Language switcher

Kontaktid

Põhja regioon

Nimi Amet Telephone E-post Regioon
Jaak Jürgenson juhataja 3324400 5051086 jaak.jurgenson@keskkonnaamet.ee
Mareile Michelson looduskasutuse spetsialist 3258409 mareile.michelson@keskkonnaamet.ee
Käthlin Rillo kaitsekorralduse spetsialist 56995083 kathlin.rillo@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov looduskasutuse spetsialist 5124731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Ljudmila Bogdanova veespetsialist 3324402 5250480 ljudmila.bogdanova@keskkonnaamet.ee
Julia Dubova veespetsialist 3324423, 56934908 julia.dubova@keskkonnaamet.ee
Katrin Jürgens kaitsekorralduse spetsialist 3295534 5238548 katrin.jurgens@keskkonnaamet.ee
Monika Laurits-Arro kaitsekorralduse spetsialist 4841175, 53020849 monika.laurits@keskkonnaamet.ee
Tiina Napp looduskasutuse spetsialist 6744822 5061696 tiina.napp@keskkonnaamet.ee
Ave Paulus kultuuripärandi spetsialist 3295533 53327893 ave.paulus@keskkonnaamet.ee
Riina Pomerants looduskasutuse spetsialist 3258405 5024338 riina.pomerants@keskkonnaamet.ee
Merike Pärtma välisõhuspetsialist 3258412 5235539 merike.partma@keskkonnaamet.ee
Irina Sõtšova keskkonnakorralduse spetsialist 3572614, 56934801 irina.sotsova@keskkonnaamet.ee
Olga Zaitseva välisõhuspetsialist 6744805 olga.zaitseva@keskkonnaamet.ee
Maret Vildak looduskaitse juhtivspetsialist 3258400 5544646 maret.vildak@keskkonnaamet.ee
Ester Pindmaa keskkonnakorralduse spetsialist 384 8744 ester.pindmaa@keskkonnaamet.ee
Tatjana Filipjeva välisõhuspetsialist 3324412 tatjana.filipjeva@keskkonnaamet.ee
Nele Väits looduskasutuse spetsialist 6744823 nele.vaits@keskkonnaamet.ee
Katrin Aavik veespetsialist 3258413 aavik.katrin@keskkonnaamet.ee
Egle Alt keskkonnakorralduse spetsialist 3848689 egle.alt@keskkonnaamet.ee
Jelizaveta Morozova välisõhuspetsialist 3324413 jelizaveta.morozova@keskkonnaamet.ee
Geidi Rõõm veespetsialist 3848741 geidi.room@keskkonnaamet.ee
Annika Mikomägi veespetsialist 6744820 annika.mikomagi@keskkonnaamet.ee
Christopher-Andre Kontus keskkonnakorralduse spetsialist 674 4809 Christopher-Andre.Kontus@keskkonnaamet.ee
Karina Laasik veespetsialist 3324426 karina.laasik@keskkonnaamet.ee
Lauri Liepkalns veespetsialist 6744819 lauri.liepkalns@keskkonnaamet.ee
Kert Keller välisõhuspetsialist 6744814 56221870 kert.keller@keskkonnaamet.ee
Camilla Kastein kaitsekorralduse spetsialist 3324408 56940905 camilla.kastein@keskkonnaamet.ee
Hanna-Liis Heinla veespetsialist hanna-liis.heinla@keskkonnaamet.ee
Merily Lakson välisõhuspetsialist 3258406 56221750 merily.lakson@keskkonnaamet.ee
Nurana Mamedova looduskasutuse spetsialist 56995021 nurana.mamedova@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.