Sa oled siin

Uue-Võidu maastikukaitseala kaitsekorra uuendamine

Keskkonnaamet teatab, et kavandamisel on Vabariigi Valitsuse 10. juuni 1998. a. määruse nr 129. „Järveküla looduskaitseala ja Uue-Võidu maastikukaitseala kaitse-eeskirjade ja välispiiride kirjelduste kinnitamine“ muutmine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus selgitatakse Uue-Võidu maastikukaitseala kaitsekorra muutmise vajadust. Uue-Võidu maastikukaitseala on uuendamata kaitsekorraga kaitseala. Kavandatava eelnõuga uuendatakse kaitseala kaitsekorda, täpsustatakse kaitse eesmärke ja korrigeeritakse piirijoone kulgemist vastavalt looduslikele piirimärkidele.

Uue-Võidu maastikukaitseala kaitsekorra uuendamise väljatöötamise kavatsus on avalikul väljapanekul ajavahemikus 8.04.2019 kuni 12.05.2019. Kaitsekorra uuendamise väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee, Keskkonnaameti Viljandi kontoris ja Viljandi vallavalitsuses.

Kaitsekorra väljatöötamise kavatsuse avalik arutelu toimub 7.05.2019. a kell 15 Viljandi vallavalitsuse saalis (Kauba tn. 9, Viljandi).

Ootame Teie ettepanekuid ning vastuväiteid Uue-Võidu maastikukaitseala kaitsekorra uuendamise kohta kirjalikult Keskkonnaameti kaitse planeerimise büroole (info@keskkonnaamet.ee või Paala tee 5, Viljandi) hiljemalt 12.05.2019. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Peale 12.05.2019. jätkame vastavalt saabunud ettepanekutele määruse menetlusega. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Lisainfo: Meelis Suurkask, 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee

Kaitsekorra uuendamise väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (1.32 MB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.