Sa oled siin

Suure-Aru looduskaitseala kaitsekorralduskava koostamine

Keskkonnaamet teatab, et koostamisel on Suure-Aru looduskaitseala kaitsekorralduskava. Kaitsekorralduskavaga kirjeldatakse ala eesmärgiks olevaid loodusväärtusi, nende mõjutegureid ja kaitsemeetmeid ning koostatakse tegevuste tabel, kus on määratletud vajalikud tegevused koos tõenäolise läbiviimise aja ja maksumusega.

Kaitsekorralduskava koostamise avalikkuse kaasamise koosolek toimub 24. aprillil 2019. a kell 16 Lääne-Harju valla teeninduspunktis Keilas (Paldiski mnt 21).

Kohale on oodatud maaomanikud, kohalikud elanikud, ettevõtjad ja teised asjast huvitatud. Koosolekul tutvustatakse kaitsekorralduskava tööversiooni ning oodatakse täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduslike tegevuste kohta.

Ettepanekud on oodatud e-postile info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 18. aprillil 2019. a.

Lisainfo: Sander Laherand, 5692 7990, sander.laherand@keskkonnaamet.ee.

Suure-Aru looduskaitseala kaitsekorralduskava tööversioon (3.93 MB, PDF)

Kuivenduse mõjud madalsoos. Foto: Sander LaherandKuivendus madalsoos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.