Sa oled siin

Osale veebiloengus „Loomalaste raske lapsepõlv“

Naerukajaka poeg ema tiiva all.
Naerukajakad. Foto: Jan Siimson

Eriti kevadel ja suvel, loomade peamise sigimisperioodi järel, võib igaüks meist kohtuda sirguvate looma- ja linnupoegadega. Iga loomapoeg, kes siia ilma sünnib, aga täiskasvanuks ei saagi. Osale Keskkonnaameti veebiloengus reedel, 18. detsembril 2020 kell 14.00–15.30 ja saad teada, miks see nii on.

Loomalaste iseseisvumise periood on neile suhteliselt keeruline. Looduslik valik on aga loomulik osa maailmast, millega inimesel võib olla keeruline leppida. Ühe looma õnnetus on teise looma õnn – mõnest väetimast või haigest loomapojast võib saada teise jaoks elupäästev kõhutäis. See on vajalik loodusliku mitmekesisuse säilimiseks.

Keskkonnaameti kolmandas veebiloengus räägib Tartu Ülikooli loomaökoloogia vanemteadur Lauri Saks loomalaste raskest lapsepõlvest.

Veebiloeng kestab 45 minutit ja toimub MS Teams’i keskkonnas. Seejärel vastab Lauri Saks kuulajate küsimustele, mida vestluse juht vahendab ettekandjale loenguosa järel.

Liitu veebiloenguga reedel, 18. detsembril 2020 kell 14 siin.
 

Lisateave:
Aimar Rakko
Keskkonnaameti jahinduse ja vee-elustiku büroo juhataja
aimar.rakko@keskkonnaamet.ee
5306 9104
 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.