Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Keskkonnaamet

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Riho Kuppart peadirektor 6807402 5125220 riho.kuppart@keskkonnaamet.ee Eesti
Erik Kosenkranius peadirektori asetäitja 6807415 5029524 erik.kosenkranius@keskkonnaamet.ee Eesti
Leelo Kukk peadirektori asetäitja 6807437 55597705 leelo.kukk@keskkonnaamet.ee Eesti
Andri Küüts avalike suhete nõunik 57450332 andri.kuuts@keskkonnaamet.ee Eesti
Karl Laas projektijuht 53468213 karl.laas@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristina Kurm kommunikatsioonijuht 53315313 kristina.kurm@keskkonnaamet.ee Eesti
Piia Tamsalu sisekommunikatsiooni peaspetsialist 58608579 piia.tamsalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Siret Kegel kvaliteedijuht 5697 8110 5697 8110 siret.kegel@keskkonnaamet.ee Eesti

Teenindusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Terje Tiiman juhataja 56981105 terje.tiiman@keskkonnaamet.ee Eesti
Derby Taimela referent-juhiabi 6807402 56878449 derby.taimela@keskkonnaamet.ee Eesti
Erika Holter-Padjus referent 4477388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 7868360 53429429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Anneli Pennert klienditeeninduse spetsialist 3848688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Kristi Peterson referent 7302240 56296437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Urve Pruulman personali peaspetsialist 435 5610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Eesti
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 4841171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 7762432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiina Smõtškov referent 4724720 5071086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Epp Toss klienditeeninduse spetsialist 4636820 53017916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kaive Päeva referent 6644900 56893202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Tiina Normak referent 3324401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Margit Klein personali peaspetsialist 5693 0801 5693 0801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn
Merle Arupõld klienditeeninduse juht 7990900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanika Niklas klienditeeninduse spetsialist 4527777 jaanika.niklas@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Sigrid Timm referent 6744800 sigrid.timm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Jaanika Reitel personali peaspetsialist 56934626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kairi Rikko juhataja 56967147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 6807439 5049233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 515 6107 515 6107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Koit spetsialist 6744811 5025230 tiit.koit@keskkonnaamet.ee Eesti
Merle Lepik spetsialist 53096404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 3295537/329393 53301620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 6807442 56999699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Paloots peajurist 53494399 maiu.paloots@keskkonnaamet.ee Eesti
Ago Treialt spetsialist 5236455 ago.treialt@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Võime peaspetsialist 5119889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Martti Kirotaja spetsialist 53540929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler peaspetsialist 5326 4864 5326 4864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Signe Lehtme jurist 56940995 signe.lehtme@keskkonnaamet.ee Eesti
Heli Ojasaar peaspetsialist 56975116 heli.ojasaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Helina Tross jurist 5699 7050 5699 7050 helina.tross@keskkonnaamet.ee Eesti
Johanna Jürima jurist johanna.jurima@keskkonnaamet.ee
Kelli Varov jurist 56921990 kelli.varov@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 5239584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Reelika Metshein jurist 5697 7994 5697 7994 reelika.metshein@keskkonnaamet.ee Eesti

Metsaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Olav Etverk juhataja 4527771 5032190 olav.etverk@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Avikson metsahoiu spetsialist 56867232 margit.avikson@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Lembit Alliksaar metsahoiu spetsialist 5107985 lembit.alliksaar@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Märt Bratka metsauuenduse peaspetsialist 733 9393 520 7198 mart.bratka@keskkonnaamet.ee Eesti
Andres Hendrikson metsahoiu spetsialist 5030815 andres.hendrikson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kim Järvpõld metsanduse spetsialist 5157853 kim.jarvpold@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Jüris metsanduse juhtivspetsialist 5109316 tiina.juris@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Pille Kaisel metsanduse spetsialist 4724232 5049584 pille.kaisel@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Tõnu Kajaste metsanduse spetsialist 5289691 tonu.kajaste@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Jaanus Kala nõunik 7990915 5144510 jaanus.kala@keskkonnaamet.ee Eesti
Urmas Lambut metsanduse spetsialist 4527752 urmas.lambut@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Heini Landra metsanduse spetsialist 5117422 heini.landra@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Mihkel Luige metsanduse spetsialist 5030814 mihkel.luige@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Leiger Metsalu metsanduse spetsialist 3848683 5109733 leiger.metsalu@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Liivi Mõniste metsanduse spetsialist 4636838 53056308 liivi.moniste@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Tanel Niklus metsanduse peaspetsialist 7762414 5292466 tanel.niklus@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Nilp metsanduse juhtivspetsialist 5109735 jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Margus Noorkõiv metsanduse spetsialist 524 4467 524 4467 margus.noorkoiv@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Rando Omler metsauuenduse ja metsakaitse peaspetsialist 5289687 rando.omler@keskkonnaamet.ee Eesti
Peeter Paunmaa metsanduse spetsialist 53448701 peeter.paunmaa@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Ain Pommer metsahoiu spetsialist 53465726 ain.pommer@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Kalmer Puusaar metsanduse spetsialist 7990911 5144511 kalmer.puusaar@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Peep Põlma metsanduse spetsialist 5107965 peep.polma@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Priit Pääslane metsahoiu spetsialist 5157852 priit.paaslane@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Külli Rahu metsahoiu spetsialist 506 9841 506 9841 kulli.rahu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Toomas Rebassoo metsahoiu peaspetsialist 6744808 5234270 toomas.rebassoo@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Marvi Reimann metsanduse spetsialist 5143673 marvi.reimann@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Mare Rennel metsahoiu spetsialist 53470055 mare.rennel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Tõnis Ruber metsahoiu spetsialist 4724728 5149148 tonis.ruber@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Ave Sadam metsahoiu peaspetsialist 4477385 5124689 ave.sadam@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Arne Sepp metsanduse spetsialist 3848683 5109732 arne.sepp@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Teet Tamm metsahoiu spetsialist 501 9274 501 9274 teet.tamm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Eda Tetlov metsauuenduse peaspetsialist 7339377 5014058 eda.tetlov@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiia Tänavsuu metsahoiu spetsialist 4636837 5167132 tiia.tanavsuu@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Saaremaa
Meeta Uibo metsanduse spetsialist 5109321 meeta.uibo@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Uno Vaha metsanduse spetsialist 53470143 uno.vaha@keskkonnaamet.ee Valga-, Viljadimaa
Kalvi Tammets metsahoiu spetsialist 4355614 5133716 kalvi.tammets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Madis Kullamaa metsahoiu spetsialist 57503069 madis.kullamaa@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Liilia Tamm metsanduse juhtivspetsialist 3258402 56928735 liilia.tamm@keskkonnaamet.ee Põhja regioon
Kristjan Ait metsahoiu peaspetsialist 5682 6112 5682 6112 kristjan.ait@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Raul Veerme metsanduse spetsialist 56995408 raul.veerme@keskkonnaamet.ee Valga-, Võrumaa
Ene Pae metsahoiu spetsialist 56627662 ene.pae@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Grete Alexandra Kendaru metsahoiu spetsialist 56994503 grete.kendaru@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Heidi Salujõe metsahoiu spetsialist 56993706 heidi.salujoe@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Madis Anton metsahoiu spetsialist 56992132 madis.anton@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Raimond Kaev metsahoiu spetsialist 56951141 raimond.kaev@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Tõnis Saarmets metsanduse spetsialist 56652049 tonis.saarmets@keskkonnaamet.ee Lääne Virumaa

Jahinduse ja vee-elustiku büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Aimar Rakko juhataja 5306 9104 5306 9104 aimar.rakko@keskkonnaamet.ee Eesti
Märt Kesküla vee-elustiku spetsialist 4636823 5234410 mart.keskula@keskkonnaamet.ee Lääne regioon, va Rapla
Ivar Marlen jahinduse spetsialist 4636821 53040354 ivar.marlen@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Mihkel Pastik jahinduse spetsialist 53044134 mihkel.pastik@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Jan Siimson peaspetsialist 5346 0774 5346 0774 jan.siimson@keskkonnaamet.ee Eesti
Arno Sildos vee-elustiku spetsialist 6744813 53004038 arno.sildos@keskkonnaamet.ee Põhja regioon, ka Rapla
Margo Tannik jahinduse peaspetsialist 7868364 5160148 margo.tannik@keskkonnaamet.ee Eesti
Uno Treier jahinduse spetsialist 4841181 5149565 uno.treier@keskkonnaamet.ee Põhja regioon, ka Rapla
Heete Ausmeel jahinduse spetsialist 5688 6919 5688 6919 heete.ausmeel@keskkonnaamet.ee Ida- ja Lääne-Viru, Tartu- ja Jõgevamaa
Kerli Pettai vee-elustiku spetsialist 5366 2619 5366 2619 kerli.pettai@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon

