Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Teenindusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Terje Tiiman juhataja 5698 1105 terje.tiiman@keskkonnaamet.ee Eesti
Derby Taimela referent-juhiabi 680 7402 5687 8449 derby.taimela@keskkonnaamet.ee
Erika Holter-Padjus referent 447 7388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kristi Peterson referent 730 2240 5629 6437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Smõtškov referent 472 4720 507 1086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Kaive Päeva referent 664 4900 5689 3202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Tiina Normak referent 332 4401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Sigrid Timm referent 674 4800 sigrid.timm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Merle Arupõld klienditeeninduse juht 799 0900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Eesti
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 786 8360 5342 9429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Anneli Pennert klienditeeninduse spetsialist 384 8688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 484 1171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Epp Toss klienditeeninduse spetsialist 463 6820 5301 7916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 776 2432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 776 2432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanika Niklas klienditeeninduse spetsialist 452 7777 jaanika.niklas@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Urve Pruulman personali peaspetsialist 435 5610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Klein personali peaspetsialist 5693 0801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn
Jaanika Reitel personali peaspetsialist 5693 4626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti

Põhja regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Mareile Michelson looduskasutuse spetsialist 325 8409 mareile.michelson@keskkonnaamet.ee
Käthlin Rillo kaitsekorralduse spetsialist 5699 5083 kathlin.rillo@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov looduskasutuse spetsialist 512 4731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Ljudmila Bogdanova veespetsialist 332 4402 525 0480 ljudmila.bogdanova@keskkonnaamet.ee
Julia Dubova veespetsialist 357 2616 5693 4908 julia.dubova@keskkonnaamet.ee
Katrin Jürgens kaitsekorralduse spetsialist 329 5534 523 8548 katrin.jurgens@keskkonnaamet.ee
Monika Laurits-Arro kaitsekorralduse spetsialist 484 1175 5302 0849 monika.laurits@keskkonnaamet.ee
Tiina Napp looduskasutuse spetsialist 674 4822 506 1696 tiina.napp@keskkonnaamet.ee
Ave Paulus kultuuripärandi spetsialist 329 5533 5332 7893 ave.paulus@keskkonnaamet.ee
Riina Pomerants looduskasutuse spetsialist 325 8405 502 4338 riina.pomerants@keskkonnaamet.ee
Aire Soo veespetsialist 5699 7376 aire.soo@keskkonnaamet.ee
Maret Vildak looduskaitse juhtivspetsialist 325 8400 554 4646 maret.vildak@keskkonnaamet.ee
Ester Pindmaa keskkonnakorralduse spetsialist 384 8744 ester.pindmaa@keskkonnaamet.ee
Liisa Rennel ekspert 5341 1372 liisa.rennel@keskkonnaamet.ee
Nele Väits looduskasutuse spetsialist 674 4823 nele.vaits@keskkonnaamet.ee
Katrin Kaldma ekspert 5919 9186 katrin.kaldma@keskkonnaamet.ee
Egle Alt keskkonnakorralduse spetsialist 384 8689 egle.alt@keskkonnaamet.ee
Jelizaveta Morozova keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 332 4413 jelizaveta.morozova@keskkonnaamet.ee
Geidi Rõõm veespetsialist 384 8741 geidi.room@keskkonnaamet.ee
Karina Laasik keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 332 4426 karina.laasik@keskkonnaamet.ee
Camilla Kastein keskkonnakorralduse spetsialist 332 4408 5694 0905 camilla.kastein@keskkonnaamet.ee
Age Kaljuorg välisõhuspetsialist 524 0165 age.kaljuorg@keskkonnaamet.ee
Anni Aasa veespetsialist 674 4821 anni.aasa@keskkonnaamet.ee
Egle Avi veespetsialist 674 4819 5699 2345 egle.avi@keskkonnaamet.ee
Hanna-Liis Heinla veespetsialist 674 4818 5694 9107 hanna-liis.heinla@keskkonnaamet.ee
Helen Opp välisõhuspetsialist 484 1178 5692 1773 helen.opp@keskkonnaamet.ee
Karine Rajasaar välisõhuspetsialist 674 4814 5697 0884 karine.rajasaar@keskkonnaamet.ee
Krista Pukk looduskasutuse spetsialist 5699 5021 krista.pukk@keskkonnaamet.ee
Kristy Käärid keskkonnakorralduse spetsialist 674 4809 kristy.kaarid@keskkonnaamet.ee
Marko Ansip välisõhuspetsialist 322 7628 marko.ansip@keskkonnaamet.ee
Merily Lakson välisõhuspetsialist 325 8406 5622 1750 merily.lakson@keskkonnaamet.ee
Merje Verhovitš veespetsialist 325 8413 merje.verhovits@keskkonnaamet.ee
Merlin Kriisk välisõhuspetsialist 332 4417 merlin.kriisk@keskkonnaamet.ee
Reelika Juuse kaitsekorralduse spetsialist 5646 3909 reelika.juuse@keskkonnaamet.ee
Riina Martverk projektijuht 511 9332 riina.martverk@keskkonnaamet.ee
Tõnu Laasi projektijuht 5818 0755 tonu.laasi@keskkonnaamet.ee
Triin Ristmets looduskasutuse spetsialist 5698 1773 triin.ristmets@keskkonnaamet.ee
Triin Triisberg-Uljas veespetsialist 674 4825 triin.triisberg-uljas@keskkonnaamet.ee
Uudo Timm ekspert 513 1389 uudo.timm@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.