Aktsiaselts A.L.A.R.A. kiirgustegevusloa taotluse menetlusse võtmine

Keskkonnaamet teatab, et on valminud Aktsiaseltsi A.L.A.R.A. (registrikood: 10462309, aadress: Harju maakond, Paldiski linn, Leetse tee 21, 76806) poolt 28.07.2020 kiirgustegevusloa andmise otsuse eelnõu ja kiirgustegevusloa eelnõu. Aktsiaselts A. L. A. R. A. taotleb kiirgustegevusluba radioaktiivsete jäätmete käitlemiseks aadressil Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn, Leetse tee 21. Kiirgustegevusluba antakse 5 aastaks.

Seoses COVID-19 levikuga ja koroonaviiruse tõrjeks kehtestatud piirangutega on võimalik Aktsiaseltsi A.L.A.R.A. kiirgustegevusloa taotluse, taotlusega seotud avalike dokumentidega ja eelnõudega tutvuda elektrooniliselt alljärgnevalt.

Kiirgustegevusloa eelnõudele saab ettepanekuid ja vastuväiteid esitada kirjalikult e-posti aadressile info@keskkonnaamet.ee kahe nädala jooksul alates teate ilmumisest ametlikus väljaandes Ametlikud Teadaanded.

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.