Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Keskkonnaamet

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Riho Kuppart peadirektor 6807402 5125220 riho.kuppart@keskkonnaamet.ee Eesti
Erik Kosenkranius peadirektori asetäitja 6807415 5029524 erik.kosenkranius@keskkonnaamet.ee Eesti
Leelo Kukk peadirektori asetäitja 6807437 55597705 leelo.kukk@keskkonnaamet.ee Eesti
Andri Küüts avalike suhete nõunik 5745 0332 andri.kuuts@keskkonnaamet.ee Eesti
Karl Laas projektijuht 5346 8213 karl.laas@keskkonnaamet.ee Eesti
Piia Tamsalu sisekommunikatsiooni peaspetsialist 58608579 piia.tamsalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Siret Kegel kvaliteedijuht 5697 8110 siret.kegel@keskkonnaamet.ee Eesti

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kairi Rikko juhataja 5696 7147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Lüüli Junti peajurist 6807435 5068117 luuli.junti@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 6807439 5049233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 5156107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Koit spetsialist 6744811 5025230 tiit.koit@keskkonnaamet.ee Eesti
Merle Lepik spetsialist 53096404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 3295537/329393 53301620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 6807442 56999699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Paloots jurist 53494399 maiu.paloots@keskkonnaamet.ee Eesti
Ago Treialt spetsialist 5236455 ago.treialt@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Võime peaspetsialist 5119889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Martti Kirotaja spetsialist 53540929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler peaspetsialist 53264864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Signe Lehtme jurist 56940995 signe.lehtme@keskkonnaamet.ee Eesti
Helina Tross jurist 5699 7050 helina.tross@keskkonnaamet.ee Eesti
Kelli Varov jurist 56921990 kelli.varov@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 5239584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Reelika Metshein jurist 5697 7994 reelika.metshein@keskkonnaamet.ee Eesti

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.