Sa oled siin

Vabariigi Valitsuse otsus Tallinna kaitstavate loodusobjektide kaitse alt välja arvamise kohta

Vabariigi Valitsus otsustas 28.05.2020 määrusega nr 42, mis on avaldatud Riigi Teataja I osas 02.06.2020, 3, riiklike looduskaitseliste väärtuste puudumise tõttu arvata kaitse alt välja Tallinnas asuva Windecki pargi, Hans Lepa puukool-aia, Hõbekuuse tee 31/Tuule tn 36 aia, Kesktee 35 aia, Kurni tn 5 aia, Linnu tee 83 aia, Linnu tee 87 aia, Mõtuse tn 8 aia, Palli tn 4 ja 6 aia ja Väina tee 4 aia.

Määrus jõustub 12.062020. Määruse ja seletuskirjaga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigiteataja.ee) ja siinse teate allosas.

Kui Teil tekib määrusega seoses täiendavaid küsimusi, soovite määrusega tutvuda paberil või soovite konkreetsemaid käitumisjuhiseid, siis võtke, palun, ühendust Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialisti Imbi Metsaga (329 5543, imbi.mets@keskkonnaamet.ee).

Kaitsealad ja hoiualad on Eesti jaoks olulise väärtusega, mida on vajalik hoida ja kaitsta. Täname, et aitate hoida kodumaa väärtusi!

Määrus

Seletuskiri (PDF)
 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.