Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Keskkonnaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Rein Kalle juhataja 506 3384 rein.kalle@keskkonnaamet.ee Eesti
Vivian Uibo nõunik 505 2687 vivian.uibo@keskkonnaamet.ee Eesti
Milvi Aun vee peaspetsialist 384 8686 505 4935 milvi.aun@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Karu vee peaspetsialist 750 0450 margit.karu@keskkonnaamet.ee Eesti
Elina Leiner vee peaspetsialist 447 7387 5689 8533 elina.leiner@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Merisalu keskkonnakorralduse peaspetsialist 680 7477 5667 4574 maiu.merisalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Mägi vee juhtivspetsialist 5691 6554 triin.magi@keskkonnaamet.ee Eesti
Irma Pakkonen keskkonnakorralduse peaspetsialist 680 7403 5683 1311 irma.pakkonen@keskkonnaamet.ee Eesti
Ingrid Vinn vee peaspetsialist 510 1355 ingrid.vinn@keskkonnaamet.ee Eesti
Kert Keller välisõhu peaspetsialist 680 7472 5622 1870 kert.keller@keskkonnaamet.ee Eesti
Annika Konovalov kliima peaspetsialist 5694 4935 annika.konovalov@keskkonnaamet.ee Eesti
Egon Oraste kliima peaspetsialist 5344 3473 egon.oraste@keskkonnaamet.ee Eesti
Kai Ginter vee peaspetsialist 5699 4373 kai.ginter@keskkonnaamet.ee Eesti
Liisi Marits projektijuht 5623 7770 liisi.marits@keskkonnaamet.ee Eesti
Tanel Kikka infosüsteemide peakasutaja 5697 0889 tanel.kikka@keskkonnaamet.ee Eesti

Maapõuebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Martin Nurme juhataja 5693 3839 martin.nurme@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Rahe maapõue peaspetsialist 5621 5670 tiit.rahe@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Kuldmaa maapõuespetsialist 776 2419 513 8740 marju.kuldmaa@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Aulis Saarnits maapõuespetsialist 680 7914 510 6954 aulis.saarnits@keskkonnaamet.ee Võru-, Põlvamaa
Aare Mark maapõuespetsialist 506 4227 aare.mark@keskkonnaamet.ee Valga-, Viljandimaa
Merike Rosin maapõuespetsialist 452 7773 5682 2097 merike.rosin@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Liis Jääger maapõuespetsialist 5656 4094 liis.jaager@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa, Harjumaa (Anija vald ja Kuusalu vald)
Viktoria Burtin maapõuespetsialist 484 1182 5688 5603 viktoria.burtin@keskkonnaamet.ee Järva-, Raplamaa
Moonika Aunpuu maapõuespetsialist 5698 0504 moonika.aunpuu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Agnes Putnik maapõuespetsialist 435 5621 5692 7090 agnes.putnik@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Liis Bergmann maapõuespetsialist 5688 0490 liis.bergmann@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Lilli Tamm maapõuespetsialist 674 4803 5699 2028 lilli.tamm@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa

Kompleksloabüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Emma Krikova juhataja 332 4420 510 6349 emma.krikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Valdmann kompleksloa peaspetsialist 472 4732 alar.valdmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Maikel Daniel kompleksloaspetsialist 680 7902 504 4312 maikel.daniel@keskkonnaamet.ee Harju-, Lääne-Viru-, Põlva-, Tartumaa
Kairi Dräbtsinskaja kompleksloaspetsialist 435 5619 kairi.drabtsinskaja@keskkonnaamet.ee Jõgeva- ja Lääne-Virumaa
Elar Vulla kompleksloaspetsialist 5346 8050 elar.vulla@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva- ja Raplamaa
Inna Mihhailova kompleksloaspetsialist 332 4416 506 0897 inna.mihhailova@keskkonnaamet.ee Eesti
Riina Vaht kompleksloaspetsialist 332 4404 riina.vaht@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristiina Tiits kompleksloaspetsialist 5690 3559 kristiina.tiits@keskkonnaamet.ee Eesti
Žanna Dedikova kompleksloaspetsialist zanna.dedikova@keskkonnaamet.ee
Diana Enkeli kompleksloaspetsialist 332 4423 5595 3181 diana.enkeli@keskkonnaamet.ee Eesti
Evely Mälton kompleksloaspetsialist 5699 2032 evely.malton@keskkonnaamet.ee Eesti
Marilin Ait kompleksloaspetsialist 5680 8518 marilin.ait@keskkonnaamet.ee Eesti
Tatjana Filipjeva kompleksloaspetsialist tatjana.filipjeva@keskkonnaamet.ee

Keskkonnatasubüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Olavi Kärner peaspetsialist 799 0905 olavi.karner@keskkonnaamet.ee
Ahto Eesmäe juhataja 680 7475 5671 2141 ahto.eesmae@keskkonnaamet.ee Eesti
Kerli Ojakivi peaspetsialist 680 7912 5691 9489 kerli.ojakivi@keskkonnaamet.ee Eesti
Marika Martin peaspetsialist 5688 0353 marika.martin@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilyn Kasepuu peaspetsialist 5687 8056 merilyn.kasepuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Mikk Toim peaspetsialist 511 4729 mikk.toim@keskkonnaamet.ee Eesti

Jäätmebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Reet Siilaberg juhataja 5884 9116 reet.siilaberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Katrin Kaare jäätme peaspetsialist 680 7421 5300 0843 katrin.kaare@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristo Keevend jäätmespetsialist 384 8684 kristo.keevend@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa, Tallinn 
Kaisa Kivila jäätmespetsialist 325 8410 5394 3367 kaisa.kivila@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Eve Konsap jäätmespetsialist 680 7915 5341 7916 eve.konsap@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga-, Võrumaa
Tea Pärnik jäätmespetsialist 5695 0192 tea.parnik@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Helen Akenpärg jäätmespetsialist 384 8680 helen.akenparg@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn
Aet Meerits jäätmespetsialist 452 7754 5334 5640 aet.meerits@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Annette Tilk jäätmespetsialist 674 4815 annette.tilk@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn
Carolina Bergštein jäätmespetsialist 674 4801 carolina.bergstein@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Dagny Kungus jäätme peaspetsialist 5770 2007 dagny.kungus@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn
Kadi Ann Busch jäätmespetsialist 674 4826 kadi.busch@keskkonnaamet.ee Harjumaa

Kiirgusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Karin Muru nõunik 664 4917 5306 3562 karin.muru@keskkonnaamet.ee Eesti
Teet Koitjärv nõunik 612 8802 5345 7268 teet.koitjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Ilmar Puskar juhataja 664 4905 526 6477 ilmar.puskar@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Suursoo nõunik 5341 0793 siiri.suursoo@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirgusseire büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Monika Lepasson juhataja 664 4923 5664 2976 monika.lepasson@keskkonnaamet.ee Eesti
Uko Rand kiirgusseire peaspetsialist 664 4927 5860 2302 uko.rand@keskkonnaamet.ee Eesti
Eia Jakobson labori juhataja 664 4910 528 2346 eia.jakobson@keskkonnaamet.ee Eesti
Kiira Kornõševa TLD peaspetsialist 664 4904 5343 2798 kiira.kornoseva@keskkonnaamet.ee Eesti
Larissa Palmin labori peaspetsialist 664 4902 503 7748 larissa.palmin@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Polt kiirgusseire peaspetsialist 664 4912 5303 5703 alar.polt@keskkonnaamet.ee Eesti
Jana Mihkelson labori peaspetsialist 664 4911 5693 8817 jana.mihkelson@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Paalo TLD peaspetsialist 664 4915 merilin.paalo@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirguskaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Jelena Šubina kiirguskaitse peaspetsialist 664 4914 5303 2536 jelena.subina@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Kuulmann kiirguskaitse peaspetsialist 664 4908 5649 9104 margit.kuulmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Marina Lacis kiirguskaitse peaspetsialist 664 4907 5684 5944 marina.lacis@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Šaitor kiirguskaitse peaspetsialist 664 4922 5699 7841 merilin.saitor@keskkonnaamet.ee Eesti
Merje Lauri Kiirguskaitse peaspetsialist 664 4926 5693 0761 merje.lauri@keskkonnaamet.ee Eesti
Richard Lõhkivi kiirguskaitse peaspetsialist 664 4920 5699 7845 richard.lohkivi@keskkonnaamet.ee Eesti

Lääne regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Sulev Vare juhataja 506 9115 sulev.vare@keskkonnaamet.ee
Kadri Tamm keskkonnakorralduse spetsialist 452 7761 5300 2210 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee
Toomas Kalda keskkonnakorralduse spetsialist 447 7383 510 7975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee
Krista Kallavus kultuuripärandi spetsialist 472 4224 522 6139 krista.kallavus@keskkonnaamet.ee
Marit Kivisild välisõhuspetsialist 484 1173 5344 5432 marit.kivisild@keskkonnaamet.ee
Liia Krumm välisõhuspetsialist 452 7759 5332 5577 liia.krumm@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik kaitsekorralduse spetsialist 472 4228 520 1087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Allar Liiv looduskasutuse spetsialist 452 7766 5770 2448 allar.liiv@keskkonnaamet.ee
Rita Miller kaitsekorralduse spetsialist 463 6829 5301 1496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Maarja Nõmm kaitsekorralduse spetsialist 5682 0722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Toomas Padjus keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 503 1447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak veespetsialist 452 7763 528 5392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Olavi Randver looduskasutuse spetsialist 384 8685 525 4935 olavi.randver@keskkonnaamet.ee
Karina Poolma veespetsialist 5695 8115 karina.poolma@keskkonnaamet.ee
Anne Sula looduskasutuse spetsialist 472 4727 anne.sula@keskkonnaamet.ee
Kadri Hänni looduskaitse juhtivspetsialist 447 7374 527 7419 kadri.hanni@keskkonnaamet.ee
Marii Leinberg veespetsialist 5699 3062 marii.leinberg@keskkonnaamet.ee
Christina Vohla veespetsialist 5690 8272 christina.vohla@keskkonnaamet.ee
Eve Kirs veespetsialist 452 7755 5694 9603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Liisu Aulik kaitsekorralduse spetsialist 447 7372 5692 4060 liisu.aulik@keskkonnaamet.ee
Maiken Lukas looduskasutuse spetsialist 524 8907 maiken.lukas@keskkonnaamet.ee
Maris Pärn looduskasutuse spetsialist 447 7376 5697 7945 maris.parn@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.