Sa oled siin

Keskkonnaamet algatas Rägavere ja Anguse jahipiirkonna piiride muutmise menetluse.

Foto Aimar Rakko
Foto Aimar Rakko

Keskkonnaamet annab teada, et algatas Jahindusühistu Laane (registrikood 80258936) ja Jahiselts Nugrits (registrikood 80265149) 3. oktoobril 2017. esitatud avalduse alusel Rägavere ja Anguse jahipiirkonna piiride muutmise menetluse.

Piiride muutmise aluseks on Jahiseaduse § 12 lg 1 p 5 (jahipiirkonna piire muudetakse, kui piirnevate jahipiirkondade kasutajad on jahipiirkondade piiride muutmises kokku leppinud). Jahiselts Nugrits loobub osast Anguse jahipiirkonnast ja Jahindusühistu Laane on nõus selle liitmisega Rägavere jahipiirkonnaga.

Tutvu piiride muutmise kaardiga. (242.36 KB, PDF)

Piiride muutmise ettepanekuga saab tutvuda ja ettepanekuid ning seisukohti esitada kahe nädala jooksul arvates teate avaldamise kuupäevast.

Lisainfo: Keskkonnaameti jahinduse ja vee-elustiku büroo, Kunderi 18, 44307 Rakvere või Keskkonnaameti jahinduse spetsialist Heete Ausmeel, heete.ausmeel@keskkonnaamet.ee, 5688 6919

 

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.