Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Teenindusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Triin Roostfeldt juhataja 4355613 triin.roostfeldt@keskkonnaamet.ee Eesti
Erika Holter-Padjus referent 4477388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 7868360 53429429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Sirje Kukk referent 3258401 sirje.kukk@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Anneli Pennert klienditeeninduse spetsialist 3848688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Kristi Peterson referent 7302240 56296437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Urve Pruulman personali peaspetsialist 4355610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 4841171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Mai Hollo klienditeeninduse koordinaator 5138171 mai.hollo@keskkonnaamet.ee Eesti
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 7762432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiina Smõtškov referent 4724720 5071086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Epp Toss klienditeeninduse spetsialist 4636820 53017916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kaive Päeva referent 6644900 56893202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Tiina Normak referent 3324401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Inge Kiisler peaspetsialist 53264864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Klein personali peaspetsialist 6807402 56930801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn (juhtkond)
Merle Arupõld klienditeeninduse juht 7990900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Jaanika Niklas klienditeeninduse spetsialist 4527777 jaanika.niklas@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Sigrid Timm referent 6744800 sigrid.timm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Jaanika Reitel personali peaspetsialist 5693 4626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee

Lõuna regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Ena Poltimäe juhataja 5031505 ena.poltimae@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis veespetsialist 7762417 5249230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Peeter Ekstein välisõhuspetsialist 6807903 53404562 peeter.ekstein@keskkonnaamet.ee
Katre Voolaid välisõhuspetsialist 56296417 katre.voolaid@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus veespetsialist 7868363 56949046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee
Meelis Järvemägi veespetsialist 7990906 5061821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kai Kimmel looduskasutuse spetsialist 7762418 5289685 kai.kimmel@keskkonnaamet.ee
Hille Lapp looduskasutuse spetsialist 5101507 hille.lapp@keskkonnaamet.ee
Helen Manguse keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 7762423 5034871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee
Mariliis Paal looduskasutuse spetsialist 56957205 mariliis.paal@keskkonnaamet.ee
Ivo Ojamäe keskkonnakorralduse spetsialist 7302252 5057438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov veespetsialist 7302255 marko.petrov@keskkonnaamet.ee
Siret Punnisk keskkonnakorralduse spetsialist 7990913, 5128350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee
Marlen Raska välisõhuspetsialist 4355620 56805915 marlen.raska@keskkonnaamet.ee
Kaili Viilma looduskaitse juhtivspetsialist 5051955 kaili.viilma@keskkonnaamet.ee
Heleene Voika veespetsialist 4355617 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Maret Voolaid looduskasutuse spetsialist 7669290 53416256 maret.voolaid@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus kaitsekorralduse spetsialist 7669293 53088511 tarmo.evestus@keskkonnaamet.ee
Annika Tuum looduskasutuse spetsialist 7823605, 56979133 annika.tuum@keskkonnaamet.ee
Jarmo Jaanus kaitsekorralduse spetsialist 56961888 jarmo.jaanus@keskkonnaamet.ee
Tarmo Niitla kaitsekorralduse spetsialist 56989604 tarmo.niitla@keskkonnaamet.ee
Silja Jakobi veespetsialist 7302245 silja.jakobi@keskkonnaamet.ee
Pille Saarnits looduskasutuse spetsialist 5233848 pille.saarnits@keskkonnaamet.ee
Britta Kalgan kaitsekorralduse spetsialist 518 0337 britta.kalgan@keskkonnaamet.ee
Lilian Freiberg kultuuripärandi spetsialist 5172646 lilian.freiberg@keskkonnaamet.ee
Sandra Urvak kultuuripärandi spetsialist 5527726 sandra.urvak@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.