Kontaktid

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Lääne-Virumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Heiko Põdersalu juhataja 325 8417 Heiko.Podersalu@keskkonnaamet.ee
Hillar Mängel vaneminspektor 325 8416 hillar.mangel@keskkonnaamet.ee
Kristi Kurve juhtivinspektor 681 4940 kristi.kurve@keskkonnaamet.ee
Kristi Traus inspektor 681 4942 kristi.traus@keskkonnaamet.ee
Lauri Luts vaneminspektor 325 8419 lauri.luts@keskkonnaamet.ee
Lea Aren juhtivinspektor 325 8414 lea.aren@keskkonnaamet.ee
Liisi Tampere inspektor liisi.tampere@keskkonnaamet.ee
Marit Mändmets inspektor 681 4941 marit.mandmets@keskkonnaamet.ee
Marit Vihlver juhtivinspektor 325 8415 marit.vihlver@keskkonnaamet.ee
Timo Türbsal juhtivinspektor 325 8419 timo.turbsal@keskkonnaamet.ee

Harjumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Tarmo Tehva juhataja 696 2254 tarmo.tehva@keskkonnaamet.ee
Kristi Melk juhataja asetäitja 696 2278 kristi.melk@keskkonnaamet.ee
Helari Buht vaneminspektor 696 2294 helari.buht@keskkonnaamet.ee
Aivar Kruup juhtivinspektor 696 2267 aivar.kruup@keskkonnaamet.ee
Ave Kaskla juhtivinspektor 696 2216 ave.kaskla@keskkonnaamet.ee
Daniel Lahtvee inspektor 696 2279 daniel.lahtvee@keskkonnaamet.ee
Diana Elisa Tammiste inspektor 696 2266 Diana.Tammiste@keskkonnaamet.ee
Egert Tolk juhtivinspektor 696 2296 egert.tolk@keskkonnaamet.ee
Inge Tammeväli vaneminspektor 696 2246 inge.tammevali@keskkonnaamet.ee
Kätlin Roose inspektor 696 2258 katlin.roose@keskkonnaamet.ee
Märt Koppel vaneminspektor 696 2251 mart.koppel@keskkonnaamet.ee
Merili Ring juhtivinspektor 696 2291 merili.ring@keskkonnaamet.ee
Ott Aid juhtivinspektor 696 2243 ott.aid@keskkonnaamet.ee
Raido Luhaväli inspektor 696 2249 raido.luhavali@keskkonnaamet.ee
Raimond Kislar vaneminspektor 696 2255 raimond.kislar@keskkonnaamet.ee
Sigrid Turja inspektor 696 2290 sigrid.turja@keskkonnaamet.ee
Silver Koemets inspektor 53574679 silver.koemets@keskkonnaamet.ee
Sirje Metsmaker juhtivinspektor 696 2257 sirje.metsmaker@keskkonnaamet.ee
Timo Liiv vaneminspektor 696 2295 Timo.Liiv@keskkonnaamet.ee
Ulrika Tambur inspektor 696 2293 ulrika.tambur@keskkonnaamet.ee

Hiiumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Marek Põld juhataja 463 1390 marek.pold@keskkonnaamet.ee
Jane Sinijärv juhtivinspektor 463 1390 jane.sinijarv@keskkonnaamet.ee
Johan Kähi juhtivinspektor 463 1390 johan.kahi@keskkonnaamet.ee
Silver Nigu juhtivinspektor 463 1390 silver.nigu@keskkonnaamet.ee
Viljar Varblane juhtivinspektor 463 1390 viljar.varblane@keskkonnaamet.ee

