Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kairi Rikko juhataja 5696 7147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Lüüli Junti peajurist 6807435 5068117 luuli.junti@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 6807439 5049233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 5156107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Koit spetsialist 6744811 5025230 tiit.koit@keskkonnaamet.ee Eesti
Merle Lepik spetsialist 53096404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 3295537/329393 53301620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 6807442 56999699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Paloots jurist 53494399 maiu.paloots@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Säkk spetsialist 56975068 kristi.sakk@keskkonnaamet.ee Eesti
Ago Treialt spetsialist 5236455 ago.treialt@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Võime peaspetsialist 5119889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Martti Kirotaja spetsialist 53540929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Signe Lehtme jurist 56940995 signe.lehtme@keskkonnaamet.ee Eesti
Helina Tross jurist 5699 7050 helina.tross@keskkonnaamet.ee
Kelli Varov jurist 56921990 kelli.varov@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 5239584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Reelika Metshein jurist 5697 7994 reelika.metshein@keskkonnaamet.ee Eesti

Lõuna regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Ena Poltimäe juhataja 5031505 ena.poltimae@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis veespetsialist 7762417 5249230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Peeter Ekstein välisõhuspetsialist 6807903 53404562 peeter.ekstein@keskkonnaamet.ee
Katre Voolaid välisõhuspetsialist 56296417 katre.voolaid@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus veespetsialist 7868363 56949046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee
Meelis Järvemägi veespetsialist 7990906 5061821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kai Kimmel looduskasutuse spetsialist 7762418 5289685 kai.kimmel@keskkonnaamet.ee
Hille Lapp looduskasutuse spetsialist 5101507 hille.lapp@keskkonnaamet.ee
Helen Manguse keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 7762423 5034871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee
Mariliis Paal looduskasutuse spetsialist 56957205 mariliis.paal@keskkonnaamet.ee
Ivo Ojamäe keskkonnakorralduse spetsialist 7302252 5057438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov veespetsialist 7302255 marko.petrov@keskkonnaamet.ee
Siret Punnisk keskkonnakorralduse spetsialist 7990913, 5128350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee
Marlen Raska välisõhuspetsialist 4355620 56805915 marlen.raska@keskkonnaamet.ee
Kaili Viilma looduskaitse juhtivspetsialist 5051955 kaili.viilma@keskkonnaamet.ee
Heleene Voika veespetsialist 4355617 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Maret Voolaid looduskasutuse spetsialist 7669290 53416256 maret.voolaid@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus kaitsekorralduse spetsialist 7669293 53088511 tarmo.evestus@keskkonnaamet.ee
Annika Tuum looduskasutuse spetsialist 7823605, 56979133 annika.tuum@keskkonnaamet.ee
Jarmo Jaanus kaitsekorralduse spetsialist 56961888 jarmo.jaanus@keskkonnaamet.ee
Tarmo Niitla kaitsekorralduse spetsialist 56989604 tarmo.niitla@keskkonnaamet.ee
Silja Jakobi veespetsialist 7302245 silja.jakobi@keskkonnaamet.ee
Pille Saarnits looduskasutuse spetsialist 5233848 pille.saarnits@keskkonnaamet.ee
Britta Kalgan kaitsekorralduse spetsialist 518 0337 britta.kalgan@keskkonnaamet.ee
Lilian Freiberg kultuuripärandi spetsialist 5172646 lilian.freiberg@keskkonnaamet.ee
Sandra Urvak kultuuripärandi spetsialist 5527726 sandra.urvak@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.