Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Lõuna regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Ena Poltimäe juhataja 503 1505 ena.poltimae@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis veespetsialist 776 2417 524 9230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Peeter Ekstein välisõhuspetsialist 680 7903 5340 4562 peeter.ekstein@keskkonnaamet.ee
Katre Voolaid välisõhuspetsialist 5629 6417 katre.voolaid@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus veespetsialist 786 8363 5694 9046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee
Meelis Järvemägi veespetsialist 799 0906 506 1821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kai Kimmel looduskasutuse spetsialist 776 2418 528 9685 kai.kimmel@keskkonnaamet.ee
Hille Lapp looduskasutuse spetsialist 510 1507 hille.lapp@keskkonnaamet.ee
Helen Manguse keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 776 2423 503 4871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee
Mariliis Paal looduskasutuse spetsialist 5695 7205 mariliis.paal@keskkonnaamet.ee
Ivo Ojamäe keskkonnakorralduse spetsialist 730 2252 505 7438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov veespetsialist 730 2255 marko.petrov@keskkonnaamet.ee
Siret Punnisk keskkonnakorralduse spetsialist 799 0913 512 8350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee
Marlen Raska välisõhuspetsialist 435 5620 5680 5915 marlen.raska@keskkonnaamet.ee
Kaili Viilma looduskaitse juhtivspetsialist 505 1955 kaili.viilma@keskkonnaamet.ee
Heleene Voika veespetsialist 435 5617 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus kaitsekorralduse spetsialist 5308 8511 tarmo.evestus@keskkonnaamet.ee
Annika Tuum looduskasutuse spetsialist 782 3605 5697 9133 annika.tuum@keskkonnaamet.ee
Jarmo Jaanus kaitsekorralduse spetsialist 5696 1888 jarmo.jaanus@keskkonnaamet.ee
Tarmo Niitla kaitsekorralduse spetsialist 5698 9604 tarmo.niitla@keskkonnaamet.ee
Pille Saarnits looduskasutuse spetsialist 523 3848 pille.saarnits@keskkonnaamet.ee
Britta Kalgan kaitsekorralduse spetsialist 518 0337 britta.kalgan@keskkonnaamet.ee
Lilian Freiberg kultuuripärandi spetsialist 517 2646 lilian.freiberg@keskkonnaamet.ee
Mirjam Nurmla looduskasutuse spetsialist 5695 8331 mirjam.nurmla@keskkonnaamet.ee
Sandra Urvak kultuuripärandi spetsialist 552 7726 sandra.urvak@keskkonnaamet.ee

Põhja regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Mareile Michelson looduskasutuse spetsialist 325 8409 mareile.michelson@keskkonnaamet.ee
Käthlin Rillo kaitsekorralduse spetsialist 5699 5083 kathlin.rillo@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov looduskasutuse spetsialist 512 4731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Ljudmila Bogdanova veespetsialist 332 4402 525 0480 ljudmila.bogdanova@keskkonnaamet.ee
Julia Dubova veespetsialist 357 2616 5693 4908 julia.dubova@keskkonnaamet.ee
Katrin Jürgens kaitsekorralduse spetsialist 329 5534 523 8548 katrin.jurgens@keskkonnaamet.ee
Monika Laurits-Arro kaitsekorralduse spetsialist 484 1175 5302 0849 monika.laurits@keskkonnaamet.ee
Tiina Napp looduskasutuse spetsialist 674 4822 506 1696 tiina.napp@keskkonnaamet.ee
Ave Paulus kultuuripärandi spetsialist 329 5533 5332 7893 ave.paulus@keskkonnaamet.ee
Riina Pomerants looduskasutuse spetsialist 325 8405 502 4338 riina.pomerants@keskkonnaamet.ee
Aire Soo veespetsialist 5699 7376 aire.soo@keskkonnaamet.ee
Maret Vildak looduskaitse juhtivspetsialist 325 8400 554 4646 maret.vildak@keskkonnaamet.ee
Ester Pindmaa keskkonnakorralduse spetsialist 384 8744 ester.pindmaa@keskkonnaamet.ee
Liisa Rennel ekspert 5341 1372 liisa.rennel@keskkonnaamet.ee
Nele Väits looduskasutuse spetsialist 674 4823 nele.vaits@keskkonnaamet.ee
Katrin Kaldma ekspert 5919 9186 katrin.kaldma@keskkonnaamet.ee
Egle Alt keskkonnakorralduse spetsialist 384 8689 egle.alt@keskkonnaamet.ee
Jelizaveta Morozova keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 332 4413 jelizaveta.morozova@keskkonnaamet.ee
Geidi Rõõm veespetsialist 384 8741 geidi.room@keskkonnaamet.ee
Karina Laasik keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 332 4426 karina.laasik@keskkonnaamet.ee
Camilla Kastein keskkonnakorralduse spetsialist 332 4408 5694 0905 camilla.kastein@keskkonnaamet.ee
Age Kaljuorg välisõhuspetsialist 524 0165 age.kaljuorg@keskkonnaamet.ee
Anni Aasa veespetsialist 674 4821 anni.aasa@keskkonnaamet.ee
Egle Avi veespetsialist 674 4819 5699 2345 egle.avi@keskkonnaamet.ee
Hanna-Liis Heinla veespetsialist 674 4818 5694 9107 hanna-liis.heinla@keskkonnaamet.ee
Helen Opp välisõhuspetsialist 484 1178 5692 1773 helen.opp@keskkonnaamet.ee
Karine Rajasaar välisõhuspetsialist 674 4814 5697 0884 karine.rajasaar@keskkonnaamet.ee
Krista Pukk looduskasutuse spetsialist 5699 5021 krista.pukk@keskkonnaamet.ee
Kristy Käärid keskkonnakorralduse spetsialist 674 4809 kristy.kaarid@keskkonnaamet.ee
Marko Ansip välisõhuspetsialist 322 7628 marko.ansip@keskkonnaamet.ee
Merily Lakson välisõhuspetsialist 325 8406 5622 1750 merily.lakson@keskkonnaamet.ee
Merje Verhovitš veespetsialist 325 8413 merje.verhovits@keskkonnaamet.ee
Merlin Kriisk välisõhuspetsialist 332 4417 merlin.kriisk@keskkonnaamet.ee
Reelika Juuse kaitsekorralduse spetsialist 5646 3909 reelika.juuse@keskkonnaamet.ee
Riina Martverk projektijuht 511 9332 riina.martverk@keskkonnaamet.ee
Tõnu Laasi projektijuht 5818 0755 tonu.laasi@keskkonnaamet.ee
Triin Ristmets looduskasutuse spetsialist 5698 1773 triin.ristmets@keskkonnaamet.ee
Triin Triisberg-Uljas veespetsialist 674 4825 triin.triisberg-uljas@keskkonnaamet.ee
Uudo Timm ekspert 513 1389 uudo.timm@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.