Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Lääne regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Sulev Vare juhataja 5069115 sulev.vare@keskkonnaamet.ee
Kadri Tamm keskkonnakorralduse spetsialist 4527761 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee
Toomas Kalda keskkonnakorralduse spetsialist 4477383 5107975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee
Krista Kallavus kultuuripärandi spetsialist 4724224 5226139 krista.kallavus@keskkonnaamet.ee
Meeli Kesküla looduskasutuse spetsialist 4636832, 5248907 meeli.keskula@keskkonnaamet.ee
Marit Kivisild välisõhuspetsialist 4841173 53445432 marit.kivisild@keskkonnaamet.ee
Liia Krumm välisõhuspetsialist 4527759 53325577 liia.krumm@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik kaitsekorralduse spetsialist 4724228 5201087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Allar Liiv looduskasutuse spetsialist 4527766 57702448 allar.liiv@keskkonnaamet.ee
Rita Miller kaitsekorralduse spetsialist 4636829, 53011496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Maarja Nõmm kaitsekorralduse spetsialist 56820722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Toomas Padjus keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 447 7377 5031447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak veespetsialist 4527763 5285392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Olavi Randver looduskasutuse spetsialist 3848685 5254935 olavi.randver@keskkonnaamet.ee
Karina Poolma veespetsialist 56958115 karina.poolma@keskkonnaamet.ee
Anne Sula looduskasutuse spetsialist 4724727 anne.sula@keskkonnaamet.ee
Kadri Hänni looduskaitse juhtivspetsialist 4477374, 5277419 kadri.hanni@keskkonnaamet.ee
Marii Leinberg veespetsialist 56993062 marii.leinberg@keskkonnaamet.ee
Christina Vohla veespetsialist 5690 8272 christina.vohla@keskkonnaamet.ee
Eve Kirs veespetsialist 4527755 56949603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Liisu Aulik kaitsekorralduse spetsialist 4477372 56924060 liisu.aulik@keskkonnaamet.ee
Maiken Lukas looduskasutuse spetsialist 524 8907 maiken.lukas@keskkonnaamet.ee
Maris Pärn looduskasutuse spetsialist 4477376 56977945 maris.parn@keskkonnaamet.ee
Mikk Sepp looduskasutuse spetsialist 452 7775 5697 7562 mikk.sepp@keskkonnaamet.ee

Lõuna regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Ena Poltimäe juhataja 5031505 ena.poltimae@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis veespetsialist 7762417 5249230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Peeter Ekstein välisõhuspetsialist 6807903 53404562 peeter.ekstein@keskkonnaamet.ee
Katre Voolaid välisõhuspetsialist 56296417 katre.voolaid@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus veespetsialist 7868363 56949046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee
Meelis Järvemägi veespetsialist 7990906 5061821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kai Kimmel looduskasutuse spetsialist 7762418 5289685 kai.kimmel@keskkonnaamet.ee
Hille Lapp looduskasutuse spetsialist 5101507 hille.lapp@keskkonnaamet.ee
Helen Manguse keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 7762423 5034871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee
Mariliis Paal looduskasutuse spetsialist 56957205 mariliis.paal@keskkonnaamet.ee
Ivo Ojamäe keskkonnakorralduse spetsialist 7302252 5057438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov veespetsialist 7302255 marko.petrov@keskkonnaamet.ee
Siret Punnisk keskkonnakorralduse spetsialist 7990913, 5128350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee
Marlen Raska välisõhuspetsialist 4355620 56805915 marlen.raska@keskkonnaamet.ee
Kaili Viilma looduskaitse juhtivspetsialist 5051955 kaili.viilma@keskkonnaamet.ee
Heleene Voika veespetsialist 4355617 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Maret Voolaid looduskasutuse spetsialist 7669290 53416256 maret.voolaid@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus kaitsekorralduse spetsialist 7669293 53088511 tarmo.evestus@keskkonnaamet.ee
Annika Tuum looduskasutuse spetsialist 7823605, 56979133 annika.tuum@keskkonnaamet.ee
Jarmo Jaanus kaitsekorralduse spetsialist 56961888 jarmo.jaanus@keskkonnaamet.ee
Tarmo Niitla kaitsekorralduse spetsialist 56989604 tarmo.niitla@keskkonnaamet.ee
Silja Jakobi veespetsialist 7302245 silja.jakobi@keskkonnaamet.ee
Pille Saarnits looduskasutuse spetsialist 5233848 pille.saarnits@keskkonnaamet.ee
Britta Kalgan kaitsekorralduse spetsialist 518 0337 britta.kalgan@keskkonnaamet.ee
Lilian Freiberg kultuuripärandi spetsialist 5172646 lilian.freiberg@keskkonnaamet.ee
Sandra Urvak kultuuripärandi spetsialist 5527726 sandra.urvak@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.