Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Teenindusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Triin Roostfeldt juhataja 4355613 triin.roostfeldt@keskkonnaamet.ee Eesti
Sigrit Mäetagas personali peaspetsialist 56934626 sigrit.maetagas@keskkonnaamet.ee Eesti
Erika Holter-Padjus referent 4477388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Ellen Kevvai referent 7868360 53429429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Sirje Kukk referent 3258401 sirje.kukk@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Anneli Pennert referent 3848688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Kristi Peterson referent 7302240 56296437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Urve Pruulman personaliarvestuse peaspetsialist 4355610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 4841171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Mai Hollo klienditeeninduse koordinaator 5138171 mai.hollo@keskkonnaamet.ee Eesti
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 7762432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiina Smõtškov referent 4724720 5071086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Epp Toss referent 4636820 53017916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kaive Päeva referent 6644900 56893202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Tiina Normak referent 3324401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Inge Kiisler peaspetsialist 53264864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Marge Pezonen referent 6807901 marge.pezonen@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Margit Klein referent 6807402 56930801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn (juhtkond)
Merle Arupõld klienditeeninduse koordinaator 7990900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Jaanika Niklas referent 4527777 jaanika.niklas@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Sigrid Timm referent 6744800 sigrid.timm@keskkonnaamet.ee Harjumaa

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.