Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Keskkonnaamet

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Riho Kuppart peadirektor 6807402 5125220 riho.kuppart@keskkonnaamet.ee Eesti
Erik Kosenkranius peadirektori asetäitja 6807415 5029524 erik.kosenkranius@keskkonnaamet.ee Eesti
Leelo Kukk peadirektori asetäitja 6807437 55597705 leelo.kukk@keskkonnaamet.ee Eesti
Andri Küüts avalike suhete nõunik 57450332 andri.kuuts@keskkonnaamet.ee Eesti
Karl Laas projektijuht 53468213 karl.laas@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristina Kurm kommunikatsioonijuht 53315313 kristina.kurm@keskkonnaamet.ee Eesti
Piia Tamsalu sisekommunikatsiooni peaspetsialist 58608579 piia.tamsalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Siret Kegel kvaliteedijuht 56978110 siret.kegel@keskkonnaamet.ee Eesti

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kairi Rikko juhataja 56967147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 6807439 5049233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 5156107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Koit spetsialist 6744811 5025230 tiit.koit@keskkonnaamet.ee Eesti
Merle Lepik spetsialist 53096404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 3295537/329393 53301620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 6807442 56999699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Paloots peajurist 53494399 maiu.paloots@keskkonnaamet.ee Eesti
Ago Treialt spetsialist 5236455 ago.treialt@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Võime peaspetsialist 5119889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Martti Kirotaja spetsialist 53540929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler peaspetsialist 53264864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Signe Lehtme jurist 56940995 signe.lehtme@keskkonnaamet.ee Eesti
Heli Ojasaar peaspetsialist 56975116 heli.ojasaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Helina Tross jurist 56997050 helina.tross@keskkonnaamet.ee Eesti
Kelli Varov jurist 56921990 kelli.varov@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 5239584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Reelika Metshein jurist 56977994 reelika.metshein@keskkonnaamet.ee Eesti

Lääne regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Sulev Vare juhataja 5069115 sulev.vare@keskkonnaamet.ee
Kadri Tamm keskkonnakorralduse spetsialist 4527761 53002210 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee
Toomas Kalda keskkonnakorralduse spetsialist 4477383 5107975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee
Krista Kallavus kultuuripärandi spetsialist 4724224 5226139 krista.kallavus@keskkonnaamet.ee
Marit Kivisild välisõhuspetsialist 4841173 53445432 marit.kivisild@keskkonnaamet.ee
Liia Krumm välisõhuspetsialist 4527759 53325577 liia.krumm@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik kaitsekorralduse spetsialist 4724228 5201087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Allar Liiv looduskasutuse spetsialist 4527766 57702448 allar.liiv@keskkonnaamet.ee
Rita Miller kaitsekorralduse spetsialist 4636829, 53011496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Maarja Nõmm kaitsekorralduse spetsialist 56820722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Toomas Padjus keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 5031447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak veespetsialist 4527763 5285392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Olavi Randver looduskasutuse spetsialist 3848685 5254935 olavi.randver@keskkonnaamet.ee
Karina Poolma veespetsialist 56958115 karina.poolma@keskkonnaamet.ee
Anne Sula looduskasutuse spetsialist 4724727 anne.sula@keskkonnaamet.ee
Kadri Hänni looduskaitse juhtivspetsialist 4477374, 5277419 kadri.hanni@keskkonnaamet.ee
Marii Leinberg veespetsialist 56993062 marii.leinberg@keskkonnaamet.ee
Christina Vohla veespetsialist 56908272 christina.vohla@keskkonnaamet.ee
Eve Kirs veespetsialist 4527755 56949603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Liisu Aulik kaitsekorralduse spetsialist 4477372 56924060 liisu.aulik@keskkonnaamet.ee
Maiken Lukas looduskasutuse spetsialist 5248907 maiken.lukas@keskkonnaamet.ee
Maris Pärn looduskasutuse spetsialist 4477376 56977945 maris.parn@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.