Sa oled siin

Lahemaa rahvuspargi koostöökogu kultuuripärandi sektsiooni koosolek

Date: 
Reede, 26.01.2018
Aeg: 14.00
Location: 
Keskkonnaameti Palmse kontor, Palmse mõis, Lääne-Virumaa

Kutsume Teid Lahemaa rahvuspargi koostöökogu kultuuripärandi sektsiooni koosolekule, mis toimub reedel, 26. jaanuaril kell 14.00-16.30 Keskkonnaameti Palmse kontoris.

Päevakord:

1. Lahemaa kultuuripärandikoolitused 2018-2019. Oodatud on erinevad ideed. Valdkondlike koolituste kõrval on meil kaks kampaaniaideed: (1) kultuuripärandi vestlusringid külades  "Lahemaa ja maailm: paigad ja inimesed", (2) ehituspärandi kampaania „100 aastat arhitektuuri Lahemaal – vaba riik ja nõukogude pärand“. Tutvu koolituste kavaga. (467.06 KB, PDF)

2. Lahemaa ehituspärandi kaitse ja elavate külamaastike programmi tegevused, plaanid, rahastus. Tutvu ehituspärandi kaitse kava (1.32 MB, PDF)ja külamaastike programmi kavaga. (949.96 KB, PDF)

3. Lahemaa kultuuripärandiuuringud 2018-2019. aastatel. Vaata ka Lahemaa kaitsekorralduskava.   (PDF)

Kohtumiseni!

Ave Paulus, Lahemaa rahvuspargi koostöökogu kultuuripärandi sektsiooni juht, ehituspärandi ja elulaadi töögruppide koordinaator, Keskkonnaameti Põhja regiooni kultuuripärandi spetsialist

Neljamastiline barkantiin "Tormilind" (1922) on üks suurimaid Eestimaa randadel ehitatud purjelaevadest. Ehitus toimus Käsmu kapteni Rudolf Pahlbergi eestvedamisel Hara rannas, Haagininal. See on üks ilusaimaid Eesti rannas ehitatud purjekaid, mis on sõitnud maailmameredel. 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.