Sa oled siin

Pirita jõeoru maastikukaitseala kaitsekorralduskava koostamine

Keskkonnaamet teatab, et koostamisel on Pirita jõeoru maastikukaitseala kaitsekorralduskava aastateks 2020-2029. Kavaga kirjeldatakse kaitseala eesmärgiks olevaid loodusväärtusi, nende mõjutegureid ja kaitsemeetmeid ning tuuakse välja vajalikud tegevused koos tõenäolise läbiviimise ajaga.

Kaitsekorralduskava tööversiooniga on võimalik tutvuda Keskkonnaameti ja Pirita Linnaosa Valitsuse koduleheküljel www.keskkonnaamet.ee ja www.tallinn.ee/pirita. Täiendusi ja parandusettepanekuid kaitsekorralduskava kohta saab Keskkonnaametile kirjalikult esitada hiljemalt 2.12.2019 aadressil info@keskkonnaamet.ee või Kunderi 18, Rakvere 44307.

Kaitsekorralduskava avalikkuse kaasamise koosolek toimub 10.12.2019 kell 16 Pirita Linnaosa Valitsuse saalis (Kloostri tee 6, Pirita). Kohale on oodatud maaomanikud, kohalikud elanikud, ettevõtjad ja teised asjast huvitatud.

Lisainfo: Riina Kotter, tel 503 7128, riina.kotter@keskkonnaamet.ee.

Kava (3.17 MB, PDF)

Pirita jõgi. Foto: Imbi Mets

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.