Sa oled siin

Dokumendiregister ja pöördumiste esitamine

Keskkonnaameti avalik dokumendiregister

Keskkonnaameti dokumendiregistri avalikus vaates on võimalik tutvuda Keskkonnaameti tegevuse käigus loodud või saadud dokumentidega.

 • Dokumendiregistri avalik vaade alates 01.01.2016: https://adr.envir.ee/.
 • Enne 01.01.2016 elektrooniliselt registreeritud kestva säilitustähtajaga dokumendid ei ole tehnilistel põhjustel avalikult kättesaadavad. Nende dokumentide kohta palume esitada teabenõue.
   

Teabenõude ja pöördumiste esitamine

Teabenõude esitamine

Teabenõuet saab esitada keskkonnas https://adr.envir.ee/InformationRequest.aspx.

 • Juhime tähelepanu, et iga Keskkonnaametisse pöördumine ei ole teabenõue. Teabenõudega küsitakse asutuses juba olemasolevat teavet (nt dokumenti või väljavõtet).
 • Teabenõudele vastatakse 5 tööpäeva jooksul.
   

Selgitustaotluse esitamine: info@keskkonnaamet.ee.

Selgitustaotlus on isiku pöördumine, milles isik:

Märgukirja esitamine: info@keskkonnaamet.ee

Märgukiri on isiku pöördumine, millega isik:

Dokumendiregistri kasutusjuhend

 • Dokumendiregistris on võimalik teha otsing andmeväljade järgi. Otsingu tegemiseks peab olema täidetud vähemalt üks otsingu väli.
 • Kui soovite otsida isiku või asutuse poolt saadetud dokumenti, siis tuleks väljale "Isik" või 'Asutus' sisestada isiku või asutuse nimi ning väljale 'Registreerimise kuupäev' valida alguskuupäevaks näiteks 01.10.2019 ning vajutada nupule 'Otsi'. Dokumendi andmetel klõpsates näidatakse dokumendi põhiandmeid ja kes on dokumendi koostaja.
 • Kui soovite otsida isikule või asutusele näiteks 01.10.2019 saadetud dokumenti, siis tuleks väljale "Isik" või 'Asutus' sisestada isiku või asutuse nimi ning väljale 'Registreerimise kuupäev' valida alguskuupäevaks 01.10.2019. Dokumendi andmetel klõpsates näidatakse dokumendi põhiandmeid ja kes on dokumendi koostaja.

​​​​Vajadusel võib otsingule seada rohkem tingimusi.

Kogu otsingu tulemis kuvatakse uuemad dokumendid eespool. Täpsema otsingu saamiseks tuleb otsingut täpsustada.

 

  Kuidas osaleda
  riigi valitsemises?

  Sinu arvamus on meile väga oluline!
  Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

  Eelnõude infosüsteem

  Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

  Osalusveeb

   

  Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.