Sa oled siin

ELFi noore looduskaitsja auhinna pälvis Annely Esko

Lõetsa kuldkingad taastatud loopealsel. Foto: Annely Esko
Lõetsa kuldkingad taastatud loopealsel. Foto: Annely Esko

Soovime palju õnne Keskkonnaameti usinale "Elu alvaritele" projekti koordinaatorile Annely Eskole, kes pälvis Eestimaa Looduse Fondi (ELF) noore looduskaitsja auhinna.

Annely Esko eestvedamisel on Keskkonnaamet mitme aastase töö tulemusel korrastamas 2017. aasta lõpuks üle 2000 hektari Saare-, Muhu ja Hiiumaa liigirikkaid loopealseid.

Annely Esko on edendanud Eesti poollooduslike koosluste taastamist alates 2009. aastast, töötades Keskkonnaametis maahoolduse peaspetsialistina ning alates 2014. aastast loopealsete taastamise projekti koordinaatorina. Projekt „Elu alvaritele“ on väga ambitsioonikas – hetkel on tegu Euroopa kõige suurema poollooduslike koosluste taastamistööga. Ühtlasi on Esko aktiivselt panustanud puisniitude taastamise tähtsuse teadvustamisse.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.