Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Teenindusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Terje Tiiman juhataja 5698 1105 terje.tiiman@keskkonnaamet.ee Eesti
Derby Taimela referent-juhiabi 680 7402 5687 8449 derby.taimela@keskkonnaamet.ee
Erika Holter-Padjus referent 447 7388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kristi Peterson referent 730 2240 5629 6437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Smõtškov referent 472 4720 507 1086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Kaive Päeva referent 664 4900 5689 3202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Tiina Normak referent 332 4401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Sigrid Timm referent 674 4800 sigrid.timm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Merle Arupõld klienditeeninduse juht 799 0900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Eesti
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 786 8360 5342 9429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Anneli Pennert klienditeeninduse spetsialist 384 8688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 484 1171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Epp Toss klienditeeninduse spetsialist 463 6820 5301 7916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 776 2432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 776 2432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanika Niklas klienditeeninduse spetsialist 452 7777 jaanika.niklas@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Urve Pruulman personali peaspetsialist 435 5610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Klein personali peaspetsialist 5693 0801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn
Jaanika Reitel personali peaspetsialist 5693 4626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti

Lääne regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Sulev Vare juhataja 506 9115 sulev.vare@keskkonnaamet.ee
Kadri Tamm keskkonnakorralduse spetsialist 452 7761 5300 2210 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee
Toomas Kalda keskkonnakorralduse spetsialist 447 7383 510 7975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee
Krista Kallavus kultuuripärandi spetsialist 472 4224 522 6139 krista.kallavus@keskkonnaamet.ee
Marit Kivisild välisõhuspetsialist 484 1173 5344 5432 marit.kivisild@keskkonnaamet.ee
Liia Krumm välisõhuspetsialist 452 7759 5332 5577 liia.krumm@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik kaitsekorralduse spetsialist 472 4228 520 1087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Allar Liiv looduskasutuse spetsialist 452 7766 5770 2448 allar.liiv@keskkonnaamet.ee
Rita Miller kaitsekorralduse spetsialist 463 6829 5301 1496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Maarja Nõmm kaitsekorralduse spetsialist 5682 0722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Toomas Padjus keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 503 1447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak veespetsialist 452 7763 528 5392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Olavi Randver looduskasutuse spetsialist 384 8685 525 4935 olavi.randver@keskkonnaamet.ee
Karina Poolma veespetsialist 5695 8115 karina.poolma@keskkonnaamet.ee
Anne Sula looduskasutuse spetsialist 472 4727 anne.sula@keskkonnaamet.ee
Kadri Hänni looduskaitse juhtivspetsialist 447 7374 527 7419 kadri.hanni@keskkonnaamet.ee
Marii Leinberg veespetsialist 5699 3062 marii.leinberg@keskkonnaamet.ee
Christina Vohla veespetsialist 5690 8272 christina.vohla@keskkonnaamet.ee
Eve Kirs veespetsialist 452 7755 5694 9603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Liisu Aulik kaitsekorralduse spetsialist 447 7372 5692 4060 liisu.aulik@keskkonnaamet.ee
Maiken Lukas looduskasutuse spetsialist 524 8907 maiken.lukas@keskkonnaamet.ee
Maris Pärn looduskasutuse spetsialist 447 7376 5697 7945 maris.parn@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.