@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Lia Rosenberg biosfääri programmiala spetsialist 5690 6205 lia.rosenberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Kalle Kõllamaa keskkonnahariduse spetsialist 504 7219 kalle.kollamaa@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mahe Metsalu keskkonnahariduse spetsialist 5304 7882 mahe.metsalu@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Tairi Tappo keskkonnahariduse spetsialist 5689 8304 tairi.tappo@keskkonnaamet.ee Lääne-, Hiiumaa

Keskkonnaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Rein Kalle juhataja 506 3384 rein.kalle@keskkonnaamet.ee Eesti
Vivian Uibo nõunik 505 2687 vivian.uibo@keskkonnaamet.ee Eesti
Milvi Aun vee peaspetsialist 384 8686 505 4935 milvi.aun@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Karu vee peaspetsialist 750 0450 margit.karu@keskkonnaamet.ee Eesti
Elina Leiner vee peaspetsialist 447 7387 5689 8533 elina.leiner@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Merisalu keskkonnakorralduse peaspetsialist 680 7477 5667 4574 maiu.merisalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Mägi vee juhtivspetsialist 5691 6554 triin.magi@keskkonnaamet.ee Eesti
Irma Pakkonen keskkonnakorralduse peaspetsialist 680 7403 5683 1311 irma.pakkonen@keskkonnaamet.ee Eesti
Annika Konovalov kliima peaspetsialist 5694 4935 annika.konovalov@keskkonnaamet.ee Eesti
Egon Oraste kliima peaspetsialist 5344 3473 egon.oraste@keskkonnaamet.ee Eesti
Kai Ginter vee peaspetsialist 5699 4373 kai.ginter@keskkonnaamet.ee Eesti
Liisi Marits projektijuht 5623 7770 liisi.marits@keskkonnaamet.ee Eesti
Tanel Kikka infosüsteemide peakasutaja 5697 0889 tanel.kikka@keskkonnaamet.ee Eesti

Maapõuebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Martin Nurme juhataja 5693 3839 martin.nurme@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Rahe maapõue peaspetsialist 5621 5670 tiit.rahe@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Kuldmaa maapõuespetsialist 776 2419 513 8740 marju.kuldmaa@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Aulis Saarnits maapõuespetsialist 680 7914 510 6954 aulis.saarnits@keskkonnaamet.ee Võru-, Põlvamaa
Aare Mark maapõuespetsialist 506 4227 aare.mark@keskkonnaamet.ee Valga-, Viljandimaa
Merike Rosin maapõuespetsialist 5682 2097 merike.rosin@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Liis Jääger maapõuespetsialist 5656 4094 liis.jaager@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa, Harjumaa (Anija vald ja Kuusalu vald)
Marin Varblane maapõuespetsialist 5692 7090 marin.varblane@keskkonnaamet.ee Viljandimaa, Harku ja Saue vald
Viktoria Burtin maapõuespetsialist 484 1182 5688 5603 viktoria.burtin@keskkonnaamet.ee Järva-, Raplamaa
Moonika Aunpuu maapõuespetsialist 5698 0504 moonika.aunpuu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Agnes Putnik maapõuespetsialist 435 5621 56949910 agnes.putnik@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Anu Sihv maapõuespetsialist 5688 0490 anu.sihv@keskkonnaamet.ee
Lilli Tamm maapõuespetsialist 674 4803 5699 2028 lilli.tamm@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Riina Noormägi maapõuespetsialist 56944282 riina.noormagi@keskkonnaamet.ee

Kompleksloabüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Emma Krikova juhataja 332 4420 510 6349 emma.krikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Valdmann kompleksloa peaspetsialist 472 4732 alar.valdmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Olavi Kärner kompleksloaspetsialist 799 0905 olavi.karner@keskkonnaamet.ee Eesti
Maikel Daniel kompleksloaspetsialist 680 7902 504 4312 maikel.daniel@keskkonnaamet.ee Harju-, Lääne-Viru-, Põlva-, Tartumaa
Kairi Dräbtsinskaja kompleksloaspetsialist 435 5619 kairi.drabtsinskaja@keskkonnaamet.ee Jõgeva- ja Lääne-Virumaa
Elar Vulla kompleksloaspetsialist 5346 8050 elar.vulla@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva- ja Raplamaa
Inna Mihhailova kompleksloaspetsialist 332 4416 506 0897 inna.mihhailova@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristiina Tiits kompleksloaspetsialist 5690 3559 kristiina.tiits@keskkonnaamet.ee Eesti
Diana Enkeli kompleksloaspetsialist 332 4423 5595 3181 diana.enkeli@keskkonnaamet.ee Eesti
Evely Mälton kompleksloaspetsialist 5699 2032 evely.malton@keskkonnaamet.ee Eesti
Marilin Ait kompleksloaspetsialist 5680 8518 marilin.ait@keskkonnaamet.ee Eesti
Tatjana Filipjeva kompleksloaspetsialist tatjana.filipjeva@keskkonnaamet.ee

Keskkonnatasubüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Ahto Eesmäe juhataja 680 7475 5671 2141 ahto.eesmae@keskkonnaamet.ee Eesti
Ethel Tekkel peaspetsialist 5683 8037 ethel.tekkel@keskkonnaamet.ee Eesti
Marite Kungla peaspetsialist 5687 8056 marite.kungla@keskkonnaamet.ee Eesti
Kerli Ojakivi peaspetsialist 680 7912 5691 9489 kerli.ojakivi@keskkonnaamet.ee Eesti
Marika Martin peaspetsialist 5688 0353 marika.martin@keskkonnaamet.ee Eesti