Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Keskkonnaamet

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Riho Kuppart peadirektor 6807402 5125220 riho.kuppart@keskkonnaamet.ee Eesti
Erik Kosenkranius peadirektori asetäitja 6807415 5029524 erik.kosenkranius@keskkonnaamet.ee Eesti
Leelo Kukk peadirektori asetäitja 6807437 55597705 leelo.kukk@keskkonnaamet.ee Eesti
Andri Küüts avalike suhete nõunik 57450332 andri.kuuts@keskkonnaamet.ee Eesti
Karl Laas projektijuht 53468213 karl.laas@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristina Kurm kommunikatsioonijuht 53315313 kristina.kurm@keskkonnaamet.ee Eesti
Piia Tamsalu sisekommunikatsiooni peaspetsialist 58608579 piia.tamsalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Siret Kegel kvaliteedijuht 56978110 siret.kegel@keskkonnaamet.ee Eesti

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kairi Rikko juhataja 56967147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 6807439 5049233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 5156107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Koit spetsialist 6744811 5025230 tiit.koit@keskkonnaamet.ee Eesti
Merle Lepik spetsialist 53096404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 3295537/329393 53301620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 6807442 56999699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Paloots peajurist 53494399 maiu.paloots@keskkonnaamet.ee Eesti
Ago Treialt spetsialist 5236455 ago.treialt@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Võime peaspetsialist 5119889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Martti Kirotaja spetsialist 53540929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler peaspetsialist 53264864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Signe Lehtme jurist 56940995 signe.lehtme@keskkonnaamet.ee Eesti
Heli Ojasaar peaspetsialist 56975116 heli.ojasaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Helina Tross jurist 56997050 helina.tross@keskkonnaamet.ee Eesti
Kelli Varov jurist 56921990 kelli.varov@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 5239584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Reelika Metshein jurist 56977994 reelika.metshein@keskkonnaamet.ee Eesti

Põhja regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Jaak Jürgenson juhataja 3324400 5051086 jaak.jurgenson@keskkonnaamet.ee
Mareile Michelson looduskasutuse spetsialist 3258409 mareile.michelson@keskkonnaamet.ee
Käthlin Rillo kaitsekorralduse spetsialist 56995083 kathlin.rillo@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov looduskasutuse spetsialist 5124731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Ljudmila Bogdanova veespetsialist 3324402 5250480 ljudmila.bogdanova@keskkonnaamet.ee
Julia Dubova veespetsialist 3572616 56934908 julia.dubova@keskkonnaamet.ee
Katrin Jürgens kaitsekorralduse spetsialist 3295534 5238548 katrin.jurgens@keskkonnaamet.ee
Monika Laurits-Arro kaitsekorralduse spetsialist 4841175, 53020849 monika.laurits@keskkonnaamet.ee
Tiina Napp looduskasutuse spetsialist 6744822 5061696 tiina.napp@keskkonnaamet.ee
Ave Paulus kultuuripärandi spetsialist 3295533 53327893 ave.paulus@keskkonnaamet.ee
Riina Pomerants looduskasutuse spetsialist 3258405 5024338 riina.pomerants@keskkonnaamet.ee
Aire Soo veespetsialist 56997376 aire.soo@keskkonnaamet.ee
Maret Vildak looduskaitse juhtivspetsialist 3258400 5544646 maret.vildak@keskkonnaamet.ee
Ester Pindmaa keskkonnakorralduse spetsialist 3848744 ester.pindmaa@keskkonnaamet.ee
Liisa Rennel ekspert 3295549 liisa.rennel@keskkonnaamet.ee
Nele Väits looduskasutuse spetsialist 6744823 nele.vaits@keskkonnaamet.ee
Katrin Kaldma ekspert 59199186 katrin.kaldma@keskkonnaamet.ee Eesti
Egle Alt keskkonnakorralduse spetsialist 3848689 egle.alt@keskkonnaamet.ee
Jelizaveta Morozova välisõhuspetsialist 3324413 jelizaveta.morozova@keskkonnaamet.ee
Geidi Rõõm veespetsialist 3848741 geidi.room@keskkonnaamet.ee
Karina Laasik keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 3324426 karina.laasik@keskkonnaamet.ee Eesti
Camilla Kastein keskkonnakorralduse spetsialist 3324408 56940905 camilla.kastein@keskkonnaamet.ee
Anni Aasa veespetsialist 6744821 anni.aasa@keskkonnaamet.ee
Egle Avi veespetsialist 6744819 56992345 egle.avi@keskkonnaamet.ee
Hanna-Liis Heinla veespetsialist 6744818 56949107 hanna-liis.heinla@keskkonnaamet.ee
Helen Opp välisõhuspetsialist 4841178 helen.opp@keskkonnaamet.ee
Karine Rajasaar välisõhuspetsialist 6744814 56970884 karine.rajasaar@keskkonnaamet.ee
Krista Pukk looduskasutuse spetsialist 56995021 krista.pukk@keskkonnaamet.ee
Kristy Käärid keskkonnakorralduse spetsialist kristy.kaarid@keskkonnaamet.ee
Marko Ansip välisõhuspetsialist 3227628 marko.ansip@keskkonnaamet.ee
Merily Lakson välisõhuspetsialist 3258406 56221750 merily.lakson@keskkonnaamet.ee
Merje Verhovitš veespetsialist 3258413 merje.verhovits@keskkonnaamet.ee
Merlin Kriisk välisõhuspetsialist 3324417 merlin.kriisk@keskkonnaamet.ee
Reelika Juuse kaitsekorralduse spetsialist reelika.juuse@keskkonnaamet.ee
Riina Martverk projektijuht 5119332 riina.martverk@keskkonnaamet.ee
Tõnu Laasi projektijuht 5818 0755 tonu.laasi@keskkonnaamet.ee
Triin Triisberg-Uljas veespetsialist 6744825 triin.triisberg-uljas@keskkonnaamet.ee
Uudo Timm ekspert uudo.timm@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.