Keskkonnahariduse konverents

Keskkonnaamet ja Keskkonnaministeerium kutsusid taas õpetajaid, loodus- ja keskkonnahariduskeskuste spetsialiste, loodusretkede juhendajaid ja kõiki teisi huvilisi 24.-25. oktoobril 2018 Pärnusse konverentsihotelli Strand (A. H. Tammsaare puiestee 35, Pärnu) keskkonnahariduse konverentsile „Terve keskkond – terve inimene?“

Esimesel päeval keskenduti keskkonnahariduse ja -teadlikkuse tegevuskava tutvustamisele ning avati seoseid inimese tervise ja keskkonna vahel. Lisaks oli võimalus osaleda erinevates töötubades. Päeva lõpus toimus keskkonnahariduse ühingu üldkoosolek. Teisel päeval arutleti, milline on terve loodus ja kuidas seda hoida. Kuulati kui keskkonnateadlikud on Eesti inimesed.

Konverentsi videoettekanded

Konverentsi toimumist toetas SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainfo: Kairi Toiger, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna peaspetsialist, tel.6262 931, kairi.toiger@envir.ee

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.