Kontaktid

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Ringmajanduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Rein Kalle juhataja 506 3384 rein.kalle@keskkonnaamet.ee Eesti
Vivian Uibo nõunik 505 2687 vivian.uibo@keskkonnaamet.ee Eesti
Knut Tamm teenuste nõunik 5890 5926 knut.tamm@keskkonnaamet.ee
Tanel Kikka infosüsteemide peakasutaja 5697 0889 tanel.kikka@keskkonnaamet.ee Eesti

Jäätmebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Reet Siilaberg juhataja 5884 9116 reet.siilaberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Katrin Kaare peaspetsialist 680 7421 5300 0843 katrin.kaare@keskkonnaamet.ee Eesti
Helen Akenpärg peaspetsialist 5694 5502 helen.akenparg@keskkonnaamet.ee Eesti
Ave Jalakas peaspetsialist 5690 4703 ave.jalakas@keskkonnaamet.ee Eesti
Olavi Kärner vanemspetsialist 5308 8173 olavi.karner@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristo Keevend vanemspetsialist 5695 8759 kristo.keevend@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa, Tallinn 
Kaisa Kivila vanemspetsialist 325 8410 5394 3367 kaisa.kivila@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Eve Konsap vanemspetsialist 680 7915 5341 7916 eve.konsap@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga-, Võrumaa
Tea Pärnik vanemspetsialist 5695 0192 tea.parnik@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Maigi Päären vanemspetsialist 5646 9566 maigi.paaren@keskkonnaamet.ee Eesti
Aet Meerits spetsialist 5334 5640 aet.meerits@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Annette Tilk spetsialist 5698 5707 annette.tilk@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn
Kadi Ann Busch spetsialist 5698 9329 kadi.busch@keskkonnaamet.ee Harju- ja Pärnumaa
Katrin Vene spetsialist 5624 0883 katrin.vene@keskkonnaamet.ee Ida-Viru ja Harjumaa
Merje Lauri spetsialist 5693 0761 merje.lauri@keskkonnaamet.ee Harju- ja Ida-Virumaa

Keskkonnakorralduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Helen Manguse juhataja 503 4871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Merisalu peaspetsialist 5667 4574 maiu.merisalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Irma Pakkonen peaspetsialist 5683 1311 irma.pakkonen@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Kalda vanemspetsialist-koordinaator 510 7975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee Pärnu- ja Raplamaa
Ivo Ojamäe vanemspetsialist 505 7438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee Tartu-, Jõgeva- ja Viljandimaa
Siret Punnisk vanemspetsialist 512 8350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Ester Pindmaa vanemspetsialist 5696 6409 ester.pindmaa@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Harku vald, Kiili vald, Kose vald, Tallinn: Haabersti, Kesklinn, Põhja-Tallinn) ja Järvamaa (Järva ja Türi vald)​​
Egle Alt vanemspetsialist 5697 0213 egle.alt@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Anija vald, Jõelähtme vald, Kuusalu vald, Lääne-Harju vald, Viimsi vald, Loksa linn, Tallinnas Pirita linnaosa) ja Järvamaa (Paide vald)
Kadri Tamm spetsialist 5300 2210 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee Saare-, Hiiu- ja Läänemaa​
Camilla Kastein spetsialist 5694 0905 camilla.kastein@keskkonnaamet.ee Ida- ja Lääne-Virumaa
Anna-Maria Tael spetsialist 53513920 anna-maria.tael@keskkonnaamet.ee
Karl Markus Wahlberg spetsialist 58857049 58857049 karl.wahlberg@keskkonnaamet.ee
Kristy Käärid spetsialist 5697 0408 kristy.kaarid@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Keila linn, Maardu linn, Raasiku vald, Rae vald, Saku vald, Saue vald​, Tallinn: Kristiine, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme)

Maapõuebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Martin Nurme juhataja 5693 3839 martin.nurme@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Rahe peaspetsialist 56215670 tiit.rahe@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Kuldmaa vanemspetsialist 513 8740 5138740 marju.kuldmaa@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa, Viimsi, Maardu, Jõelähtme, Raasiku ja Kose vald
Aare Mark vanemspetsialist 5064227 aare.mark@keskkonnaamet.ee Valga-, Tartumaa
Merike Rosin vanemspetsialist 5682 2097 56822097 merike.rosin@keskkonnaamet.ee Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa (Lääneranna vald)
Marin Varblane vanemspetsialist 5692 7090 56927090 marin.varblane@keskkonnaamet.ee Viljandimaa, Harku ja Saue vald
Viktoria Burtin vanemspetsialist 5688 5603 56885603 viktoria.burtin@keskkonnaamet.ee Raplamaa ja Järvamaa
Aulis Saarnits spetsialist 680 7914 5106954 aulis.saarnits@keskkonnaamet.ee Võru-, Põlvamaa
Lilli Tamm vanemspetsialist 5699 2028 56992028 lilli.tamm@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Liis Jääger spetsialist 56564094 liis.jaager@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa, Harjumaa (Anija vald ja Kuusalu vald)
Moonika Aunpuu spetsialist 5698 0504 56980504 moonika.aunpuu@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Anu Sihv spetsialist 56880490 56880490 anu.sihv@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Tallinn, Rae vald, Kiili vald, Saku vald, Lääne-Harju vald)
Carmen Tau spetsialist carmen.tau@keskkonnaamet.ee
Laura Moppel spetsialist 5695 2020 laura.moppel@keskkonnaamet.ee Pärnumaa va Lääneranna vald

Veeosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Triin Mägi juhataja 5691 6554 56916554 triin.magi@keskkonnaamet.ee Eesti
Emma Krikova juhtivspetsialist 5106349 5106349 emma.krikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Karina Laasik juhtivspetsialist 5646 3707 56463707 karina.laasik@keskkonnaamet.ee Eesti
Elina Leiner peaspetsialist 447 7387 56898533 elina.leiner@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Padjus peaspetsialist 5031447 5031447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Margit Karu peaspetsialist 5695 1985 56951985 margit.karu@keskkonnaamet.ee Eesti
Milvi Aun peaspetsialist 505 4935 5054935 milvi.aun@keskkonnaamet.ee Eesti
Ljudmila Bogdanova vanemspetsialist 332 4402 5250480 ljudmila.bogdanova@keskkonnaamet.ee
Maikel Daniel vanemspetsialist 504 4312 5044312 maikel.daniel@keskkonnaamet.ee Harju-, Lääne-Viru-, Põlva-, Valga-, Võru-, Viljandi-, Jõgeva-, Tartumaa
Kairi Dräbtsinskaja vanemspetsialist 5699 6815 56996815 kairi.drabtsinskaja@keskkonnaamet.ee Jõgeva- ja Lääne-Virumaa
Julia Dubova vanemspetsialist 357 2616 56934908 julia.dubova@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus vanemspetsialist 56949046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee Võru-, Valgamaa
Meelis Järvemägi vanemspetsialist 5061821 5061821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis vanemspetsialist 5249230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak vanemspetsialist 452 7763 5285392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov spetsialist 5853 1024 58531024 marko.petrov@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Aire Soo spetsialist 5699 7376 56997376 aire.soo@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Heleene Voika vanemspetsialist 5699 7325 56997325 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Elar Vulla vanemspetsialist 5346 8050 53468050 elar.vulla@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva- ja Raplamaa
Eve Kirs spetsialist 5694 9603 56949603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Anna-Maria Vassiljev spetsialist 5305 2863 anna-maria.vassiljev@keskkonnaamet.ee
Anne Oja andmeanalüütik 56964660 anne.oja@keskkonnaamet.ee
Anni Aasa spetsialist 56987154 56987154 anni.aasa@keskkonnaamet.ee Harju maakond
Christina Vohla spetsialist 5690 8272 56908272 christina.vohla@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Egle Avi vanemspetsialist 674 4819 56992345 egle.avi@keskkonnaamet.ee Harju- ja Lääne-Virumaa
Elina Jantson spetsialist 56958115 elina.jantson@keskkonnaamet.ee
Hanna-Liis Heinla vanemspetsialist 674 4818 56949107 hanna-liis.heinla@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Hans Henri Karu spetsialist 5198 7719 hans.karu@keskkonnaamet.ee
Kai Ginter vanemspetsialist 5699 4373 56994373 kai.ginter@keskkonnaamet.ee Eesti
Kalle Kiik spetsialist 5683 3611 kalle.kiik@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Liisi Marits projektijuht 5623 7770 56237770 liisi.marits@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Lillema spetsialist 56963006 margit.lillema@keskkonnaamet.ee Viljandi-, Põlvamaa
Marilin Ait vanemspetsialist 5680 8518 56808518 marilin.ait@keskkonnaamet.ee Eesti
Marilin Saluveer spetsialist 53616636 marilin.saluveer@keskkonnaamet.ee
Triin Triisberg-Uljas spetsialist 56978301 56978301 triin.triisberg-uljas@keskkonnaamet.ee Harjumaa

