Sa oled siin

Alliku jahiseltsile jahipiirkonna kasutusõiguse loa andmine

Foto: Aimar Rakko
Foto. Aimar Rakko

Keskkonnaamet teatab, et väljastas Alliku jahiseltsile (registrikood 80414520, aadress Vaske talu, Oeti küla, Paide linn, Järva maakond, 73208) jahipiirkonna kasutusõiguse loa nr Järva-21, kehtivusega 01.06.2018 kuni 31.05.2028.

Jahipiirkond asub Järva maakonnas Paide linna ja Järva valla territooriumil. Jahipiirkonna piiridega on võimalik tutvuda keskkonnaregistri avalikus teenuses aadressil http://register.keskkonnainfo.ee/envreg/main#HTTPs2MbJmQHzlBkZTwROtoDy7i... või metsaregistri avaliku teenuse kaudu aadressil http://register.metsad.ee/avalik/.

Haldusakti ja muude asjasse puutuvate dokumentidega on võimalik tutvuda Keskkonnaameti Rapla kontoris aadressil Tallinna mnt 14, Rapla. Infot saab ka e-posti aadressil info@keskkonnaamet.ee ja telefonil 484 1171.

Lisainfo: Uno Treier, uno.treier@keskkonnaamet.ee, 514 9565.

Jahipiirkonna kasutusõiguse luba on kantud ka keskkonnalubade infosüsteemi ja on nähtav aadressil https://eteenus.keskkonnaamet.ee/?page=eklis_view&pid=23042556&tid=68190....

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.