Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Lääne regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Sulev Vare juhataja 5069115 sulev.vare@keskkonnaamet.ee
Kadri Tamm keskkonnakorralduse spetsialist 4527761 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee
Toomas Kalda keskkonnakorralduse spetsialist 4477383 5107975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee
Krista Kallavus kultuuripärandi spetsialist 4724224 5226139 krista.kallavus@keskkonnaamet.ee
Meeli Kesküla looduskasutuse spetsialist 4636832, 5248907 meeli.keskula@keskkonnaamet.ee
Marit Kivisild välisõhuspetsialist 4841173 53445432 marit.kivisild@keskkonnaamet.ee
Liia Krumm välisõhuspetsialist 4527759 53325577 liia.krumm@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik kaitsekorralduse spetsialist 4724228 5201087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Allar Liiv looduskasutuse spetsialist 4527766 57702448 allar.liiv@keskkonnaamet.ee
Rita Miller kaitsekorralduse spetsialist 4636829, 53011496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Maarja Nõmm kaitsekorralduse spetsialist 56820722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Toomas Padjus keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 447 7377 5031447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak veespetsialist 4527763 5285392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Olavi Randver looduskasutuse spetsialist 3848685 5254935 olavi.randver@keskkonnaamet.ee
Karina Poolma veespetsialist 56958115 karina.poolma@keskkonnaamet.ee
Anne Sula looduskasutuse spetsialist 4724727 anne.sula@keskkonnaamet.ee
Kadri Hänni looduskaitse juhtivspetsialist 4477374, 5277419 kadri.hanni@keskkonnaamet.ee
Marii Leinberg veespetsialist 56993062 marii.leinberg@keskkonnaamet.ee
Christina Vohla veespetsialist 5690 8272 christina.vohla@keskkonnaamet.ee
Eve Kirs veespetsialist 4527755 56949603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Liisu Aulik kaitsekorralduse spetsialist 4477372 56924060 liisu.aulik@keskkonnaamet.ee
Maiken Lukas looduskasutuse spetsialist 524 8907 maiken.lukas@keskkonnaamet.ee
Maris Pärn looduskasutuse spetsialist 4477376 56977945 maris.parn@keskkonnaamet.ee
Mikk Sepp looduskasutuse spetsialist 452 7775 5697 7562 mikk.sepp@keskkonnaamet.ee

Põhja regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Jaak Jürgenson juhataja 3324400 5051086 jaak.jurgenson@keskkonnaamet.ee
Mareile Michelson looduskasutuse spetsialist 3258409 mareile.michelson@keskkonnaamet.ee
Käthlin Rillo kaitsekorralduse spetsialist 56995083 kathlin.rillo@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov looduskasutuse spetsialist 5124731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Ljudmila Bogdanova veespetsialist 3324402 5250480 ljudmila.bogdanova@keskkonnaamet.ee
Julia Dubova veespetsialist 3572616 56934908 julia.dubova@keskkonnaamet.ee
Katrin Jürgens kaitsekorralduse spetsialist 3295534 5238548 katrin.jurgens@keskkonnaamet.ee
Monika Laurits-Arro kaitsekorralduse spetsialist 4841175, 53020849 monika.laurits@keskkonnaamet.ee
Tiina Napp looduskasutuse spetsialist 6744822 5061696 tiina.napp@keskkonnaamet.ee
Ave Paulus kultuuripärandi spetsialist 3295533 53327893 ave.paulus@keskkonnaamet.ee
Riina Pomerants looduskasutuse spetsialist 3258405 5024338 riina.pomerants@keskkonnaamet.ee
Merike Pärtma keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 3258412 56970623 merike.partma@keskkonnaamet.ee
Maret Vildak looduskaitse juhtivspetsialist 3258400 5544646 maret.vildak@keskkonnaamet.ee
Ester Pindmaa keskkonnakorralduse spetsialist 384 8744 ester.pindmaa@keskkonnaamet.ee
Liisa Rennel ekspert 3295549 liisa.rennel@keskkonnaamet.ee
Nele Väits looduskasutuse spetsialist 6744823 nele.vaits@keskkonnaamet.ee
Katrin Kaldma ekspert 59199186 katrin.kaldma@keskkonnaamet.ee Eesti
Egle Alt keskkonnakorralduse spetsialist 3848689 egle.alt@keskkonnaamet.ee
Jelizaveta Morozova välisõhuspetsialist 3324413 jelizaveta.morozova@keskkonnaamet.ee
Geidi Rõõm veespetsialist 3848741 geidi.room@keskkonnaamet.ee
Annika Mikomägi keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 6744820 56970622 annika.mikomagi@keskkonnaamet.ee
Christopher-Andre Kontus keskkonnakorralduse spetsialist 674 4809 Christopher-Andre.Kontus@keskkonnaamet.ee
Camilla Kastein kaitsekorralduse spetsialist 3324408 56940905 camilla.kastein@keskkonnaamet.ee
Age Kaljuorg veespetsialist 524 0165 age.kaljuorg@keskkonnaamet.ee
Anni Aasa veespetsialist 674 4821 anni.aasa@keskkonnaamet.ee
Egle Avi veespetsialist 6744819 56992345 egle.avi@keskkonnaamet.ee
Hanna-Liis Heinla veespetsialist 6744818 56949107 hanna-liis.heinla@keskkonnaamet.ee
Helen Opp välisõhuspetsialist 484 1178 helen.opp@keskkonnaamet.ee
Karine Rajasaar välisõhuspetsialist 674 4814 karine.rajasaar@keskkonnaamet.ee
Krista Pukk looduskasutuse spetsialist 56995021 krista.pukk@keskkonnaamet.ee
Marko Ansip välisõhuspetsialist 3227628 marko.ansip@keskkonnaamet.ee
Merily Lakson välisõhuspetsialist 3258406 56221750 merily.lakson@keskkonnaamet.ee
Merje Verhovitš veespetsialist 3258413 merje.verhovits@keskkonnaamet.ee
Merlin Kriisk välisõhuspetsialist 3324417 merlin.kriisk@keskkonnaamet.ee
Riho Bonder keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 529 0616 riho.bonder@keskkonnaamet.ee
Riina Martverk projektijuht 5119332 riina.martverk@keskkonnaamet.ee
Tõnu Laasi projektijuht tonu.laasi@keskkonnaamet.ee
Triin Triisberg-Uljas veespetsialist 6744825 triin.triisberg-uljas@keskkonnaamet.ee
Uudo Timm ekspert uudo.timm@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.