Sa oled siin

Keskkonnaamet tähistab kümnendat tegutsemisaastat

Keskkonnaameti peadirektor Riho Kuppart juubelipeol avakõne pidamas. Foto: Joonas Sisask
Keskkonnaameti peadirektor Riho Kuppart juubelipeol avakõne pidamas. Foto: Joonas Sisask

Esimesel veebruaril 2019 täitus 10 aastat Keskkonnaameti loomisest. Amet moodustati kunagiste keskkonnateenistuste, looduskaitsekeskuse ning kiirguskeskuse baasil. Tänasel päeval on meie ülesandeks viia ellu riigi keskkonnakasutuse, looduskaitse ja kiirgusohutuse poliitikat.

Keskkonnaameti 10. juubelipeol Maarjamäe lossi juures Klinkberg Venues tunnustati meie tublimaid töötajaid ning parimaid koostööpartnereid hõbe- ja kuldmärkidega. Suured tänud kõigile kolleegidele ja koostööpartneritele, kes juubeliõhtu nii imeliseks tegid. Oli südantsoojendav näha üheskoos nii palju tegusaid, inspireerivaid ja naerusuiseid külalisi Saaremaast Räpinani, Pärnust Narvani. Püüame hoida seda tänu- ja uhkustunnet ameti ning üksteise vastu ka edaspidi ning võtame soojad soovid kaasa järgmiseks kümnendiks.

Keskkonnaameti peadirektor Riho Kuppart ja keskkonnaminister Siim Kiisler andsid kuldmärgi Andres Onemarile, Taavi Tattarile ja Helen Mangusele ning hõbemärgid said Eda Tetlov, Triin Mägi, Jelena Subina, Margo Tannik, Margit Karu, Marko Angerjärv ja Ester Pindmaa.

Lisaks andis Keskkonnaamet seitsmele koostööpartnerile kuldmärgi. Märgi saajateks olid AS Epler&Lorenz juhataja Janis Lorenz, Sihtasutuse Keskkonnaõiguse Keskus juht Siim Vahtrus, AS A.L.A.R.A, Eestimaa Looduse Fondi juhatuse esimees Tarmo Tüür, Eesti Loodushoiu Keskuse juhtiv ekspert Meelis Tambets, Eesti Ornitoloogiaühingu esindaja Andres Kalamees ja Eesti Jahimeeste Seltsi esimees Tõnis Korts.

Palju õnne kõigile teenetemärkide saajatele!

Suured tänud ka neile, kes üritusel ei osalenud, ent annavad iga päev endast parima, et hoida meie head keskkonda. Igaüks meist on oluline ja igaühe tegu kujundab meid ümbritsevat keskkonda. Hoiame seda vastutust ja tarkust langetada õigeid otsuseid. Loome ja hoiame head elukeskkonda praegu ja mõeldes tulevastele põlvedele!

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.