Ida-Virumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Käthlyn Lizdenis juhataja 339 5662 kathlyn.lizdenis@keskkonnaamet.ee
Diana Marhel vaneminspektor 339 5673 diana.marhel@keskkonnaamet.ee
Ilmar Mägi juhtivinspektor 339 5672 ilmar.magi@keskkonnaamet.ee
Jaana Leis inspektor 624 8031 jaana.leis@keskkonnaamet.ee
Janek Kuuse juhtivinspektor 339 5665 janek.kuuse@keskkonnaamet.ee
Kaidi Sootalu inspektor 646 0661 Kaidi.Sootalu@keskkonnaamet.ee
Kristian Taro vaneminspektor 673 0344 kristian.taro@keskkonnaamet.ee
Saima Jürmann juhtivinspektor 339 5670 saima.jurmann@keskkonnaamet.ee
Siim Viiksaar inspektor 339 5664 siim.viiksaar@keskkonnaamet.ee
Tanel Rääk inspektor 332 2814 tanel.raak@keskkonnaamet.ee
Tarmo Rajasaar vaneminspektor 638 4189 tarmo.rajasaar@keskkonnaamet.ee

Järvamaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Janely Berg juhataja 681 4921 janely.berg@keskkonnaamet.ee
Eva Kaukver juhtivinspektor 681 4922 eva.kaukver@keskkonnaamet.ee
Andrus Hallasoo vaneminspektor 681 4923 andrus.hallasoo@keskkonnaamet.ee
Marina Lill vaneminspektor 681 4924 marina.lill@keskkonnaamet.ee
Martin Tomingas vaneminspektor 681 4925 martin.tomingas@keskkonnaamet.ee

Jõgevamaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Dora Kukk juhataja 776 0258 dora.kukk@keskkonnaamet.ee
Harles Tiitsmaa inspektor 5627 5281 harles.tiitsmaa@keskkonnaamet.ee
Helen Juhkam vaneminspektor 681 4948 helen.juhkam@keskkonnaamet.ee
Ivar Veider juhtivinspektor ivar.veider@keskkonnaamet.ee
Kaisa Putk vaneminspektor 6814948 kaisa.putk@keskkonnaamet.ee
Peeter Jazõkov inspektor peeter.jazokov@keskkonnaamet.ee
Raimo Selgis vaneminspektor 776 2015 raimo.selgis@keskkonnaamet.ee
Raivo Ojakivi vaneminspektor raivo.ojakivi@keskkonnaamet.ee
Siim Štšjogolev inspektor 681 4949 siim.stsjogolev@keskkonnaamet.ee
Silver Vahi vaneminspektor 681 4949 silver.vahi@keskkonnaamet.ee
Steven Veelak juhtivinspektor 776 2015 steven.veelak@keskkonnaamet.ee

Läänemaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Jaanus Müür juhataja 681 4933 5699 3500 jaanus.muur@keskkonnaamet.ee
Evelyn Samarajev vaneminspektor 681 4935 evelyn.samarajev@keskkonnaamet.ee
Kadri Pärimets vaneminspektor 681 4937 kadri.parimets@keskkonnaamet.ee
Liina Simpson juhtivinspektor 681 4936 liina.simpson@keskkonnaamet.ee
Marek Laht juhtivinspektor 681 4938 marek.laht@keskkonnaamet.ee
Sandra Tšarnetski vaneminspektor 681 4934 sandra.tsarnetski@keskkonnaamet.ee

Pärnumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Toomas Õmblus juhataja 449 9102 toomas.omblus@keskkonnaamet.ee
Aivo Akkus inspektor 449 9115 aivo.akkus@keskkonnaamet.ee
Andres Kutsar juhtivinspektor 4477373 andres.kutsar@keskkonnaamet.ee
Anna-Maria Luik vaneminspektor 447 7370 anna-maria.luik@keskkonnaamet.ee
Carl-Felix Telk inspektor 447 4429 carl-felix.telk@keskkonnaamet.ee
Heino Afanasjev vaneminspektor 449 9105 heino.afanasjev@keskkonnaamet.ee
Jaanus Põldma juhtivinspektor 449 9109 jaanus.poldma@keskkonnaamet.ee
Janno Kekkonen vaneminspektor 449 9107 janno.kekkonen@keskkonnaamet.ee
Lilli Lakkur inspektor 449 9114 lilli.lakkur@keskkonnaamet.ee
Raino Rosin inspektor 447 4196 raino.rosin@keskkonnaamet.ee
Rave Vahemets juhtivinspektor 449 9116 rave.vahemets@keskkonnaamet.ee
Romes Saard inspektor 449 9104 romes.saard@keskkonnaamet.ee
Sandra Kuusk inspektor 447 0083 sandra.kuusk@keskkonnaamet.ee

Põlvamaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Toomas Rebane juhataja 799 4788 toomas.rebane@keskkonnaamet.ee
Heikki Hioväin juhtivinspektor 799 4785 heikki.hiovain@keskkonnaamet.ee
Jan Jõema juhtivinspektor 681 4952 Jan.Joema@keskkonnaamet.ee
Janar Alamäe juhtivinspektor 681 4952 janar.alamae@keskkonnaamet.ee
Kaidi Rämman inspektor 799 4946 kaidi.ramman@keskkonnaamet.ee
Liivi Inno juhtivinspektor 799 4946 liivi.inno@keskkonnaamet.ee
Marianne Kümnik inspektor 53044678 53044678 Marianne.Kumnik@keskkonnaamet.ee
Mati Kanarik vaneminspektor 681 4950 mati.kanarik@keskkonnaamet.ee
Romet Palmik juhtivinspektor 681 4952 romet.palmik@keskkonnaamet.ee
Sigrid Kasuk-Palmik juhtivinspektor 681 4951 sigrid.kasuk-palmik@keskkonnaamet.ee

Raplamaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Marek Saar juhataja 681 4910 marek.saar@keskkonnaamet.ee
Margit Pokrovski juhtivinspektor 489 4452 margit.pokrovski@keskkonnaamet.ee
Priit Langi vaneminspektor 489 4280 priit.langi@keskkonnaamet.ee
Ketlin Bergmann inspektor 489 4452 ketlin.bergmann@keskkonnaamet.ee

Saaremaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Jaak Haamer juhataja 452 7740 jaak.haamer@keskkonnaamet.ee
Aina Vaher juhtivinspektor 452 7733 aina.vaher@keskkonnaamet.ee
Anneli Vahter juhtivinspektor 452 7732 anneli.vahter@keskkonnaamet.ee
Hendrik Lõbus vaneminspektor 452 7741 hendrik.lobus@keskkonnaamet.ee
Kerdo Torn vaneminspektor 452 7737 kerdo.torn@keskkonnaamet.ee
Kris Tänav inspektor 5342 7873 kris.tanav@keskkonnaamet.ee
Taavi Taavita vaneminspektor 452 7739 taavi.taavita@keskkonnaamet.ee
Timo Tamm inspektor 452 7742 timo.tamm@keskkonnaamet.ee

Tartumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Tanel Türna juhataja 5334 5983 tanel.turna@keskkonnaamet.ee
Gerda Ustimenko inspektor 5780 7804 gerda.ustimenko@keskkonnaamet.ee
Heli Väljamets juhtivinspektor 5627 5281 heli.valjamets@keskkonnaamet.ee
Jane Kukk inspektor 5627 5281 jane.kukk@keskkonnaamet.ee
Joonas Horn vaneminspektor 5627 5281 joonas.horn@keskkonnaamet.ee
Keiu Poderat juhtivinspektor 5627 5281 keiu.poderat@keskkonnaamet.ee
Liivia Lints inspektor 5627 5281 liivia.lints@keskkonnaamet.ee
Priit Kaare vaneminspektor 5627 5281 priit.kaare@keskkonnaamet.ee
Rauno Krahv juhtivinspektor 5627 5281 rauno.krahv@keskkonnaamet.ee
Rauno Künnapuu vaneminspektor 5627 5281 rauno.kunnapuu@keskkonnaamet.ee
Tarvo Lillema juhtivinspektor 5627 5281 tarvo.lillema@keskkonnaamet.ee

Valgamaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Tanel Tiirats juhataja 681 4900 tanel.tiirats@keskkonnaamet.ee
Kersti Kuuba juhtivinspektor 681 4901 kersti.kuuba@keskkonnaamet.ee
Märt Raudsepp juhtivinspektor 681 4904 mart.raudsepp@keskkonnaamet.ee
Taavi Kaldma inspektor 681 4905 taavi.kaldma@keskkonnaamet.ee
Villu Virnas vaneminspektor 681 4902 villu.virnas@keskkonnaamet.ee

Viljandimaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Leana Lemming juhataja 434 4385 leana.lemming@keskkonnaamet.ee
Aivar Udu inspektor 681 4956 aivar.udu@keskkonnaamet.ee
Jaanus Tera juhtivinspektor 681 4956 jaanus.tera@keskkonnaamet.ee
Janne Rohtla juhtivinspektor 434 4212 janne.rohtla@keskkonnaamet.ee
Joosep Tammemäe vaneminspektor 434 4200 joosep.tammemae@keskkonnaamet.ee
Kadri Nurk vaneminspektor 434 4200 kadri.nurk@keskkonnaamet.ee
Kristin Taal inspektor 434 4212 kristin.taal@keskkonnaamet.ee

Võrumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Ardi Lepp juhataja 786 8650 ardi.lepp@keskkonnaamet.ee
Anneli Huik vaneminspektor 786 8652 anneli.huik@keskkonnaamet.ee
Maikel Varend inspektor 5343 8486 maikel.varend@keskkonnaamet.ee
Merike Puhkim juhtivinspektor 786 8656 merike.puhkim@keskkonnaamet.ee
Merilin Sibul inspektor 786 8655 merilin.sibul@keskkonnaamet.ee
Rasmus Varrik inspektor rasmus.varrik@keskkonnaamet.ee

Keskkonnatasuosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Ahto Eesmäe juhataja 5671 2141 ahto.eesmae@keskkonnaamet.ee Eesti
Ethel Tekkel peaspetsialist 5683 8037 ethel.tekkel@keskkonnaamet.ee Eesti
Marite Kungla peaspetsialist 5687 8056 marite.kungla@keskkonnaamet.ee Eesti
Kerli Ojakivi peaspetsialist 5691 9489 kerli.ojakivi@keskkonnaamet.ee Eesti
Marika Martin peaspetsialist 5688 0353 marika.martin@keskkonnaamet.ee Eesti
Mikk Toim peaspetsialist 511 4729 mikk.toim@keskkonnaamet.ee Eesti

Õigusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Väino Vaidla juhataja 696 2262 vaino.vaidla@keskkonnaamet.ee
Kristel Saik vanemjurist 696 2271 kristel.saik@keskkonnaamet.ee
Annika Kruus vanemjurist 696 2242 annika.kruus@keskkonnaamet.ee
Signe Lehtme vanemjurist 5694 0995 signe.lehtme@keskkonnaamet.ee Eesti
Johanna Jürima jurist 5699 8712 johanna.jurima@keskkonnaamet.ee
Reelika Metshein vanemjurist 5697 7994 reelika.metshein@keskkonnaamet.ee Eesti
Kelli Varov jurist 5692 1990 kelli.varov@keskkonnaamet.ee Eesti
Rutt Grünberg jurist 5685 7738 rutt.grunberg@keskkonnaamet.ee
Kristjan Kers jurist 56219522 kristjan.kers@keskkonnaamet.ee
Helgi Laarits referent 696 2224 5650 6051 helgi.laarits@keskkonnaamet.ee
Jekaterina Kaširova menetleja 339 5666 jekaterina.kasirova@keskkonnaamet.ee
Jekaterina Masalska jurist 5347 4706 jekaterina.masalska@keskkonnaamet.ee
Kairi Laak-Randoja menetleja 681 4949 kairi.laak-randoja@keskkonnaamet.ee
Karin Asi menetleja 5329 2806 karin.asi@keskkonnaamet.ee
Kristi Lehtorg menetleja 696 2203 kristi.lehtorg@keskkonnaamet.ee
Nicole Vingertšuk menetleja 696 2226 nicole.vingertsuk@keskkonnaamet.ee

Uurimisosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Rocco Ots juhataja 696 2274 rocco.ots@keskkonnaamet.ee
Reet Aspre vanemuurija 449 9106 reet.aspre@keskkonnaamet.ee
Hardi Aavik vanemuurija 5307 6784 hardi.aavik@keskkonnaamet.ee
Käthlin Keremäe uurija 696 2297 kathlin.keremae@keskkonnaamet.ee
Mare Sirkas uurija 5697 4008 mare.sirkas@keskkonnaamet.ee
Martin Pintson uurija martin.pintson@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.