Keskkonnakasutuse järelevalve arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Allar Leppind juhataja 449 9103 allar.leppind@keskkonnaamet.ee
Himot Maran nõunik 518 5612 himot.maran@keskkonnaamet.ee
Aile Kureoja peainspektor aile.kureoja@keskkonnaamet.ee
Jekaterina Kärme peainspektor 339 5666 jekaterina.karme@keskkonnaamet.ee
Kadri Visnap peainspektor 786 8658 56004111 kadri.visnap@keskkonnaamet.ee
Kai Korkmann peainspektor 5341 1806 kai.korkmann@keskkonnaamet.ee
Kaidi Kattai peainspektor 5680 9096 kaidi.kattai@keskkonnaamet.ee
Kristi Leemet peainspektor 56830084 56830084 kristi.leemet@keskkonnaamet.ee F. J. Wiedemanni 12, Türi linn, Türi vald, Järva maakond
Kuldar Rikma peainspektor 696 2248 kuldar.rikma@keskkonnaamet.ee
Pavel Ojava peainspektor 696 2229 pavel.ojava@keskkonnaamet.ee
Rene Rajasalu peainspektor rene.rajasalu@keskkonnaamet.ee

Kliima- ja kiirgusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Ilmar Puskar juhataja 664 4905 5266477 ilmar.puskar@keskkonnaamet.ee Eesti
Karin Muru nõunik 664 4917 53063562 karin.muru@keskkonnaamet.ee Eesti
Teet Koitjärv nõunik 612 8802 56476301 teet.koitjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Salupere nõunik 5341 0793 53410793 siiri.salupere@keskkonnaamet.ee Eesti

Kliima- ja välisõhubüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Sulev Vare juhataja 506 9115 5069115 sulev.vare@keskkonnaamet.ee
Katre Voolaid vanemspetsialist 5629 6417 56296417 katre.voolaid@keskkonnaamet.ee
Marit Kivisild vanemspetsialist 5344 5432 53445432 marit.kivisild@keskkonnaamet.ee
Liia Krumm vanemspetsialist 5332 5577 53325577 liia.krumm@keskkonnaamet.ee
Marlen Raska vanemspetsialist 435 5620 56805915 marlen.raska@keskkonnaamet.ee
Jelizaveta Morozova spetsialist 332 4413 jelizaveta.morozova@keskkonnaamet.ee
Kristiina Tiits vanemspetsialist 5690 3559 56903559 kristiina.tiits@keskkonnaamet.ee Eesti
Age Kaljuorg spetsialist 5240165 age.kaljuorg@keskkonnaamet.ee
Annika Konovalov kliima peaspetsialist 5694 4935 56944935 annika.konovalov@keskkonnaamet.ee Eesti
Egon Oraste kliima peaspetsialist 53443473 egon.oraste@keskkonnaamet.ee Eesti
Evely Mälton vanemspetsialist 56992032 evely.malton@keskkonnaamet.ee Eesti
Helen Opp vanemspetsialist 5692 1773 56921773 helen.opp@keskkonnaamet.ee
Helena Vanari spetsialist 53869395 53869395 helena.vanari@keskkonnaamet.ee
Jaanika Mölder spetsialist 56461139 56461139 jaanika.molder@keskkonnaamet.ee
Karine Vest vanemspetsialist 674 4814 56970884 karine.rajasaar@keskkonnaamet.ee
Lii Allas vanemspetsialist 58861746 58861746 lii.allas@keskkonnaamet.ee
Maret Palusalu spetsialist 53627412 53627412 maret.palusalu@keskkonnaamet.ee
Marko Ansip spetsialist 55609992 55609992 marko.ansip@keskkonnaamet.ee
Merily Lakson välisõhu peaspetsialist 56221750 merily.lakson@keskkonnaamet.ee
Mihkel Toom spetsialist mihkel.toom@keskkonnaamet.ee

Kiirgusseire büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Monika Lepasson juhataja 664 4923 56642976 monika.lepasson@keskkonnaamet.ee Eesti
Uko Rand peaspetsialist 664 4927 58602302 uko.rand@keskkonnaamet.ee Eesti
Eia Jakobson labori juhataja 664 4910 5282346 eia.jakobson@keskkonnaamet.ee Eesti
Kiira Kornõševa isikudosimeetria peaspetsialist 664 4904 53432798 kiira.kornoseva@keskkonnaamet.ee Eesti
Larissa Palmin labori vanemspetsialist 664 4924 503 7748 larissa.palmin@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Polt peaspetsialist 664 4912 53035703 alar.polt@keskkonnaamet.ee Eesti
Jana Mihkelson labori vanemspetsialist 664 4911 56938817 jana.mihkelson@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Paalo isikudosimeetria vanemspetsialist 664 4915 5242263 merilin.paalo@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirguskaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Jelena Šubina juhataja 664 4914 53032536 jelena.subina@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Šaitor peaspetsialist 664 4922 56997841 merilin.saitor@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Koidla vanemspetsialist 664 4926 5691 5776 siiri.koidla@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Kuulmann vanemspetsialist 664 4908 56499104 margit.kuulmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Marina Lacis vanemspetsialist 664 4907 56845944 marina.lacis@keskkonnaamet.ee Eesti
Richard Lõhkivi vanemspetsialist 664 4920 56997845 richard.lohkivi@keskkonnaamet.ee Eesti

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.