Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Andres Onemar peadirektor 6807402 andres.onemar@keskkonnaamet.ee Eesti
Erik Kosenkranius peadirektori asetäitja 6807415 5029524 erik.kosenkranius@keskkonnaamet.ee Eesti
Leelo Kukk peadirektori asetäitja 6807437 55597705 leelo.kukk@keskkonnaamet.ee Eesti
Teet Koitjärv nõunik 6128802 53457268 teet.koitjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaja Lotman nõunik 4724223 5247899 kaja.lotman@keskkonnaamet.ee Eesti
Rainis Uiga kvaliteedi- ja keskkonnajuht 7762412 5129731 rainis.uiga@keskkonnaamet.ee Eesti
Sille Ader pressiesindaja 6807440 57450332 sille.ader@keskkonnaamet.ee Eesti
Piia Tamsalu sisekommunikatsiooni peaspetsialist 58608579 piia.tamsalu@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.