Sa oled siin

Väike-Palkna maastikukaitseala kaitsekorralduskava koostamine

Keskkonnaamet on algatanud Väike-Palkna maastikukaitsealale kaitsekorraldusliku lühikava koostamise aastateks 2020 – 2029. Kaitsekorralduskavas on välja toodud ala kaitse-eesmärgiks olevad loodusväärtused, nende mõjutegurid ja kaitsemeetmed ning koostatud tegevuste tabel. Vajalike tegevuste juurde on tabelisse märgitud tõenäoline läbiviimise aeg. Kaitsekorralduskava koostaja on Keskkonnaamet.

Kaitsekorralduskava koostamisprotsessi raames ootame täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduslike tegevuste kohta. Ettepanekud on oodatud e-posti aadressil info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 14. juuliks 2019. Kaitsekorralduskava koostamise käigus avalikku koosolekut ei toimu, kui selleks ei avaldata soovi avaliku väljapaneku jooksul

Lisainfo: Kerttu Elm, kerttu.elm@keskkonnaamet.ee, 680 7913

Kaitsekorralduskavaga saate tutvuda SIIN (18.44 MB, DOCX)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.