Kontaktid

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Keskkonnaamet

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Riho Kuppart peadirektor 696 2276, 512 5220 riho.kuppart@keskkonnaamet.ee Eesti
Olav Avarsalu peadirektori asetäitja 449 9110 olav.avarsalu@keskkonnaamet.ee
Erik Kosenkranius peadirektori asetäitja 502 9524 erik.kosenkranius@keskkonnaamet.ee Eesti
Leelo Kukk peadirektori asetäitja 680 7437 55597705 leelo.kukk@keskkonnaamet.ee Eesti
Antero Männik sisekontrolli nõunik 696 2222 antero.mannik@keskkonnaamet.ee
Mare Mark sisekontrolli juht 5556 6896 mare.mark@keskkonnaamet.ee

Eluslooduse valdkond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Agu Leivits nõunik 510 1175 5101175 agu.leivits@keskkonnaamet.ee Eesti

Looduskaitse korraldamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Tarvo Roose juhataja 680 7471 57808023 tarvo.roose@keskkonnaamet.ee Eesti
Maris Tamm projektijuht 53320513 maris.tamm@keskkonnaamet.ee Eesti
Nele Sõber projektijuht 5770 2225 57702225 nele.sober@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Liisa Rennel ekspert 5341 1372 53411372 liisa.rennel@keskkonnaamet.ee
Katrin Kaldma ekspert 59199186 katrin.kaldma@keskkonnaamet.ee
Kaidi Erik projekti spetsialist 56664780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaidi Jakobson projekti peaspetsialist kaidi.jakobson@keskkonnaamet.ee
Maris Sepp projekti peaspetsialist 5650 2241 maris.sepp@keskkonnaamet.ee
Meelis Suurkask projekti ekspert 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee
Raido Kont projekti ekspert raido.kont@keskkonnaamet.ee
Riina Martverk projektijuht 511 9332 5119332 riina.martverk@keskkonnaamet.ee
Tõnu Laasi projektijuht 58180755 tonu.laasi@keskkonnaamet.ee
Uudo Timm ekspert 513 1389 5131389 uudo.timm@keskkonnaamet.ee

Loodushoiutööde büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Eike Tammekänd juhataja 56996334 eike.tammekand@keskkonnaamet.ee Eesti
Maarja Nõmm vanemspetsialist 5682 0722 56820722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Rita Miller vanemspetsialist 5301 1496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Katrin Jürgens vanemspetsialist 329 5534 5238548 katrin.jurgens@keskkonnaamet.ee
Käthlin Rillo peaspetsialist 56995083 kathlin.rillo@keskkonnaamet.ee
Monika Laurits-Arro spetsialist 5302 0849 monika.laurits@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik spetsialist 472 4228 5201087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus spetsialist 5308 8511 53088511 tarmo.evestus@keskkonnaamet.ee
Jarmo Jaanus spetsialist 5696 1888 56961888 jarmo.jaanus@keskkonnaamet.ee
Tarmo Niitla spetsialist 5698 9604 56989604 tarmo.niitla@keskkonnaamet.ee
Britta Kalgan spetsialist 518 0337 5180337 britta.kalgan@keskkonnaamet.ee
Liisu Aulik spetsialist 5692 4060 56924060 liisu.aulik@keskkonnaamet.ee
Reelika Juuse spetsialist 5646 3909 56463909 reelika.juuse@keskkonnaamet.ee
Roman Zuzjonok spetsialist 56902018 56902018 roman.zuzjonov@keskkonnaamet.ee

Maahoolduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kaidi Silm juhataja 56903361 kaidi.silm@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaie Kattai vanemspetsialist 472 4227 53001870 kaie.kattai@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Piret Sepp vanemspetsialist 5334 1577 53341577 piret.sepp@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Ragnar Kapaun vanemspetsialist 5668 5898 56685898 ragnar.kapaun@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa, Tartumaa, Viljandimaa
Gunnar Sein peaspetsialist 5331 0358 53310358 gunnar.sein@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Viljandimaa
Cätrin Martinson spetsialist 58544722 catrin.martinson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kaie Sarv spetsialist 5035918 kaie.sarv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kristiina Jürisoo spetsialist 325 8411 56998201 kristiina.jurisoo@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa, Lahemaa RP (Harjumaa ja Lääne-Virumaa)
Urmo Saar spetsialist 5645 5786 56455786 urmo.saar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Priit Kukk spetsialist 5308 8935 53088935 priit.kukk@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Evelin Loel spetsialist 56884341 evelin.loel@keskkonnaamet.ee
Johannes Kõdar spetsialist 5333 8176 53338176 johannes.kodar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Kadri Kuusksalu spetsialist 5340 8012 53408012 kadri.kuusksalu@keskkonnaamet.ee Valga-, Põlva-, Võrumaa

