Sa oled siin

Tündre looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamise kavatsus

Teavitame, et Keskkonnaamet on välja töötamas Tündre looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmise määruse eelnõud. Kavandatava eelnõuga uuendatakse ala kaitse-eesmärke, kaitsekorda ja tsoneeringut ning viiakse läbi kaitseala välispiiri tehniline korrigeerimine. Muudatused on vajalikud loodusväärtuste kaitse tõhustamiseks, samuti tulenevad need vajadusest viia kaitsekord vastavusse kehtivate õigusaktidega. Kirjale on lisatud Tündre looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamise kavatsus.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ja vastuväited Tündre looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamise kavatsuse kohta kirjalikult Keskkonnaameti kaitse planeerimise büroole (e-posti aadressil info@keskkonnaamet.ee või Karja 17a, 65608, Võru) hiljemalt 5. novembriks 2019.

Väljatöötamise kavatsust tutvustav avalik arutelu toimub Taagepera külakeskuses 22. oktoobril 2019 kell 15.00.

Kui Te hiljemalt 5.11.2019. a ei ole parandusettepanekuid või vastuväiteid esitanud, arvestame, et olete meie esitatud väljatöötamise kavatsusega nõus.

Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Lisainfo: Kerttu Elm (kerttu.elm@keskkonnaamet.ee, 6807913)

Väljatöötamise kavatsusega saate tutvuda SIIN (1.47 MB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.