Sa oled siin

Käru jahipiirkonna piiride muutmata jätmine

Toosikannu puhkekeskus Raplamaal. Foto: maaturism.ee
Toosikannu puhkekeskus Raplamaal. Raplamaa jahindusnõukogu on teinud ettepaneku arvata puhkekeskuse tarastatud ala Käru jahinduspiirkonnast välja. Foto: maaturism.ee

Piiride muutmise aluseks on jahiseaduse § 12 lg 1 p 6 (jahipiirkonna piire muudetakse, kui jahindusnõukogu on esitanud põhjendatud ettepaneku).

Rapla maakonna jahindusnõukogu taotleb Käru jahindusklubi taotluse alusel Toosikannu Puhkekeskuse tarastatud ala väljaarvamist Käru jahipiirkonnast. Keskkonnaamet ei pea Toosikannu Puhkekeskuse tarastatud ala väljaarvamist Käru jahipiirkonnast põhjendatuks ning jätab Käru jahipiirkonna piirid muutmata.

Jahipiirkonna piirid jäetakse muutmata Keskkonnaameti peadirektori käskkirjaga. Vastuväited ja ettepanekud käskkirja eelnõu (367.4 KB, PDF) kohta saab esitada 26.07.2017 e-posti aadressil jave@keskkonnaamet.ee ja Keskkonnaameti Rapla kontoris aadressil Tallinna mnt 14, Rapla.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.