Jahinduse ja vee-elustiku büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Aimar Rakko juhataja 5306 9104 53069104 aimar.rakko@keskkonnaamet.ee Eesti
Jan Siimson peaspetsialist 5346 0774 53460774 jan.siimson@keskkonnaamet.ee Eesti
Margo Tannik jahinduse peaspetsialist 786 8364 5160148 margo.tannik@keskkonnaamet.ee Eesti (sh Põlvamaa)
Ivar Marlen jahinduse spetsialist 4636821 53040354 ivar.marlen@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Mihkel Pastik jahinduse spetsialist 5304 4134 53044134 mihkel.pastik@keskkonnaamet.ee Viljandi-, Valga-, Võrumaa
Tõnu Talvi looduskaitse peaspetsialist 453 3916 5016869 tonu.talvi@keskkonnaamet.ee Eesti
Uno Treier jahinduse spetsialist 484 1181 514 9565 uno.treier@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa
Heete Ausmeel jahinduse spetsialist 5688 6919 heete.ausmeel@keskkonnaamet.ee Ida- ja Lääne-Viru, Tartu- ja Jõgevamaa
Kerli Pettai vee-elustiku spetsialist 5366 2619 53662619 kerli.pettai@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Märt Kesküla vee-elustiku vanemspetsialist 523 4410 5234410 mart.keskula@keskkonnaamet.ee Lääne regioon, va Rapla

Eluslooduse ja kalanduse järelevalve arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Indrek Ulla juhataja 696 2244 indrek.ulla@keskkonnaamet.ee
Aare Pai peainspektor 786 8659 aare.pai@keskkonnaamet.ee
Aavo Sempelson peainspektor 449 9108 aavo.sempelson@keskkonnaamet.ee
Erik Parts peainspektor 696 2261 erik.parts@keskkonnaamet.ee
Ivo Kask peainspektor ivo.kask@keskkonnaamet.ee
Lea Palmre peainspektor 786 8651 lea.palmre@keskkonnaamet.ee
Liivi Plumer peainspektor liivi.plumer@keskkonnaamet.ee
Piret Reinsalu peainspektor 696 2253 piret.reinsalu@keskkonnaamet.ee
Reemet Okas peainspektor 5626 9232 56269232 reemet.okas@keskkonnaamet.ee
Uno Luht peainspektor 681 4943 uno.luht@keskkonnaamet.ee

Looduskaitse planeerimise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Taavi Tattar juhataja 5330 6820 53306820 taavi.tattar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Amos vanemspetsialist 5629 6403 56296403 triin.amos@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Jana Arula spetsialist 56978857 jana.arula@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kadri Kasuk spetsialist 799 0908 kadri.kasuk@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Riina Kotter juhtivspetsialist 5037128 riina.kotter@keskkonnaamet.ee
Eleri Laidma juhtivspetsialist 5304 7558 53047558 eleri.laidma@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Imbi Mets spetsialist 329 5543 imbi.mets@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Andres Miller vanemspetsialist 503 6455 5036455 andres.miller@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Liggi Namm vanemspetsialist 5226894 liggi.namm@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Kristi Pai vanemspetsialist 384 8681 56958657 kristi.pai@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Marica-Maris Paju spetsialist 5336 5805 53365805 maris.paju@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Kadri Paomees vanemspetsialist 5343 6313 53436313 kadri.paomees@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Elle Puurmann vanemspetsialist 472 9430 5174811 elle.puurmann@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Gunnar Raun vanemspetsialist 5688 7157 56887157 gunnar.raun@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Reet Reiman spetsialist 56893268 56893268 reet.reiman@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Nele Saluveer juhtivspetsialist 5693 9110 56939110 nele.saluveer@keskkonnaamet.ee
Meelis Suurkask vanemspetsialist 5164997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Sander Laherand vanemspetsialist 5692 7990 56927990 sander.laherand@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Kerttu Elm spetsialist 5689 3674 56893674 kerttu.elm@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Katrin Aavik spetsialist 5688 1147 56881147 katrin.aavik@keskkonnaamet.ee Tööpiirkond Pärnumaa
Kirsi Loide spetsialist 447 7375 56822032 kirsi.loide@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Tanika Ojasild vanemspetsialist 5699 5307 56995307 tanika.ojasild@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Evelin Loel andmespetsialist 5688 4341 evelin.loel@keskkonnaamet.ee Eesti
Geili Pütsepp andmespetsialist 5625 4885 geili.putsepp@keskkonnaamet.ee
Kaidi Erik spetsialist 5666 4780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee
Mirjam Vaan spetsialist 5685 8391 56858391 mirjam.vaan@keskkonnaamet.ee Saaremaa

Liigikaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Marju Erit juhataja 5649 6373 56496373 marju.erit@keskkonnaamet.ee Eesti
Selve Pitsal peaspetsialist 56822051 selve.pitsal@keskkonnaamet.ee Eesti
Anni Kurisman peaspetsialist 5300 7063 53007063 anni.kurisman@keskkonnaamet.ee Eesti
Raili Lille andmespetsialist 5330 3988 53303988 raili.lille@keskkonnaamet.ee Eesti
Marii Leinberg peaspetsialist 5699 3062 56993062 marii.leinberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Egle Kons peaspetsialist 5694 3013 56943013 egle.kons@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Keis peaspetsialist 56919345 marju.keis@keskkonnaamet.ee Tööpiirkonnaks: Eesti
Riina Noormägi peaspetsialist 56944282 riina.noormagi@keskkonnaamet.ee

