Sa oled siin

Matsalu 60. aastapäeva juubeliüritus „Matsalu jäljed filmikunstis“

Date: 
Neljapäev, 21.09.2017

Tänavu täitub 60 aastat ajast, mil moodustati Matsalu rahvuspargi eelkäija Matsalu riiklik looduskaitseala. Aastapäeva tähistatakse juubeliüritusega „Matsalu jäljed filmikunstis“, mis toimub 21. septembril algusega kell 18 Penijõe mõisas.

Penijõe filmiõhtul saab näha vanu filme Matsalu loodusest ning kuulda filmitegijate ja endiste looduskaitsetöötajate kommentaare Matsaluga seotud kogemustest. RMK pakub osalejatele sünnipäevatorti.

Oodatud on kõik endised ja praegused Matsalu rahvuspargiga seotud tegutsejad, teadlased ja teised loodushuvilised.

Külasta ka Matsalu loodusfilmide festivali, kus näeb ligi 100 loodusfilmi kõikjalt maailmast. Traditsiooniliselt on filmifestivali osaks ka loodusfotonäitused ning kõigil festivali külastajatel on võimalus osaleda fotopäeva üritustel, mis pakuvad põnevaid töötubasid, harivaid ettekandeid ning uusima foto- ja videotehnika esitlusi.  

Lisainfo Matsalu juubeliüritusest: Krista Kallavus, Keskkonnaameti kultuuripärandi spetsialist, krista.kallavus@keskkonnaamet.ee, 522 6139

 

Matsalu juubeliõhtu

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.