Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kairi Rikko juhataja 5696 7147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 680 7439 504 9233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 515 6107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Võime peaspetsialist 511 9889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 523 9584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Heli Ojasaar peaspetsialist 5697 5116 heli.ojasaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler peaspetsialist 5326 4864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 680 7442 5699 9699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Ago Treialt spetsialist 523 6455 ago.treialt@keskkonnaamet.ee Eesti
Martti Kirotaja spetsialist 5354 0929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Koit spetsialist 674 4811 502 5230 tiit.koit@keskkonnaamet.ee Eesti
Merle Lepik spetsialist 5309 6404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 329 5537 5330 1620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Paloots peajurist 5349 4399 maiu.paloots@keskkonnaamet.ee Eesti
Signe Lehtme jurist 5694 0995 signe.lehtme@keskkonnaamet.ee Eesti
Johanna Jürima jurist 5699 8712 johanna.jurima@keskkonnaamet.ee
Reelika Metshein jurist 5697 7994 reelika.metshein@keskkonnaamet.ee Eesti
Kelli Varov jurist 5692 1990 kelli.varov@keskkonnaamet.ee Eesti
Helina Tross jurist 5699 7050 helina.tross@keskkonnaamet.ee Eesti

Lõuna regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Ena Poltimäe juhataja 503 1505 ena.poltimae@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis veespetsialist 524 9230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Olavi Kärner veespetsialist 799 0905 olavi.karner@keskkonnaamet.ee Eesti
Peeter Ekstein välisõhuspetsialist 680 7903 5340 4562 peeter.ekstein@keskkonnaamet.ee
Katre Voolaid välisõhuspetsialist 5629 6417 katre.voolaid@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus veespetsialist 786 8363 5694 9046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee
Meelis Järvemägi veespetsialist 799 0906 506 1821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kai Kimmel looduskasutuse spetsialist 776 2418 528 9685 kai.kimmel@keskkonnaamet.ee
Hille Lapp looduskasutuse spetsialist 510 1507 hille.lapp@keskkonnaamet.ee
Helen Manguse keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 776 2423 503 4871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee
Mariliis Paal looduskasutuse spetsialist 5695 7205 mariliis.paal@keskkonnaamet.ee
Ivo Ojamäe keskkonnakorralduse spetsialist 730 2252 505 7438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov veespetsialist 730 2255 marko.petrov@keskkonnaamet.ee
Siret Punnisk keskkonnakorralduse spetsialist 799 0913 512 8350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee
Marlen Raska välisõhuspetsialist 435 5620 5680 5915 marlen.raska@keskkonnaamet.ee
Kaili Viilma looduskaitse juhtivspetsialist 505 1955 kaili.viilma@keskkonnaamet.ee
Heleene Voika veespetsialist 435 5617 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus kaitsekorralduse spetsialist 5308 8511 tarmo.evestus@keskkonnaamet.ee
Annika Tuum looduskasutuse spetsialist 782 3605 5697 9133 annika.tuum@keskkonnaamet.ee
Jarmo Jaanus kaitsekorralduse spetsialist 5696 1888 jarmo.jaanus@keskkonnaamet.ee
Tarmo Niitla kaitsekorralduse spetsialist 5698 9604 tarmo.niitla@keskkonnaamet.ee
Pille Saarnits looduskasutuse spetsialist 523 3848 pille.saarnits@keskkonnaamet.ee
Britta Kalgan kaitsekorralduse spetsialist 518 0337 britta.kalgan@keskkonnaamet.ee
Lilian Freiberg kultuuripärandi spetsialist 517 2646 lilian.freiberg@keskkonnaamet.ee
Sandra Urvak kultuuripärandi spetsialist 552 7726 sandra.urvak@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.