Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Lääne regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Sulev Vare juhataja 5069115 sulev.vare@keskkonnaamet.ee
Toomas Kalda keskkonnakorralduse spetsialist 4477383 5107975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee
Krista Kallavus kultuuripärandi spetsialist 4724224 5226139 krista.kallavus@keskkonnaamet.ee
Margit Karu veespetsialist 4477378 margit.karu@keskkonnaamet.ee
Meeli Kesküla looduskasutuse spetsialist 4636832, 5248907 meeli.keskula@keskkonnaamet.ee
Marit Kivisild välisõhuspetsialist 4841173 53445432 marit.kivisild@keskkonnaamet.ee
Liia Krumm välisõhuspetsialist 4527759 53325577 liia.krumm@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik kaitsekorralduse spetsialist 4724228 5201087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Allar Liiv looduskasutuse spetsialist 4527766 57702448 allar.liiv@keskkonnaamet.ee
Rita Miller kaitsekorralduse spetsialist 4636829, 53011496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Maarja Nõmm kaitsekorralduse spetsialist 56820722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Toomas Padjus keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 4477382 5031447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak veespetsialist 4527763 5285392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Olavi Randver looduskasutuse spetsialist 3848685 5254935 olavi.randver@keskkonnaamet.ee
Annely Holm projektikoordinaator 5116738 annely.esko@keskkonnaamet.ee
Karina Poolma veespetsialist 56958115 karina.poolma@keskkonnaamet.ee
Anne Sula looduskasutuse spetsialist 4724727 anne.sula@keskkonnaamet.ee
Riina Noormägi looduskasutuse spetsialist 4527775 56977562 riina.noormagi@keskkonnaamet.ee
Kadri Hänni looduskaitse juhtivspetsialist 4477374, 5277419 kadri.hanni@keskkonnaamet.ee
Liis Sinijärv looduskasutuse spetsialist 4477376, 56977945 liis.sinijarv@keskkonnaamet.ee
Marii Leinberg veespetsialist 56993062 marii.leinberg@keskkonnaamet.ee
Epp Kikas keskkonnakorralduse spetsialist 4527761 53002210 epp.kikas@keskkonnaamet.ee
Eve Kirs veespetsialist 4527755 56949603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Liisu Aulik kaitsekorralduse spetsialist 4477372 56924060 liisu.aulik@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.