Looduskasutuse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kaili Viilma juhataja 505 1955 5051955 kaili.viilma@keskkonnaamet.ee
Kaja Lotman nõunik 472 4223 5247899 kaja.lotman@keskkonnaamet.ee Eesti
Maret Vildak juhtivspetsialist 325 8400 5544646 maret.vildak@keskkonnaamet.ee
Kadri Hänni juhtivspetsialist 527 7419 kadri.hanni@keskkonnaamet.ee
Märt Holtsmann juhtivspetsialist 513 8171 mart.holtsmann@keskkonnaamet.ee
Marko Angerjärv peaspetsialist 511 9932 5119932 marko.angerjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Mareile Michelson vanemspetsialist 325 8409 mareile.michelson@keskkonnaamet.ee
Krista Kallavus kultuuripärandi spetsialist 472 4224 5226139 krista.kallavus@keskkonnaamet.ee
Meeli Kesküla spetsialist 5345 4246 meeli.keskula@keskkonnaamet.ee
Kai Kimmel vanemspetsialist 776 2418 5289685 kai.kimmel@keskkonnaamet.ee
Hille Lapp spetsialist 510 1507 5101507 hille.lapp@keskkonnaamet.ee
Allar Liiv vanemspetsialist 5770 2448 57702448 allar.liiv@keskkonnaamet.ee
Tiina Napp spetsialist 674 4822 5061696 tiina.napp@keskkonnaamet.ee
Ave Paulus kultuuripärandi spetsialist 329 5533 53327893 ave.paulus@keskkonnaamet.ee
Riina Pomerants vanemspetsialist 502 4338 5024338 riina.pomerants@keskkonnaamet.ee
Olavi Randver spetsialist 384 8685 5254935 olavi.randver@keskkonnaamet.ee
Anni Saar andmespetsialist 58279028 58279028 anni.saar@keskkonnaamet.ee Eesti
Anne Sula vanemspetsialist 472 4727 56870199 anne.sula@keskkonnaamet.ee
Nele Väits spetsialist 5698 7746 56987746 nele.vaits@keskkonnaamet.ee
Annika Tuum spetsialist 782 3605 56979133 annika.tuum@keskkonnaamet.ee
Märt Öövel peaspetsialist 5306 8315 53068315 mart.oovel@keskkonnaamet.ee Eesti
Pille Saarnits vanemspetsialist 523 3848 5233848 pille.saarnits@keskkonnaamet.ee
Krista Pukk spetsialist 5699 5021 56995021 krista.pukk@keskkonnaamet.ee
Lauri Saapar spetsialist 527 3872 lauri.saapar@keskkonnaamet.ee
Lilian Freiberg kultuuripärandi spetsialist 517 2646 5172646 lilian.freiberg@keskkonnaamet.ee
Maris Liiv spetsialist 56949226 maris.liiv@keskkonnaamet.ee
Sandra Urvak kultuuripärandi spetsialist 552 7726 5527726 sandra.urvak@keskkonnaamet.ee
Stella Miil spetsialist 56949023 56949023 stella.miil@keskkonnaamet.ee
Triin Ristmets spetsialist 5698 1773 56981773 triin.ristmets@keskkonnaamet.ee

Metsaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Olav Etverk juhataja 503 2190 5032190 olav.etverk@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Kala nõunik 799 0915 5144510 jaanus.kala@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Avikson metsahoiu spetsialist 56867232 margit.avikson@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Lembit Alliksaar metsahoiu spetsialist 510 7985 5107985 lembit.alliksaar@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Märt Bratka peaspetsialist 733 9393 5207198 mart.bratka@keskkonnaamet.ee Eesti
Andres Hendrikson metsahoiu spetsialist 503 0815 5030815 andres.hendrikson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kim Järvpõld spetsialist 5157853 kim.jarvpold@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Jüris juhtivspetsialist 510 9316 5109316 tiina.juris@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Põlva-, Tartu-, Valga-, Viljandi-, Võrumaa
Pille Kaisel spetsialist 504 9584 5049584 pille.kaisel@keskkonnaamet.ee Regioon Pärnumaa, Läänemaa
Tõnu Kajaste spetsialist 5289691 tonu.kajaste@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Urmas Lambut spetsialist 452 7752 524 8972 urmas.lambut@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Heini Landra spetsialist 511 7422 5117422 heini.landra@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Mihkel Luige spetsialist 5030814 mihkel.luige@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Leiger Metsalu spetsialist 384 8683 5109733 leiger.metsalu@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Tanel Niklus peaspetsialist 776 2414 5292466 tanel.niklus@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Nilp juhtivspetsialist 5109735 jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saare-, Rapla-, Pärnumaa
Margus Noorkõiv spetsialist 524 4467 5244467 margus.noorkoiv@keskkonnaamet.ee Valgamaa, Põlvamaa
Rando Omler peaspetsialist 528 9687 5289687 rando.omler@keskkonnaamet.ee Eesti
Peeter Paunmaa spetsialist