Sa oled siin

Uueveski maastikukaitseala (org ja männik) kaitse alt mahaarvamise väljatöötamise kavatsus

Keskkonnaamet teatab, et kavandamisel on Uueveski maastikukaitseala (org ja männik) kaitse alt mahaarvamise määruse eelnõu koostamine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus tehakse ettepanek arvata Uueveski maastikukaitseala kaitse alt maha.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda 30. märtsist – 1. maini 2020. a Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee. Ühtlasi teeme looduskaitseseaduse § 9 lg 4 p 3 alusel ettepaneku arutada asja ilma avaliku aruteluta. Vastava ettepanekuta avalikku arutelu ei korraldata.

Parandusettepanekud ja vastuväited kaitsealuse objekti kaitse alt mahaarvamise kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lõuna regiooni e-posti aadressil info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 1. mai 2020.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2020. aasta suvel keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Lisainfo: Meelis Suurkask, 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee

Väljatöötamise kavatusega saab tutvuda SIIN (1.35 MB, PDF)

Uueveski maastikukaitseala kaitse alt mahaarvamise väljatöötamise kavatasust tutvustav avalik arutelu toimub 11. juunil 2020 algusega kell 16 Uueveski maastikukaitsealal Uueveski treppide juures vabas õhus.

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.