Sa oled siin

Pärnu linna kaitsealuste parkide ja puiesteede piiride muutmine

Keskkonnaamet teavitab, et kavandamisel on Pärnu linna kaitsealuste parkide ja puiesteede piiride muutmine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus selgitatakse parkide ja puiesteede piiride muutmise vajadust. Kavas on korrigeerida varasemate õigusaktidega kaitse alla võetud Lydia Koidula pargi, Munamäe pargi, Pärnu rannapargi, Pärnu vanapargi, Vabaduse (Võidu) pargi ja Valli pargi ning Kuninga tänava ja Vanapargi (Revolutsiooni) tänava puiesteede piire. Kavatsetakse luua seni ilma ametliku välispiirita olnud Pühavaimu tänava ja Ringi tänava puiesteedele ametlik välispiir. Ühtlasi tehakse ettepanek Annemõisa pargi kaitse alt välja arvamiseks. 
 
Määruse eelnõu väljatöötamise kavatsusega on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal ajavahemikus 26.09.2019–17.10.2019 Keskkonnaameti Pärnu kontoris, Pärnu linnavalitsuses ja siinse teate allosas. 
 
Oma põhjendatud parandusettepanekud ja vastuväited määruse eelnõu väljatöötamise kavatsuse kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaametile (info@keskkonnaamet.ee või Roheline 64, Pärnu) hiljemalt 17.10.2019. Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. 

Avalik arutelu toimub 17.10.2019 algusega kell 13.00 Keskkonnaameti Pärnu kontori I korruse saalis aadressil Roheline 64, Pärnu. 
 
Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus orienteeruvalt 2019. aasta talvel keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Lisainfo: Katrin Aavik, 5688 1147, katrin.aavik@keskkonnaamet.ee

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (PDF).

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.