Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Teenindusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Terje Tiiman juhataja 56981105 terje.tiiman@keskkonnaamet.ee Eesti
Erika Holter-Padjus referent 4477388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 7868360 53429429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Anneli Pennert klienditeeninduse spetsialist 3848688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Kristi Peterson referent 7302240 56296437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Urve Pruulman personali peaspetsialist 4355610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 4841171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 7762432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiina Smõtškov referent 4724720 5071086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Epp Toss klienditeeninduse spetsialist 4636820 53017916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kaive Päeva referent 6644900 56893202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Tiina Normak referent 3324401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Margit Klein personali peaspetsialist 56930801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn
Merle Arupõld klienditeeninduse juht 7990900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Jaanika Niklas klienditeeninduse spetsialist 4527777 jaanika.niklas@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Sigrid Timm referent 6744800 sigrid.timm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Derby Taimela referent-juhiabi 6807402 56878449 derby.taimela@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanika Reitel personali peaspetsialist 56934626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.