Looduskaitse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Tarvo Roose juhataja 6807471 57808023 tarvo.roose@keskkonnaamet.ee Eesti
Marko Angerjärv looduskasutuse peaspetsialist 5119 932 marko.angerjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Agu Leivits nõunik 5101175 agu.leivits@keskkonnaamet.ee Eesti
Raili Lille spetsialist 3350304 raili.lille@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaja Lotman nõunik 4724223 5247899 kaja.lotman@keskkonnaamet.ee Eesti
Maris Tamm looduskasutuse peaspetsialist 6807449 53320513 maris.tamm@keskkonnaamet.ee Eesti
Anni Saar spetsialist 4636833 anni.saar@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Tuusti projektijuht 5118445 jaanus.tuusti@keskkonnaamet.ee Eesti
Nele Sõber projektijuht 57702225 nele.sober@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Märt Öövel looduskasutuse peaspetsialist 7406819, 53068315 mart.oovel@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaidi Erik projekti spetsialist 5666 4780 5666 4780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee
Janne Mölder spetsialist 7868362 janne.molder@keskkonnaamet.ee Eesti

Liigikaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Marju Erit juhataja 56496373 marju.erit@keskkonnaamet.ee Eesti
Selve Pitsal liigikaitse peaspetsialist 4636839 56822051 selve.pitsal@keskkonnaamet.ee Eesti
Anni Kurisman liigikaitse peaspetsialist 4724721 53007063 anni.kurisman@keskkonnaamet.ee Eesti
Tõnu Talvi looduskaitse peaspetsialist 4533916 5016869 tonu.talvi@keskkonnaamet.ee Eesti
Eike Vunk liigikaitse peaspetsialist 56996334 eike.vunk@keskkonnaamet.ee Eesti
Egle Kons liigikaitse peaspetsialist 56943013 egle.kons@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Keis liigikaitse peaspetsialist 56919345 marju.keis@keskkonnaamet.ee Eesti

Maahoolduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kaidi Silm juhataja 56903361 kaidi.silm@keskkonnaamet.ee Eesti
Cätrin Martinson maahoolduse spetsialist 4477389 58544722 catrin.martinson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kaie Kattai maahoolduse spetsialist 4724227 53001870 kaie.kattai@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Kaie Sarv maahoolduse spetsialist 4636836 5035918 kaie.sarv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Gunnar Sein maahoolduse spetsialist 53310358 gunnar.sein@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Viljandimaa
Piret Sepp maahoolduse spetsialist 4527760 53341577 piret.sepp@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Annaliisa Kaaremaa maahoolduse spetsialist 5688 4341 5688 4341 annaliisa.kaaremaa@keskkonnaamet.ee Tööpiirkond: Harju-, Järva- ja Raplamaa
Kristiina Jürisoo maahoolduse spetsialist 3258411 56998201 kristiina.jurisoo@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Urmo Saar maahoolduse spetsialist 4527774 56455786 urmo.saar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Ragnar Kapaun maahoolduse spetsialist 56685898 ragnar.kapaun@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Priit Kukk maahoolduse spetsialist 5308 8935 5308 8935 priit.kukk@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Johannes Kõdar maahoolduse spetsialist 53338176 johannes.kodar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Julika Korv maahoolduse spetsialist 53087930 julika.korv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kadri Kuusksalu maahoolduse spetsialist 5340 8012 kadri.kuusksalu@keskkonnaamet.ee Valga-, Põlva-, Võrumaa

