Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Teenindusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Triin Roostfeldt juhataja 4355613 triin.roostfeldt@keskkonnaamet.ee Eesti
Erika Holter-Padjus referent 4477388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 7868360 53429429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Sirje Kukk referent 3258401 sirje.kukk@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Anneli Pennert klienditeeninduse spetsialist 3848688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Kristi Peterson referent 7302240 56296437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Urve Pruulman personali peaspetsialist 4355610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 4841171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Mai Hollo klienditeeninduse koordinaator 5138171 mai.hollo@keskkonnaamet.ee Eesti
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 7762432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiina Smõtškov referent 4724720 5071086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Epp Toss klienditeeninduse spetsialist 4636820 53017916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kaive Päeva referent 6644900 56893202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Tiina Normak referent 3324401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Inge Kiisler peaspetsialist 53264864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Klein personali peaspetsialist 6807402 56930801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn (juhtkond)
Merle Arupõld klienditeeninduse juht 7990900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Jaanika Niklas klienditeeninduse spetsialist 4527777 jaanika.niklas@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Sigrid Timm referent 6744800 sigrid.timm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Jaanika Reitel personali peaspetsialist 5693 4626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee

Lääne regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Sulev Vare juhataja 5069115 sulev.vare@keskkonnaamet.ee
Kadri Tamm keskkonnakorralduse spetsialist 4527761 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee
Toomas Kalda keskkonnakorralduse spetsialist 4477383 5107975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee
Krista Kallavus kultuuripärandi spetsialist 4724224 5226139 krista.kallavus@keskkonnaamet.ee
Meeli Kesküla looduskasutuse spetsialist 4636832, 5248907 meeli.keskula@keskkonnaamet.ee
Marit Kivisild välisõhuspetsialist 4841173 53445432 marit.kivisild@keskkonnaamet.ee
Liia Krumm välisõhuspetsialist 4527759 53325577 liia.krumm@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik kaitsekorralduse spetsialist 4724228 5201087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Allar Liiv looduskasutuse spetsialist 4527766 57702448 allar.liiv@keskkonnaamet.ee
Rita Miller kaitsekorralduse spetsialist 4636829, 53011496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Maarja Nõmm kaitsekorralduse spetsialist 56820722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Toomas Padjus keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 447 7377 5031447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak veespetsialist 4527763 5285392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Olavi Randver looduskasutuse spetsialist 3848685 5254935 olavi.randver@keskkonnaamet.ee
Karina Poolma veespetsialist 56958115 karina.poolma@keskkonnaamet.ee
Anne Sula looduskasutuse spetsialist 4724727 anne.sula@keskkonnaamet.ee
Kadri Hänni looduskaitse juhtivspetsialist 4477374, 5277419 kadri.hanni@keskkonnaamet.ee
Marii Leinberg veespetsialist 56993062 marii.leinberg@keskkonnaamet.ee
Christina Vohla veespetsialist 5690 8272 christina.vohla@keskkonnaamet.ee
Eve Kirs veespetsialist 4527755 56949603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Liisu Aulik kaitsekorralduse spetsialist 4477372 56924060 liisu.aulik@keskkonnaamet.ee
Maiken Lukas looduskasutuse spetsialist 524 8907 maiken.lukas@keskkonnaamet.ee
Maris Pärn looduskasutuse spetsialist 4477376 56977945 maris.parn@keskkonnaamet.ee
Mikk Sepp looduskasutuse spetsialist 452 7775 5697 7562 mikk.sepp@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.