Sa oled siin

Tallinn tunnustas Keskkonnaametit aasta õppijasõbraliku tööandja tiitliga

Värbkakk puuoksa peal.
Värbkakk. Foto: Tairi Tappo

Tallinna linn jagab igal aastal täiskasvanud õppija nädalal tunnustusi aasta õppijale ja koolitajale, õpiteole ning õppijasõbralikule tööandjale. Keskkonnaametil on au võtta vastu Tallinna aasta õppijasõbraliku tööandja 2020. aasta tiitel.

Keskkonnaamet pälvis tiitli välja töötatud ja toimiva koolitussüsteemi, juhtide arenguprogrammi ning töötajate laialdaste õppimis- ja arenguvõimaluste eest.

Lisaks toodi välja, et Keskkonnaametit iseloomustab aktiivne osalemine sotsiaalmeedias, mille hea näide on Youtube'i kanal, kus tutvustatakse Eestimaa loodust. Samuti on ära märgitud peresõbraliku tööandja märgis, mille Keskkonnaamet pälvis 2019. aastal.

Keskkonnaameti peadirektori Riho Kupparti sõnul on see tunnustus eelkõige Keskkonnaameti töötajatele, kes on tunnustuse pälvinud teemad omale südameasjaks võtnud.

Keskkonnaamet tänab Tallinna linna tunnustuse eest!

Loe tunnustuste ja täiskasvanud õppija nädala kohta lähemalt Tallinna linna kodulehelt.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.