Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Lõuna regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Ena Poltimäe juhataja 5031505 ena.poltimae@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis veespetsialist 7762417 5249230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Peeter Ekstein välisõhuspetsialist 6807903 53404562 peeter.ekstein@keskkonnaamet.ee
Katre Voolaid välisõhuspetsialist 56296417 katre.voolaid@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus veespetsialist 7868363 56949046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee
Meelis Järvemägi veespetsialist 7990906 5061821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kai Kimmel looduskasutuse spetsialist 7762418 5289685 kai.kimmel@keskkonnaamet.ee
Hille Lapp looduskasutuse spetsialist 5101507 hille.lapp@keskkonnaamet.ee
Helen Manguse keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 7762423 5034871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee
Mariliis Paal looduskasutuse spetsialist 56957205 mariliis.paal@keskkonnaamet.ee
Ivo Ojamäe keskkonnakorralduse spetsialist 7302252 5057438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov veespetsialist 7302255 marko.petrov@keskkonnaamet.ee
Siret Punnisk keskkonnakorralduse spetsialist 7990913, 5128350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee
Marlen Raska välisõhuspetsialist 4355620 56805915 marlen.raska@keskkonnaamet.ee
Kaili Viilma looduskaitse juhtivspetsialist 5051955 kaili.viilma@keskkonnaamet.ee
Heleene Voika veespetsialist 4355617 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Maret Voolaid looduskasutuse spetsialist 7669290 53416256 maret.voolaid@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus kaitsekorralduse spetsialist 7669293 53088511 tarmo.evestus@keskkonnaamet.ee
Annika Tuum looduskasutuse spetsialist 7823605, 56979133 annika.tuum@keskkonnaamet.ee
Jarmo Jaanus kaitsekorralduse spetsialist 56961888 jarmo.jaanus@keskkonnaamet.ee
Tarmo Niitla kaitsekorralduse spetsialist 56989604 tarmo.niitla@keskkonnaamet.ee
Silja Jakobi veespetsialist 7302245 silja.jakobi@keskkonnaamet.ee
Pille Saarnits looduskasutuse spetsialist 5233848 pille.saarnits@keskkonnaamet.ee
Britta Kalgan kaitsekorralduse spetsialist 518 0337 britta.kalgan@keskkonnaamet.ee
Lilian Freiberg kultuuripärandi spetsialist 5172646 lilian.freiberg@keskkonnaamet.ee
Sandra Urvak kultuuripärandi spetsialist 5527726 sandra.urvak@keskkonnaamet.ee

Põhja regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Jaak Jürgenson juhataja 3324400 5051086 jaak.jurgenson@keskkonnaamet.ee
Mareile Michelson looduskasutuse spetsialist 3258409 mareile.michelson@keskkonnaamet.ee
Käthlin Rillo kaitsekorralduse spetsialist 56995083 kathlin.rillo@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov looduskasutuse spetsialist 5124731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Ljudmila Bogdanova veespetsialist 3324402 5250480 ljudmila.bogdanova@keskkonnaamet.ee
Julia Dubova veespetsialist 3572616 56934908 julia.dubova@keskkonnaamet.ee
Katrin Jürgens kaitsekorralduse spetsialist 3295534 5238548 katrin.jurgens@keskkonnaamet.ee
Monika Laurits-Arro kaitsekorralduse spetsialist 4841175, 53020849 monika.laurits@keskkonnaamet.ee
Tiina Napp looduskasutuse spetsialist 6744822 5061696 tiina.napp@keskkonnaamet.ee
Ave Paulus kultuuripärandi spetsialist 3295533 53327893 ave.paulus@keskkonnaamet.ee
Riina Pomerants looduskasutuse spetsialist 3258405 5024338 riina.pomerants@keskkonnaamet.ee
Merike Pärtma keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 3258412 56970623 merike.partma@keskkonnaamet.ee
Maret Vildak looduskaitse juhtivspetsialist 3258400 5544646 maret.vildak@keskkonnaamet.ee
Ester Pindmaa keskkonnakorralduse spetsialist 384 8744 ester.pindmaa@keskkonnaamet.ee
Liisa Rennel ekspert 3295549 liisa.rennel@keskkonnaamet.ee
Nele Väits looduskasutuse spetsialist 6744823 nele.vaits@keskkonnaamet.ee
Katrin Kaldma ekspert 59199186 katrin.kaldma@keskkonnaamet.ee Eesti
Egle Alt keskkonnakorralduse spetsialist 3848689 egle.alt@keskkonnaamet.ee
Jelizaveta Morozova välisõhuspetsialist 3324413 jelizaveta.morozova@keskkonnaamet.ee
Geidi Rõõm veespetsialist 3848741 geidi.room@keskkonnaamet.ee
Annika Mikomägi keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 6744820 56970622 annika.mikomagi@keskkonnaamet.ee
Christopher-Andre Kontus keskkonnakorralduse spetsialist 674 4809 Christopher-Andre.Kontus@keskkonnaamet.ee
Camilla Kastein kaitsekorralduse spetsialist 3324408 56940905 camilla.kastein@keskkonnaamet.ee
Age Kaljuorg veespetsialist 524 0165 age.kaljuorg@keskkonnaamet.ee
Anni Aasa veespetsialist 674 4821 anni.aasa@keskkonnaamet.ee
Egle Avi veespetsialist 6744819 56992345 egle.avi@keskkonnaamet.ee
Hanna-Liis Heinla veespetsialist 6744818 56949107 hanna-liis.heinla@keskkonnaamet.ee
Helen Opp välisõhuspetsialist 484 1178 helen.opp@keskkonnaamet.ee
Karine Rajasaar välisõhuspetsialist 674 4814 karine.rajasaar@keskkonnaamet.ee
Krista Pukk looduskasutuse spetsialist 56995021 krista.pukk@keskkonnaamet.ee
Marko Ansip välisõhuspetsialist 3227628 marko.ansip@keskkonnaamet.ee
Merily Lakson välisõhuspetsialist 3258406 56221750 merily.lakson@keskkonnaamet.ee
Merje Verhovitš veespetsialist 3258413 merje.verhovits@keskkonnaamet.ee
Merlin Kriisk välisõhuspetsialist 3324417 merlin.kriisk@keskkonnaamet.ee
Riho Bonder keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 529 0616 riho.bonder@keskkonnaamet.ee
Riina Martverk projektijuht 5119332 riina.martverk@keskkonnaamet.ee
Tõnu Laasi projektijuht tonu.laasi@keskkonnaamet.ee
Triin Triisberg-Uljas veespetsialist 6744825 triin.triisberg-uljas@keskkonnaamet.ee
Uudo Timm ekspert uudo.timm@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.