Sa oled siin

Alliku jahipiirkonna kasutusõiguse loa taotlemise teade

Jaht. Foto: Aimar Rakko
Foto. Aimar Rakko

Keskkonnaamet teatab, et Alliku jahiselts (registrikood 80414520, aadress Järva maakond, Paide linn, Oeti küla, Vaske, 73208) on esitanud Alliku jahipiirkonna kasutusõiguse loa saamiseks Keskkonnaametile nõuetekohase taotluse.

Jahipiirkond asub Järva maakonnas Paide linna ja Järva valla territooriumil. Jahipiirkonna piiridega on võimalik tutvuda keskkonnaregistri avalikus teenuses aadressil http://register.keskkonnainfo.ee/envreg/main?reg_kood=JAH1000120&mount=view või metsaregistri avaliku teenuse kaudu aadressil http://register.metsad.ee/avalik/.

Taotluse ja muude asjasse puutuvate dokumentide ja jahipiirkonna kaardiga on võimalik tutvuda Keskkonnaameti Rapla kontoris, Tallinna mnt 14, pk 5, 79513 Rapla.

Lisainfo: Uno Treier, Keskkonnaameti jahinduse spetsialist, uno.treier@keskkonnaamet.ee, 5149 565

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.