Sa oled siin

Eidapere jahipiirkonna piiride muutmata jätmine

Foto: Aimar Rakko
Foto: Aimar Rakko

Piiride muutmise aluseks on jahiseaduse § 12 lg 1 p 6 - jahipiirkonna piire muudetakse, kui jahindusnõukogu on esitanud põhjendatud ettepaneku.

Rapla maakonna jahindusnõukogu taotleb Eidapere Jahiseltsi taotluse alusel Toosikannu Puhkekeskuse tarastatud ala väljaarvamist Eidapere jahipiirkonnast. Keskkonnaamet ei pea Toosikannu Puhkekeskuse tarastatud ala väljaarvamist Eidapere jahipiirkonnast põhjendatuks ning jätab Eidapere jahipiirkonna piirid muutmata.

Jahipiirkonna piirid jäetakse muutmata Keskkonnaameti peadirektori käskkirjaga. Vastuväiteid ja ettepanekuid käskkirja eelnõu kohta saab esitada kuni 24.08.2017 e-posti aadressil jave@keskkonnaamet.ee ja Keskkonnaameti Rapla kontoris aadressil Tallinna mnt 14, Rapla.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.