Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Keskkonnaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Rein Kalle juhataja 5063384 rein.kalle@keskkonnaamet.ee Eesti
Vivian Uibo nõunik 5052687 vivian.uibo@keskkonnaamet.ee Eesti
Milvi Aun vee peaspetsialist 3848686 5054935 milvi.aun@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Karu vee peaspetsialist 4477378 margit.karu@keskkonnaamet.ee Eesti
Elina Leiner vee peaspetsialist 4477387 56898533 elina.leiner@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Merisalu keskkonnakorralduse peaspetsialist 6807477 56674574 maiu.merisalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Mägi vee juhtivspetsialist 56916554 triin.magi@keskkonnaamet.ee Eesti
Irma Pakkonen keskkonnakorralduse peaspetsialist 6807403 irma.pakkonen@keskkonnaamet.ee Eesti
Ingrid Vinn vee peaspetsialist 5101355 ingrid.vinn@keskkonnaamet.ee Eesti
Kätlin Juuram vee peaspetsialist 7500450 katlin.juuram@keskkonnaamet.ee Eesti
Kert Keller välisõhu peaspetsialist 680 7472 56221870 kert.keller@keskkonnaamet.ee Eesti
Annika Konovalov kliima peaspetsialist 56944935 annika.konovalov@keskkonnaamet.ee Eesti
Egon Oraste kliima peaspetsialist 5344 3473 egon.oraste@keskkonnaamet.ee Eesti
Kai Ginter vee peaspetsialist 56994373 kai.ginter@keskkonnaamet.ee Eesti
Liisi Marits projektijuht 5623 7770 liisi.marits@keskkonnaamet.ee Eesti
Tanel Kikka infosüsteemide peakasutaja 5697 0889 tanel.kikka@keskkonnaamet.ee Eesti

Maapõuebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Marju Kuldmaa maapõuespetsialist 7762419 5138740 marju.kuldmaa@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Aulis Saarnits maapõuespetsialist 6807914 5106954 aulis.saarnits@keskkonnaamet.ee Võru-, Põlvamaa
Aare Mark maapõuespetsialist 5064227 aare.mark@keskkonnaamet.ee Valga- ja Viljandimaa
Merike Rosin maapõuespetsialist 452 7773 56822097 merike.rosin@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Liis Jääger maapõuespetsialist 56564094 liis.jaager@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa; Järvamaa
Viktoria Burtin maapõuespetsialist 4841182 56885603 viktoria.burtin@keskkonnaamet.ee Järva-, Raplamaa
Martin Nurme juhataja 56933839 martin.nurme@keskkonnaamet.ee Eesti
Moonika Aunpuu maapõuespetsialist 56980504 moonika.aunpuu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Tiit Rahe maapõue peaspetsialist 56215670 tiit.rahe@keskkonnaamet.ee Eesti
Agnes Putnik maapõuespetsialist 435 5621 56927090 agnes.putnik@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Liis Bergmann maapõuespetsialist 5688 0490 liis.bergmann@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Lilli Tamm maapõuespetsialist 674 4803 56992028 lilli.tamm@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa

Kompleksloabüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Emma Krikova juhataja 3324420 5106349 emma.krikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Maikel Daniel kompleksloaspetsialist 6807902 5044312 maikel.daniel@keskkonnaamet.ee Harju-, Lääne-Viru-, Põlva-, Tartu-
Kairi Dräbtsinskaja kompleksloaspetsialist 4355619 kairi.drabtsinskaja@keskkonnaamet.ee Jõgeva- ja Lääne-Virumaa
Alar Valdmann kompleksloa peaspetsialist 4724732 alar.valdmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Elar Vulla kompleksloaspetsialist 53468050 elar.vulla@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva- ja Raplamaa
Tatjana Filipjeva kompleksloaspetsialist 3324412 tatjana.filipjeva@keskkonnaamet.ee Eesti
Inna Mihhailova kompleksloaspetsialist 3324416 5060897 inna.mihhailova@keskkonnaamet.ee Eesti
Riina Vaht kompleksloaspetsialist 3324404 riina.vaht@keskkonnaamet.ee Eesti
Karina Laasik kompleksloaspetsialist 3324426 karina.laasik@keskkonnaamet.ee Eesti
Diana Enkeli kompleksloaspetsialist 3324423 55953181 diana.enkeli@keskkonnaamet.ee Eesti
Evely Mälton kompleksloaspetsialist 56992032 evely.malton@keskkonnaamet.ee Eesti
Marilin Ait kompleksloaspetsialist 56808518 marilin.ait@keskkonnaamet.ee Eesti

Keskkonnatasubüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Olavi Kärner peaspetsialist 7990905 olavi.karner@keskkonnaamet.ee Eesti
Ahto Eesmäe juhataja 6807475 56712141 ahto.eesmae@keskkonnaamet.ee Eesti
Kerli Ojakivi peaspetsialist 6807912 kerli.ojakivi@keskkonnaamet.ee Eesti
Marika Martin peaspetsialist 5688 0353 marika.martin@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilyn Kasepuu peaspetsialist 5687 8056 merilyn.kasepuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Mikk Toim peaspetsialist 511 4729 mikk.toim@keskkonnaamet.ee Eesti

Jäätmebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Reet Siilaberg juhataja 58849116 reet.siilaberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Katrin Kaare jäätme peaspetsialist 6807421 53000843 katrin.kaare@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristo Keevend jäätmespetsialist 3848684 kristo.keevend@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa, Tallinn 
Kaisa Kivila jäätmespetsialist 3258410 53943367 kaisa.kivila@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Eve Konsap jäätmespetsialist 6807915 53417916 eve.konsap@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga-, Võrumaa
Tea Pärnik jäätmespetsialist 56950192 tea.parnik@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Helen Akenpärg jäätmespetsialist 3848680 helen.akenparg@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn, Viljandimaa
Aet Meerits jäätmespetsialist 452 7754 5334 5640 aet.meerits@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Annette Tilk jäätmespetsialist 6744815 annette.tilk@keskkonnaamet.ee Harjumaa; Tallinn
Carolina Bergštein jäätmespetsialist 6744801 carolina.bergstein@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Dagny Kungus jäätme peaspetsialist 57702007 dagny.kungus@keskkonnaamet.ee Eesti
Kadi Ann Busch jäätmespetsialist 674 4826 kadi.busch@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Pärnumaa

Kiirgusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Karin Muru nõunik 6644917 53063562 karin.muru@keskkonnaamet.ee Eesti
Teet Koitjärv nõunik 6128802 53457268 teet.koitjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Ilmar Puskar juhataja 6644905 5266477 ilmar.puskar@keskkonnaamet.ee Eesti
Maria Leier nõunik 56898715 maria.leier@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirgusseire büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Monika Lepasson juhataja 6644923 56642976 monika.lepasson@keskkonnaamet.ee Eesti
Uko Rand kiirgusseire peaspetsialist 6644927 58602302 uko.rand@keskkonnaamet.ee Eesti
Eia Jakobson labori juhataja 6644910 5282346 eia.jakobson@keskkonnaamet.ee Eesti
Kiira Kornõševa TLD peaspetsialist 6644904 53432798 kiira.kornoseva@keskkonnaamet.ee Eesti
Larissa Palmin labori peaspetsialist 6644902 5037748 larissa.palmin@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Polt kiirgusseire peaspetsialist 6644912 53035703 alar.polt@keskkonnaamet.ee Eesti
Jana Mihkelson labori peaspetsialist 6644911 56938817 jana.mihkelson@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Paalo TLD peaspetsialist 6644915 merilin.paalo@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirguskaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Jelena Šubina kiirguskaitse peaspetsialist 6644914 53032536 jelena.subina@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Kuulmann kiirguskaitse peaspetsialist 6644908 56499104 margit.kuulmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Marina Lacis kiirguskaitse peaspetsialist 6644907 56845944 marina.lacis@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Šaitor kiirguskaitse peaspetsialist 6644922 56997841 merilin.saitor@keskkonnaamet.ee Eesti
Merje Lauri Kiirguskaitse peaspetsialist 6644926 56930761 merje.lauri@keskkonnaamet.ee Eesti
Richard Lõhkivi kiirguskaitse peaspetsialist 6644920 56997845 richard.lohkivi@keskkonnaamet.ee Eesti

Lõuna regioon

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Ena Poltimäe juhataja 5031505 ena.poltimae@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis veespetsialist 7762417 5249230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Peeter Ekstein välisõhuspetsialist 6807903 53404562 peeter.ekstein@keskkonnaamet.ee
Katre Voolaid välisõhuspetsialist 56296417 katre.voolaid@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus veespetsialist 7868363 56949046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee
Meelis Järvemägi veespetsialist 7990906 5061821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kai Kimmel looduskasutuse spetsialist 7762418 5289685 kai.kimmel@keskkonnaamet.ee
Hille Lapp looduskasutuse spetsialist 5101507 hille.lapp@keskkonnaamet.ee
Helen Manguse keskkonnakasutuse juhtivspetsialist 7762423 5034871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee
Mariliis Paal looduskasutuse spetsialist 56957205 mariliis.paal@keskkonnaamet.ee
Ivo Ojamäe keskkonnakorralduse spetsialist 7302252 5057438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov veespetsialist 7302255 marko.petrov@keskkonnaamet.ee
Siret Punnisk keskkonnakorralduse spetsialist 7990913, 5128350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee
Marlen Raska välisõhuspetsialist 4355620 56805915 marlen.raska@keskkonnaamet.ee
Kaili Viilma looduskaitse juhtivspetsialist 5051955 kaili.viilma@keskkonnaamet.ee
Heleene Voika veespetsialist 4355617 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Maret Voolaid looduskasutuse spetsialist 7669290 53416256 maret.voolaid@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus kaitsekorralduse spetsialist 7669293 53088511 tarmo.evestus@keskkonnaamet.ee
Annika Tuum looduskasutuse spetsialist 7823605, 56979133 annika.tuum@keskkonnaamet.ee
Jarmo Jaanus kaitsekorralduse spetsialist 56961888 jarmo.jaanus@keskkonnaamet.ee
Tarmo Niitla kaitsekorralduse spetsialist 56989604 tarmo.niitla@keskkonnaamet.ee
Silja Jakobi veespetsialist 7302245 silja.jakobi@keskkonnaamet.ee
Pille Saarnits looduskasutuse spetsialist 5233848 pille.saarnits@keskkonnaamet.ee
Britta Kalgan kaitsekorralduse spetsialist 518 0337 britta.kalgan@keskkonnaamet.ee
Lilian Freiberg kultuuripärandi spetsialist 5172646 lilian.freiberg@keskkonnaamet.ee
Mirjam Nurmla looduskasutuse spetsialist mirjam.nurmla@keskkonnaamet.ee
Sandra Urvak kultuuripärandi spetsialist 5527726 sandra.urvak@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.