Sa oled siin

Kõrgessaare-Mudaste hoiuala kaitsekorralduskava koostamise avalik koosolek

Keskkonnaamet teatab, et seoses eriolukorra lõpu ja kahe asjalise sooviga toimub Kõrgessaare-Mudaste hoiuala kaitsekorralduskava koostamise avalik koosolek 4. augustil 2020. aastal algusega kell 14.00 Kärdlas Leigri väljak 5 (endises maavalitsuse saalis). Koosolekul tutvustatakse kaitsekorralduskava parandatud ja täiendatud eelnõu, millega saab tutvuda SIIN (4.24 MB, PDF).

Keskkonnaamet tänab kõiki, kes on esitanud oma arvamuse või parandusettepanekud kaitsekorralduskava kohta. Täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduskava või koosoleku teemade kohta esitada või lisainfot küsida saab kaitse planeerimise büroo spetsialist Andres Millerilt telefonil 503 6455 või e-aadressil andres.miller@keskkonnaamet.ee.
 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.