Sa oled siin

Tallinna loodusobjektide kaitse alt väljaarvamine ja üksikobjekti kaitse alla võtmine

Date: 
Neljapäev, 16.05.2019
Aeg: 15.00
Location: 
Keskkonnaameti Harju kontoris Viljandi mnt 16, Tallinn

Keskkonnaamet on ette valmistanud Vabariigi Valitsuse määruse eelnõu, mis puudutab kümne Tallinna pargi kaitse alt väljaarvamist. Kaitse alt arvatakse välja kaks hävinud parki ning kaheksa koduaeda, millel ei ole üleriigilist looduskaitselist väärtust.

Samuti on Keskkonnaamet ette valmistanud keskkonnaministri määruse eelnõu Tallinna looduse üksikobjekti (punane tamm) kaitse alla võtmise ja selle piiranguvööndi ulatuse määramiseks ning hävinud looduse üksikobjekti (must pappel) kaitse alt väljaarvamiseks.

Määruste eelnõude avalik arutelu toimub 16. mail 2019. a kell 15.00 Keskkonnaameti Harju kontoris Viljandi mnt 16, Tallinn.

Peale avalikustamist esitatakse eelnõud ministeeriumitevahelisele kooskõlastamisele. Määrused jõustuvad eeldatavasti 2019. aasta teisel poolel.

Loe materjale. 

Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Lisainfo: Imbi Mets, +372 329 5543, imbi.mets@keskkonnaamet.ee 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.