Sa oled siin

Papioru maastikukaitseala kaitsekorra uuendamine

Keskkonnaamet teatab, et on välja töötamas Papioru maastikukaitseala kaitsekorra uuendamise määruse eelnõu (s.t. kavandamisel on kaitse-eeskirja uuendamine). Kaitseala loodi 1964. aastal Papioru ja ümbritseva maastiku kaitseks. Kehtiv Papioru maastikukaitseala kaitse-eeskiri ja välispiir on kinnitatud Vabariigi Valitsuse 6. jaanuari 1998. a. määrusega nr 3. „Navesti ja Papioru maastikukaitsealade kaitse-eeskirjade ning välispiiri kirjelduste kinnitamine“.

Papioru maastikukaitseala on uuendamata kaitsekorraga kaitseala. Kavandatava eelnõuga uuendatakse kaitseala kaitsekorda, täpsustatakse kaitse eesmärke ja korrigeeritakse piirijoone kulgemist vastavalt looduslikele piirimärkidele.

Papioru maastikukaitseala kaitsekorra uuendamise väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda avalikul väljapanekul 30.03.2020 kuni 26.04.2020. a Keskkonnaameti veebilehe www.keskkonnaamet.ee vahendusel. Kaitsekorra uuendamise väljatöötamise kavatsuse kohta saate oma arvamust avaldada kirjalikult e-posti aadressile info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 26.04.2020

Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2020. aasta suvel keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Lisainfo: Meelis Suurkask, 516 4997, meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (517.21 KB, PDF)

 

 

 

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.