Sa oled siin

Tupenurme maastikukaitseala moodustamine

Keskkonnaministri 27. märtsi 2019. a käskkirjaga nr 265 on algatatud määruse „Tupenurme maastikukaitseala moodustamine ja kaitse-eeskiri” menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja ja kaardimaterjaliga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal Keskkonnaameti Kuressaare kontoris (Tallinna 22, Kuressaare) ja Muhu Vallavalitsuses (Liiva küla) ajavahemikus 17.06.–2.07.2019.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatava kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Tupenurme maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lääne regioonile (Tallinna 22, Kuressaare 93819 või info@keskkonnaamet.ee) hiljemalt 02.07.2019.

Kaitse-eeskirja eelnõu avalik arutelu toimub 10. juulil 2019. a kell 13.00 Muhu vallamajas (Liiva küla), kus tutvustatakse laekunud küsimusi ja ettepanekuid ning eelnõu viimast seisu.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2020. aastal.

Lisainfo: Kadri Paomees, 452 7764, kadri.paomees@keskkonnaamet.ee.

Materjalid:
Kaitse-eeskirja eelnõu (363.58 KB, PDF)
Kaitse-eeskirja seletuskiri (401.33 KB, PDF)
Kaitseala kaart (232.24 KB, JPG)

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.