Sa oled siin

Oja liigikaitseala kaitse alt välja arvamise väljatöötamise kavatsus

Keskkonnaamet teatab, et kavandamisel on Oja liigikaitseala kaitse alt välja arvamise määruse eelnõu koostamine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus tehakse ettepanek Oja liigikaitseala kaitse alt välja arvata.

Oja liigikaitseala pindala kattub 66% ulatuses Jamsi metsise püsielupaigaga. Seega on suures osas tegemist topelt kaitsega alaga. Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda 23. septembrist – 14. oktoobrini 2019. a Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee, Keskkonnaameti Viljandi kontoris ja Viljandi vallavalitsuses.

Parandusettepanekud ja vastuväited kaitsealuse objekti kaitse alt välja arvamise kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lõuna regiooni aadressil Paala tee 5, Viljandi või e-posti aadressil info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 14. oktoober 2019.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2019. aasta algul keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Lisainfo: Meelis Suurkask, 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee

Väljatöötamise kavatsusega saate tutvuda SIIN (1.05 MB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.