Kaitse planeerimise büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Taavi Tattar juhataja 7868371 53306820 taavi.tattar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Amos kaitse planeerimise spetsialist 5629 6403 5629 6403 triin.amos@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Kadri Kasuk kaitse planeerimise spetsialist 7990908 kadri.kasuk@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Riina Kotter juhtivspetsialist 5037128 riina.kotter@keskkonnaamet.ee Põhja regioon
Eleri Laidma juhtivspetsialist 5304 7558 5304 7558 eleri.laidma@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Imbi Mets kaitse planeerimise spetsialist 3295543 imbi.mets@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Andres Miller kaitse planeerimise spetsialist 56480567 5036455 andres.miller@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Liggi Namm kaitse planeerimise spetsialist 522 6894 522 6894 liggi.namm@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Kristi Pai kaitse planeerimise spetsialist 3848681 kristi.pai@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Marica-Maris Paju kaitse planeerimise spetsialist 53365805 maris.paju@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Kadri Paomees kaitse planeerimise spetsialist 4527764 53436313 kadri.paomees@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Elle Puurmann kaitse planeerimise spetsialist 4729430 5174811 elle.puurmann@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Gunnar Raun kaitse planeerimise spetsialist 4576442 56887157 gunnar.raun@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Reet Reiman kaitse planeerimise spetsialist 7868369 reet.reiman@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Nele Saluveer juhtivspetsialist 4477382 56939110 nele.saluveer@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Meelis Suurkask kaitse planeerimise spetsialist 516 4997 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Kristel Tatsi kaitse planeerimise spetsialist 5289690 kristel.tatsi@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Sander Laherand kaitse planeerimise spetsialist 5692 7990 5692 7990 sander.laherand@keskkonnaamet.ee Tööpiirkond: Rapla maakond
Kerttu Elm kaitse planeerimise spetsialist 6807913 kerttu.elm@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Katrin Aavik kaitse planeerimise spetsialist 5688 1147 5688 1147 katrin.aavik@keskkonnaamet.ee Tööpiirkond Pärnumaa
Kirsi Loide kaitse planeerimise spetsialist 4477375 56822032 kirsi.loide@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Tanika Ojasild kaitse planeerimise spetsialist 5699 5307 5699 5307 tanika.ojasild@keskkonnaamet.ee
Maarja Annuk kaitse planeerimise spetsialist 7762424 maarja.annuk@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Kätlin Kurg kaitse planeerimise spetsialist 4477379 57502105 katlin.kurg@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kriste Kosseson kaitse planeerimise spetsialist 56978857 kriste.kosseson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mirjam Vaan kaitse planeerimise spetsialist 56858391 mirjam.grosberg@keskkonnaamet.ee Saaremaa

Keskkonnahariduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Maris Kivistik teavitusspetsialist 518 3249 518 3249 maris.kivistik@keskkonnaamet.ee Eesti
Piret Eensoo juhataja 5306 5044 piret.eensoo@keskkonnaamet.ee Eesti
Anne-Ly Feršel keskkonnahariduse spetsialist 3350200 53328287 anneli.fersel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Mari Kala keskkonnahariduse peaspetsialist 7990914 53047565 mari.kala@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Krista Kingumets keskkonnahariduse spetsialist 55624391 Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Reet Kristian keskkonnahariduse spetsialist 674 4812 5590 0650 reet.kristian@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Kerli Kõue keskkonnahariduse spetsialist 5689 0442 5689 0442 kerli.koue@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Elo Raspel keskkonnahariduse spetsialist 53419205 elo.raspel@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Margit Turb keskkonnahariduse spetsialist 7669293 5186747 margit.turb@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Piret Valge keskkonnahariduse spetsialist 527 3340 piret.valge@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Helen Kivisild keskkonnahariduse spetsialist 5251552 helen.kivisild@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Maarika Männil keskkonnahariduse spetsialist 5328 5846 maarika.mannil@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Lia Rosenberg biosfääri programmiala spetsialist 56906205 lia.rosenberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Enri Uusna keskkonnahariduse spetsialist 53047344 enri.uusna@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Kalle Kõllamaa keskkonnahariduse spetsialist 5047219 kalle.kollamaa@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mahe Metsalu keskkonnahariduse spetsialist 53047882 mahe.metsalu@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Tairi Tappo keskkonnahariduse spetsialist 5689 8304 tairi.tappo@keskkonnaamet.ee Läänemaa Hiiumaa
Veronika Plotnikova keskkonnahariduse spetsialist 5664 6031 5664 6031 veronika.plotnikova@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.