Sa oled siin

Vabariigi Valitsus kinnitas Ohepalu looduskaitseala kaitse-eeskirja

Vabariigi Valitsuse 26.02.2021 määrusega nr 19 kinnitati Ohepalu looduskaitseala kaitse-eeskiri. Kaitse-eeskiri on avaldatud Riigi Teataja I osas 5.03.2021 ning see jõustub 15.03.2021. 

Kaitse-eeskirja ja seletuskirjaga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehel (www.riigiteataja.ee), Keskkonnameti kodulehel (www.keskkonnaamet.ee) ja siinse teate allosas.

Kaitseala kaitsekorra muudatus puudutab riigikaitse korraldamist, ehitustegevust kaitsealal, olemasolevate sihtkaitsevööndite laiendamist ning loodusreservaatide muutmist sihtkaitsevöönditeks.

Kui Teil tekib kaitse-eeskirjaga seoses täiendavaid küsimusi, siis palun võtke ühendust Keskkonnaametiga, kus kõnealuse kaitse-eeskirja kontaktisikuks on looduskaitse planeerimise osakonna spetsialist Imbi Mets (tel: 329 5543, e- post: imbi.mets@keskkonnaamet.ee)

Ohepalu looduskaitseala on Eesti jaoks olulise väärtusega, mida tuleb hoida ja kaitsta. Täname, et aitate kodumaa väärtusi hoida.

Kaitse-eeskiri

Seletuskiri (PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.